طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب http://sitekhoob.com طراحی سایت شرکتی مطابق با آخرین اصول روز دنیا Sat, 15 Dec 2018 20:42:54 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.9 http://sitekhoob.com/wp-content/uploads/2018/12/sitekhoob-favicon.ico طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب http://sitekhoob.com 32 32 بخش نظرات محصول چه تأثیری روی بازدیدکنندگان وبسایت دارد؟ http://sitekhoob.com/local-reviews-influence/ http://sitekhoob.com/local-reviews-influence/#respond Thu, 13 Dec 2018 08:04:47 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23956 یک مطالعه ی جدید که به تازگی انجام شده است ، اهمیت نظری که مشتریان در مورد محصولات محلی ارائه می دهند را به خوبی نشان داده است. به خصوص نظراتی که اخیرا ثبت شده باشند. این موضوع در بازاریابی اینترنتی اهمیت زیادی دارد. همانطور که از تیتر مطلب مشخص است ، اکثر قریب به...

نوشته بخش نظرات محصول چه تأثیری روی بازدیدکنندگان وبسایت دارد؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
یک مطالعه ی جدید که به تازگی انجام شده است ، اهمیت نظری که مشتریان در مورد محصولات محلی ارائه می دهند را به خوبی نشان داده است. به خصوص نظراتی که اخیرا ثبت شده باشند. این موضوع در بازاریابی اینترنتی اهمیت زیادی دارد.

همانطور که از تیتر مطلب مشخص است ، اکثر قریب به اتفاق مشتریان به نظراتی که بیش از 3 ماه از تاریخ آنها گذشته باشد زیاد اهمیت نمی دهند.

تعداد چشمگیری از مشتریان (40%) فقط برای نظراتی ارزش قائل می شوند که در طول 2 هفته ی اخیر ارائه شده باشند. این رقم در حال افزایش است ، 18% نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

این مطالعه به سراغ جزئیات بیشتری نیز رفته است. مسائلی از قبیل اینکه کاربران به طور متوسط چند نظر را می خوانند و خودشان تا به حال چند نظر نوشته اند.

در این مطلب ، خلاصه ای از یافته های این مطالعه را به اطلاع شما می رسانیم.

جستجو برای کسب و کارهای محلی و مطالعه ی نظرات

امسال تعداد مشتریانی که کسب و کارهای محلی را جستجو می کنند در مقایسه با پارسال بیشتر شده است:

 • 27% جستجوی آنلاین روزانه برای یک کسب و کار محلی (بیش از دو برابر نسبت به آمار سال 2017)
 • 69% جستجوی آنلاین ماهانه برای کسب و کارهای محلی (بیش از 54% رشد)
 • 56% جستجو ی هفتگی برای کسب و کارهای محلی (بیش از 41% رشد)

این مطالعه به این نتیجه رسیده است که افراد 18 تا 34 ساله بیشترین جستجو را برای کسب و کارهای محلی انجام می دهند. بیش از نیمی از این افراد هر روز جستجو می کنند و 81% از آنها هفتگی این کار را انجام می دهند.

این افراد همچنین اکثر نظرات محصولات را نیز مطالعه می کنند – 50% از افراد 18 تا 34 ساله همیشه بررسی های آنلاین را می خوانند.

در مقایسه ، فقط 6% از افراد بالای 55 سال همیشه بررسی های مشتریان را مطالعه می کنند.

در کل ، 86% از کل مشتریان بررسی های محصولات کسب و کارهای محلی را مطالعه می کنند.

در بین همه ی این آمارها ، مطالعه به این نتیجه رسیده است که کاربران ، بیشتر نظرات مخصوص به رستوران ها و کافه ها را مطالعه می کنند.

همچنین بر اساس آمارها ، نظرات نوشته شده برای فروشگاه های لباس ، خواربار فروشی ها و هتل ها نیز زیاد مطالعه می شوند.

اکثریت مشتریان تعداد 4 نظر به بالا را مطالعه می کنند و به صورت میانگین ، مشتریان 10 نظر از محصولات کسب و کارهای محلی را می خوانند.

کاربران همچنین برای پاسخ هایی که کسب و کارهای محلی به نظرات مشتریانشان می دهند ، ارزش زیادی قائل هستند. مطالعه نشان داده که 89% از مشتریان پاسخ به نظرات را مطالعه می کنند.

تاثیر نظرات محلی بر مشتریان

بعد از مطالعه ی نظرات مثبت ، 50% از مشتریان از سایت کسب و کار محلی دیدن می کنند. این آمار در سال 2017 ، 37% بوده است.

در کل ، 78% از مشتریان بعد از خواندن نظرات مثبت با کسب و کار محلی وارد تعامل می شوند. این تعامل شامل دیدار از وبسایت ، برقراری ارتباط مستقیم با مسئولین کسب و کار یا ملاقات حضوری با مسئولان می باشد.

مشتریان جوان در مقایسه با مشتریان مسن ، احتمال بیشتری دارد که به ملاقات حضوری با مسئولان کسب و کار بروند.

در زیر برخی دیگر از یافته های کلیدی در مورد تاثیر نظرات مشتریان را مشاهده می کنید:

 • نظرات مثبت باعث می شوند 68% از مشتریان به کسب و کارهای محلی روی آورند.
 • نظرات منفی باعث می شوند 40% از مشتریان به این کسب و کارها روی نیاورند.
 • 91% از افراد 18 الی 34 ساله به همان اندازه ای که به توصیه های شخصی از طرف دوستان و آشنایان اعتماد دارند ، به نظرات آنلاین هم اعتماد دارند.
 • تعداد مشتریانی که برای جلب اعتمادشان به کسب و کارهای محلی ، لازم است نظرات را مطالعه نمایند روز به روز در حال افزایش است.
 • 56% از مشتریان به میانگین امتیاز کسب و کار اهمیت می دهند ، در حالی که 49% از مشتریان به تعداد کامنت های ثبت شده اهمیت می دهند.
 • 57% از مشتریان به کسب و کارهایی که نمره ی کمتر از 4 ستاره دریافت کرده اند ، اعتماد نمی کنند.
 • مشتریان دوست دارند قبل از اینکه به کسب و کارها اعتماد کنند ، ابتدا حداقل 4 نظر در مورد آن کسب و کار مطالعه کنند و نمرات ثبت شده را ببینند.

نوشتن نظرات

وقتی از مشتریان پرسیده شد که آیا تا به حال نظری برای کسب و کارهای محلی ثبت کرده اند یا نه ، 89% از آنها گفتند این کار را کرده اند.

مشتریان در محدوده ی سنی 18 تا 34 سال بیشتر احتمال دارد کامنت ثبت کنند ، 80% از آنها بیان کردند که قبلا این کار را انجام داده اند.

افراد بالای 55 سال کمتر احتمال دارد نظر بدهند ، 22% از این افراد بیان کردند هیچوقت این کار را انجام نداده اند.

امسال از تعداد مشتریان کمتری خواسته شد تا کامنت ثبت کنند ، در سال 2017 این آمار 74% بود اما امسال 66% است.

بیشتر از افراد جوان خواسته شد نظرشان را ثبت کنند و آمار افراد مسن در این مورد کمتر است.

شاید به همین دلیل است که تعداد افراد 18 الی 34 ساله ای که نظر ثبت کردند بیشتر از تعداد افراد مسن است ، اینطور نیست؟

این مطالعه ی نظرات مشتریان محلی که در سال 2018 انجام شد ، بر اساس تحقیق از نمونه ی آماری 1000 نفری از شهروندان ایالات متحده صورت گرفت.

نوشته بخش نظرات محصول چه تأثیری روی بازدیدکنندگان وبسایت دارد؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/local-reviews-influence/feed/ 0
استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/#respond Tue, 04 Dec 2018 19:59:39 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23945 آیا تولید محتوای طولانی در استراتژی سئو سایت شما جایی دارد؟ تا به حال یک قطعه محتوا یا یک کتاب الکترونیکی طولانی دارای 4000 کلمه یا بیشتر نوشته اید؟ اگر اینطور نیست ، پس مسلما از مزایای این نوع محتواها آگاهی ندارید و در حال از دست دادن این پتانسیل هستید. اما اگر تا به...

نوشته استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
آیا تولید محتوای طولانی در استراتژی سئو سایت شما جایی دارد؟ تا به حال یک قطعه محتوا یا یک کتاب الکترونیکی طولانی دارای 4000 کلمه یا بیشتر نوشته اید؟ اگر اینطور نیست ، پس مسلما از مزایای این نوع محتواها آگاهی ندارید و در حال از دست دادن این پتانسیل هستید.

اما اگر تا به حال چنین محتوایی نوشته باشید ، می دانید که اگرچه زحمت زیادی دارد ، اما نتیجه ی آن می تواند تفاوت بزرگ و عمده ای در به دست آوردن رتبه در موتورهای جستجو ایجاد کند. تا کنون نکات مهمی در زمینه استراتژی سئو سایت گفته ایم که باعث می شوند وبسایت شما رتبه خوبی به دست آورد در این مطلب نیز 11 نکته کلیدی در مورد سئوی محتواهای طولانی برای شما خواهم گفت.

حالا ، فرض کنیم که شما قصد دارید کسب و کار مخصوص به خودتان را تشکیل بدهید. هر شب با این ترس که کسب و کارتان ممکن است در نهایت شکست بخورد به خواب می روید.

سپس ، یک روز ، یک راهنمای گام به گام برای آغاز کسب و کار به تورتان می خورد و خوشبختانه ، این راهنما همه ی شک و شبهات شما رو برطرف کرده و به شما کمک می کند کار را آغاز کنید. این راهنما حاوی تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید می باشد و بعد از اینکه آن را مطالعه کردید ، به افرادی که آن را نوشته اند اعتماد خواهید کرد.

بنابراین ، دفعه ی بعد که برای کسب و کارتان به چیزی نیاز داشتید ، مثلا یک نرم افزار مدیریت پروژه یا مشاوره ای در مورد چگونگی مدیریت تعادل بین زندگی و کار ، یک منبع موثق و قابل اعتماد دارید که می توانید به آن کاملا اعتماد کنید.

این مزیت ایجاد محتوای کامل ، دقیق و طولانی است.

به زبان ساده ، محتوای بلند و طولانی باعث می شود ثمر و نتیجه هایی که از کسب و کارتان انتظار دارید بیشتر شوند ، یعنی وضوح بیشتر ، افزایش تعامل مشتری و اشتراک گذاری های اجتماعی ، بک لینک های (لینک های بازگشتی) بیشتر (که به معنی رتبه ی بهتر در نتایج جستجو است) و مهم تر از همه ، اینطور محتوا ها باعث می شود مخاطبتان ، شما را به عنوان یک مرجع معتبر و مهم در صنعتی که در آن فعالیت دارید در نظر بگیرد.

به هر حال ، این مقاله در مورد اهمیت محتواهای بلند و طولانی نیست. در واقع ، این مطلب را نوشتم تا نکات مهمی را معرفی کنم که میتوانید در استراتژی سئو سایت از آنها استفاده کنید.

11 تکنیک در استراتژی سئو سایت برای کسب رتبه محتواهای طولانی

1- کار را با تحقیق در مورد کلمات کلیدی آغاز کنید

قبل از اینکه پست بلند و طولانی خود را بنویسید ، زمانی را صرف جستجو برای بهترین کلمه کلیدی در آن موضوع کنید و همچنین بد نیست کلید واژه ای را انتخاب کنید که رقابت کمتری داشته باشد.

فقط مراقب باشید که این مرحله را خیلی با دقت و دقیق انجام دهید ، چون در نهایت این مرحله باعث موفقیت محتوای شما در موتورهای جستجو می شود.

در اینترنت ابزارهای بسیار خوب زیادی وجود دارند که می توانند زحمت انجام جستجوی کلمه کلیدی را برای شما کاهش دهند.

دو مورد از این ابزارها که مورد علاقه ی من هستند عبارتند از:

در مورد کلمات کلیدی همچنین توصیه میکنم این مطالب را مطالعه کنید:

 1. 11 ابزار برتر برای پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب
 2. بهترین ابزار جستجوی کلمات کلیدی (2019)
 3. پیدا کردن کلمات کلیدی برای فروش بیشتر

2- کلید واژه های طولانی را هدف قرار دهید

حالا می دانید که برای پست مطلب در وبسایت خود باید یک کلید واژه ی کانونی (کلمه کلیدی) داشته باشید. اما چیزی که افراد زیادی آن را در استراتژی سئو سایت رعایت نمی کنند این است که آنها باید کلید واژه های طولانی را هدف قرار دهند.

این نوع کلید واژه ها هستند که در موضوعات مختلف بسیار به چشم می آیند. کلید واژه های بلند و طولانی معمولا خیلی راحت تر رتبه می گیرند و ترافیک هدفمند و زیادی را به سمت سایت شما روانه می کنند.

در زیر یک نمونه از این کلید واژه ها را که از ابزار محبوب keywordtool.io به دست آورده ام را مشاهده می کنید:

ابزار keywordtool.io

برای به دست آوردن هر تعداد کلید واژه ی بلند و طولانی که می خواهید ، می توانید از همین ابزار استفاده کنید. اما ، اگر در به دست آوردن تعداد بیشتر اینگونه کلید واژه ها با مشکل مواجهید ، یک مکان خوب دیگر که در آن می توانید به جستجوی اینگونه کلید واژه ها بپردازید بخش “related searches” در گوگل است:

      نمایش جستجوهای مرتبط در گوگل     

3- بهینه سازی و کوتاه کردن URL

ثابت شده که URLهای مرتب و کوتاه تر به موتورهای جستجو کمک می کنند تا بهتر موضوع مورد بحث در مقاله یا پست شما را درک کنند و همچنین تجربه ی کاربری بهتری نیز فراهم می کنند.

همچنین ، باید اطمینان حاصل کنید که URL شما حاوی کلید واژه ی مورد نظرتان نیز می باشد. این کار باعث می شود مقاله ی شما رتبه ی بهتری به دست آورد.

هر چه کوتاه و مختصر تر ، بهتر.

4- از یک تگ H1 مناسب استفاده کنید

تگ H1 شما همیشه اولین چیزی است که مردم وقتی وارد مطالب سایتتان می شوند ، آن را مشاهده می کنند.

معمولا ، تگ H1 شما همان عنوان پست شما است.

تگ H1

یک تگ H1 خوب می تواند تاثیر چشمگیری بر رتبه بندی شما در موتورهای جستجو داشته باشد و آنها را قادر می سازد تا محتوای شما را بهتر ایندکس کنند.

به طور ایده آل ، تگ های H1 شما باید:

 • مختصر و مفید باشند
 • به طور واضح بیان کنند موضوع پست درباره چیست.
 • یک کلید واژه ی بلند و طولانی داشته باشند (کلید واژه ی مورد نظر شما)

وقتی سرتیترهای شما این کیفیت ها را داشته باشند ، کارتان را درست انجام داده اید.

5- تیترهای فرعی خوب اضافه کنید

در یک مقاله که در لینکدین پست شده بود ، میخواندم که “سرتیترهای شما ممکن است خوب و چشمگیر باشند. قلم شما ممکن است فوق العاده باشد. ممکن است خوب کلمات را کنار یکدیگر گذاشته باشید ، جملات خوبی درست کرده باشید و به خوبی توانسته باشید خواسته ی خوانندگان خود را برآورده کنید. اما اگر پست وبسایت شما بیشتر از 150 کلمه باشد ، باید تیترهای فرعی به آن اضافه کنید!”

استفاده از تیترهای فرعی خوب ، یکی از نکات مهمی است که در استراتژی سئو سایت به کار می رود و این بدان دلیل است که”خواندن پاراگراف های بزرگ و طولانی خیلی مشکل است”.

اگر اطلاع ندارید ، باید بیان کنم که تیترهای فرعی h2 ، h3 و تگ های h4 معمولا در پست های وبسایت درج می شوند.

از تیترهای فرعی برای شکستن و تجزیه ی محتوای خود به قطعات کوتاه تر و راحت تر استفاده کنید. این کار به خوانندگان شما کمک می کند بهتر بتوانند مباحث مختلف در محتوای شما را جستجو و مطالعه کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تیترهای فرعی ، مقاله ی زیر را بررسی کنید:

6- لینک های داخلی اضافه کنید

لینک های داخلی به لینک هایی گفته می شوند که در یک وبسایت به صفحه ی دیگری از همان وبسایت اشاره می کنند. این یکی از روش هایی است که مدیران سایت و بازاریابان محتوای باهوش در استراتژی سئو سایت خود برای نمایش محتوای مرتبط به گوگل و خوانندگان وبسایت از آن استفاده می کنند.

در مورد لینک های داخلی مزایای زیادی وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از:

 • به بهبود رتبه بندی برای کلید واژه های خاص کمک می کند.
 • به موتورهای جستجو کمک می کند تا خیلی آسان تر در سایت شما جستجو کنند.
 • می تواند راهی باشد که از آن کسب درآمد کنید (از طریق عضویت در سایت و دسترسی به مطالب خاص).
 • برای مخاطبان شما ، موضوعات بیشتری برای مطالعه فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لینک های داخلی ، مقالات زیر را مطالعه نمایید:

 1. 3 مورد از بهترین روش ها برای لینک سازی داخلی پست های وردپرسی
 2. ساختار لینک سازی داخلی سایت را چگونه بهبود ببخشیم؟

7- لینک های خارجی اضافه کنید

درست همانند لینک های داخلی ، ایجاد لینک خارجی به سمت صفحات مرتبط با موضوع و رشته ی شما به گوگل اعلام می کند که صفحه ی شما از آن صفحات با کیفیت و استاندارد بالا است. این کار همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع دقیق شما را بیابند. پس حتما این مورد را در استراتژی سئو سایت خود داشته باشید.

برایان دین مدیر وبسایت Backlinko می گوید “عدم ایجاد لینک های خارجی احتمالا اشتباه شماره یک در سئوی صفحاتی است که غالبا مردم مرتکب آن می شوند. من به شخصه سعی می کنم به ازای هر 1000 کلمه متن از 2 الی 4 لینک خارجی استفاده کنم. این قانون خوبی است که بد نیست اکثر سایت ها از آن پیروی کنند.”

8- تگ عنوان خود را بهینه سازی کنید

تگ های عنوان بسیار ضروری و مهم هستند. یک تگ عنوان که به خوبی بهینه شده باشد به میزان زیادی شانس دیده شدن مطلب شما را در نتایج جستجو را افزایش می دهد. تگ های عنوان معمولا اولین چیزی هستند که مخاطبان در هنگام مشاهده ی محتوای شما در نتایج جستجو با آنها رو به رو می شوند و اگر به شکل جذابی نوشته شده باشند باعث جلب نظر کاربران و دریافت کلیک بیشتر می شوند. به همین دلیل است که این مورد را جزء استراتژی سئو سایت بیان کردم.

به زبان ساده تر ، یک تگ عنوان در واقع عنوان هر نتیجه ای است که در صفحه جستجو نمایش داده می شود.

یک نمونه از این موضوع به شکل زیر است:

تگ عنوان

وقتی در حال نوشتن تگ عنوان صفحه ی خود هستید ، مراقب باشید که این عناوین شامل کلید واژه ی متمرکز شما و همچنین توضیحاتی در مورد مزایای مطالعه ی مطلبتان باشند.

9- توضیح متا را برای سئو بهینه سازی کنید

یک توضیح متا یک قطعه متن 160 حرفی است که محتوای صفحه را به صورت خلاصه بیان می کند.

توضیحات متا

درست مانند تگ عنوان ، توضیح متای صفحه ی شما نیز باعث می شود پست شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو بیشتر به چشم آید.

یک توضیح متای بهینه سازی شده باید:

 • شامل یک کلمه کلیدی باشد.
 • مختصر باشد(حدود 160 حرف)
 • واضح و دقیق باشد.
 • دارای قابلیت دعوت به عمل باشد(CTA)
 • تحریک کننده باشد و بازدید کننده را قانع به خواندن کل صفحه کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی توضیحات متا ، مقالات زیر را بررسی کنید:

 1. آموزش ایجاد مطالب سئو شده در وردپرس
 2. چگونه مقدمات سئوی وردپرس را فراهم کنیم؟

10- از تصاویر ، ویدئو و … استفاده کنید

مسلما از قبل می دانید که بازاریابی محتوا فقط به متن محدود نمی شود. متن به تنهایی می تواند فقط تا حد مشخصی شما را پیش ببرد. اما اگر بخواهید بقیه ی مسیر موفقیت را طی کنید باید استفاده از ویدئو ، تصاویر ، اسکرین شات ، دیاگرام و چارت های مختلف را در استراتژی سئو سایت خود داشته باشید.

به این ترتیب ، فایل های چند رسانه ای:

 • زمانی که هر خواننده در سایت شما سپری می کند را افزایش می دهند.
 • نرخ خروج (Bounce Rate) وبسایت شما را کاهش می دهند.

نکات بالا دو عامل رتبه بندی مهم تجربه کاربری هستند که اخیرا گوگل از آنها برای قضاوت در مورد کیفیت صفحات وبسایت شما استفاده می کند.

حتما متوجه شده اید که من معمولا از تصاویر ، چارت ها و اسکرین شات های زیادی در پست های وبسایتم استفاده می کنم. این کار به این دلیل است که من از مزایای افزوده شدن آنها به محتوا آگاهم. جدای از افزایش زمانی که خواننده در سایت سپری می کند و کاهش نرخ خروج سایت ، اضافه کردن این موارد همچنین ارزش هر صفحه را افزایش می دهد ، که به طبع احتمال ایجاد لینک به سمت محتوای ما توسط خوانندگان نیز افزایش می یابد.

از این رو ، وقتی در حال نوشتن محتوای خود هستید ، سعی کنید تا جای ممکن فایل های چند رسانه ای به آن اضافه کنید.

برای استفاده ی بهتر از موارد چند رسانه ای در محتوا ، مقالات زیر را مطالعه نمایید:

 1. آپلود فایل PDF در وردپرس چگونه انجام می شود؟
 2. چگونه اینفوگرافیک جذاب بسازیم؟

11- کلید واژه ی مورد نظر و کلید واژه های مرتبط را اضافه کنید

درج کلمه کلیدی در بدنه ی پست بسیار حائز اهمیت است. به هر حال ، نباید در انجام کارها زیاده روی کنید – فقط دقت کنید که چندین بار از کلمه کلیدی در متن استفاده کنید.

این کار باعث می شود  وقتی گوگل در حال پرسه زدن در محتوای شماست ، متوجه شود که کلمه کلیدی مد نظر شما مهم است.

همچنین ، بد نیست از چند کلید واژه ی مرتبط و کم رقابت در محتوای خود استفاده کنید تا بهتر بتوانید در استفاده از کلید واژه های بلند و طولانی رتبه به دست آورید.

در نهایت ، توصیه می شود که در پاراگراف آخر مقاله ی خود ، دوباره به کلید واژه ی خود اشاره کنید. همچنین بد نیست در برخی از تیترهای فرعی نیز این کار را انجام دهید. به هر حال ، همیشه به یاد داشته باشید که در هر کاری تعادل داشته باشید و زیاده روی نکنید.

استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی

محتوای بلند و طولانی واقعا در رسیدن شما به موقعیت یک مرجع معتبر در رشته ی خودتان مهم و موثر است و همچنین برای بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو نیز تاثیر زیادی دارد. به هر حال ، این امر تنها با به کار بردن اعمال مهم سئو امکان پذیر است – اعمالی مانند 11 نکته ای که بیان شد.

به خاطر داشته باشید که این لیست کامل نیست و شامل تمام نکات لازم برای داشتن یک سئوی عالی نیست. این موضوعات صرفا موارد بنیادی و اولیه ای هستند که به شما کمک می کنند بهترین محتوای بلند و طولانی را در هر موضوعی بنویسید.

همانطور که می دانید ، بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بلند مدت است و چیزی نیست که بتوان انتظار داشت سریع در نتایج نهایی تاثیر بگذارد.

برای اینکه بهترین تاثیرات ممکنه از این استراتژی سئو سایت را مشاهده کنید ، باید صبور باشید.

این تکنیک ها را به کار بگیرید و سپس صبر کنید و مشاهده کنید که رتبه ی شما چگونه سر به فلک می کشد.

نوشته استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/feed/ 0
بهینه سازی وب سایت های وردپرسی برای جلب توجه (Lead) بیشتر http://sitekhoob.com/optimizing-wordpress-lead-generation/ http://sitekhoob.com/optimizing-wordpress-lead-generation/#respond Thu, 22 Nov 2018 14:36:05 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23933 جلب توجه یا همان لید ، یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کاری است ، بدون آن شما قادر نخواهید بود مشتریان جدیدی به دست آورید ، و بدون مشتریان جدید کسب و کار شما زیاد دوام پیدا نخواهد کرد. به همین دلیل است که کسب و کارها نه تنها به دنبال روش‌های...

نوشته بهینه سازی وب سایت های وردپرسی برای جلب توجه (Lead) بیشتر اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
جلب توجه یا همان لید ، یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کاری است ، بدون آن شما قادر نخواهید بود مشتریان جدیدی به دست آورید ، و بدون مشتریان جدید کسب و کار شما زیاد دوام پیدا نخواهد کرد.

به همین دلیل است که کسب و کارها نه تنها به دنبال روش‌های جدید جلب توجه هستند بلکه برای تبدیل ترافیک به مشتری نیز برنامه دارند. برای کاربران وردپرس ، بهینه سازی سایت برای جلب توجه بیشتر کار آسانی است. تعداد زیادی از ابزارها و افزونه های وردپرسی وجود دارند که می توانند شما را در ایجاد جلب توجه کمک کند ، اما گاهی اوقات  دانستن اینکه از کجا باید شروع کنیم سخت است. برای پایان دادن به این مشکل در ادامه راه های بهینه سازی وب سایت وردپرسی برای جلب توجه با استفاده از بهترین ابزار موجود را گفته‌ایم.

1- یک قالب مناسب انتخاب کنید

یکی از اولین امکاناتی که شما باید داشته باشید یک قالب وردپرسی عالی است. هزاران گزینه متفاوت پیش روی شماست اما همه آنها مثل هم نیستند. بعضی از آنها کیفیت بهتری دارند در حالیکه بعضی دیگر برای وبسایت شما مناسب ترند. اولین قالبی را که دیدید سریعاً انتخاب نکنید چرا که جلب توجه و تبدیل ، فاکتورهای بسیار مهمی هستند.

قالب مناسب از 2 طریق به شما در ایجاد جلب توجه کمک می کند. اول اینکه اگر همه چیز در وبسایت شما واضح بوده و استفاده از آن ساده باشد ، کاربران بیشتر دوست دارند در آن بمانند. دوم اینکه کاربران بیشتر دوست دارند وبسایت شما را به دیگران معرفی کنند اگر از آن لذت ببرند. هیچکس دوست ندارد وبسایتی را به دیگران معرفی کند که استفاده از آن سخت است ، بنابراین با انتخاب قالب صحیح شما میتوانید توجهات بیشتری را به سمت وبسایت خود جلب کنیم.

2- منو ها را بهینه کنید

قطعا تنها انتخاب یک قالب مناسب کافی نیست. بعد از نصب یک قالب وردپرسی جدید هنوز کارهایی هست که باید انجام دهید. شما باید سایدبار ها را بهینه کنید ،  محتوای جدید وارد کنید ، رنگ ها را تنظیم کنید و خیلی کارهای دیگر. اما برای جلب توجه بیشتر روی منوها تمرکز کنید. منو ها ابزاری هستند که کاربران به وسیله آنها راهشان را در سایت شما پیدا میکنند. اگر آنها می‌خواهند محصول یا اطلاعات خاصی را پیدا کنند ، باید برایشان راحت باشد که از طریق منو به آن برسند. مهم ترین دسته بندی های وب سایت شما باید در بالای منو قابل مشاهده باشند و تعداد زیادی زیر منو داشته باشند.

گاهی اوقات ما تلاش زیادی را صرف این می‌کنیم که یک نفر به وبسایت ما بیاید و همین که به وبسایت ما آمدند متوجه می‌شوند محصولی که می خواستند چیزی متفاوت از محصولی است که ما به آنها نشان می دهیم! اگر میخواهید ترافیک سایتتان را از دست ندهید باید پیدا کردن اطلاعات مورد نظر مخاطب را آسان کنید. برای این کار راه‌های مختلفی وجود دارد اما پایه ای ترین راه مربوط به منو است. پس مطمئن شوید سایت شما به خوبی بهینه شده و استفاده از منوهای آن آسان است.

3- مطالب و محصولات مرتبط را اضافه کنید

علاوه بر منوها شما می توانید به کاربران در پیدا کردن اطلاعات مورد نیازشان از طریق پست ها و محصولات مرتبط کمک کنید. فرض کنید شما یک شرکت حقوقی را اداره می کنید ، یک نفر پس از سرچ در مورد پاسخ یک سؤال مهاجرتی ، وبسایت شما را پیدا می کند. پس از مطالعه مطلب شما او متوجه می شود که به مهاجرت خانوادگی علاقه دارد.  اگر شما لینکی به پست دیگر داشته باشید که در مورد قانون مهاجرت خانوادگی توضیح داده باشد این کمک می کند آن شخص در سایت شما بیشتر بماند.

همین روند در مورد محصولات نیز اجرا می شود.  وب سایت آمازون یک مثال عالی از این نمونه است. هر بار که شما محصولی را داخل آمازون مشاهده می کنید ، لیستی از محصولات مشابه دیگر به شما نمایش داده می‌شود که ممکن است به آنها علاقه داشته باشید.  شما می توانید همین کار را در وبسایت وردپرسی خودتان نیز انجام دهید ، چه با نمایش لینک های مرتبط به صورت دستی و یا با استفاده از افزونه های وردپرسی.

زمانی که یک نفر به وبسایت شما می آید شما دوست دارید هر کاری بکنید که در وبسایتتان باقی بماند و به مشتری تبدیل شود. نمایش محصولات و مطالب مرتبط یک راه عالی برای انجام این کار است.

4- سرعت وبسایت وردپرسی خود را افزایش دهید

فرض کنیم شما تمام نکاتی که تا اینجا گفته ایم را انجام داده اید. یک قالب وردپرسی عالی پیدا کرده اید ، محتوا و منوها را برای استفاده راحت‌تر بهینه کرده اید ، و محصولات و مطالب مرتبط را در تمام صفحات سایتتان نمایش می دهید. فقط یک مشکل وجود دارد ، زمانی که شما سایتتان را در PageSpeed Insights چک می‌کنید سرعت آن بسیار پایین است.

همه ما تجربه وبسایت‌هایی را داشته ایم که زمان زیادی طول می‌کشد تا بارگذاری شوند ، در اغلب موارد ما آن سایت را ترک می کنیم و به یک سایت دیگر مراجعه می کنیم. مطالعات نشان می‌دهد کاربران ، وب سایت هایی را که زمان بارگذاری آنها بیش از چند ثانیه طول می کشد به راحتی ترک می کنند. از همه مهمتر اینکه موتورهای جستجویی مثل گوگل وب سایت شما را جریمه می کنند و رتبه آن را کاهش می‌دهند.

پس اگر می خواهید تلاش هایی را که برای جلب توجه کرده اید به نتیجه برسانید سرعت وب سایتتان را بهبود دهید. راههای کمی برای انجام این کار وجود دارند و البته پلاگین های زیادی هستند که می توانند به شما کمک کنند. می‌توانید حجم و یا تعداد تصاویر سایتتان را کم کنید ، از یک سرور سریع‌تر استفاده کنید ، و یا از کش کمک بگیرید.

5- فرم عضویت در خبرنامه داشته باشید

گاهی اوقات یک نفر از وب سایت شما بازدید می کند بدون آنکه هدف مشخصی داشته باشد. ممکن است از طریق پستی که در شبکه های اجتماعی گذاشته اید جذب وب سایتتان شده ، و یا ممکن است فقط به خاطر یک سوال کوتاه که در گوگل تایپ کرده به وبسایت شما رسیده باشد. این فرد الان هنوز در مرحله خرید نیست اما این به آن معنی نیست که او هرگز خرید نخواهد کرد.

با به کار بردن یک فرم ثبت نام در وب سایتتان می توانید اطلاعات بازدیدکنندگان کنونی را گرفته و بعدا آنها را به مشتری تبدیل کنید. تهیه کردن یک لیست ایمیل از افرادی که کوچکترین علاقه ای به محصولات سایت شما دارند ابزار فوق العاده ای است. شما می‌توانید بارها و بارها به این افراد مراجعه کنید محصولاتتان را تبلیغ کنید و تخفیف هایی که دارید را اعلام کنید آن هم در جایی که آنها به صورت منظم چک میکنند.

وردپرس عملیات جمع کردن ایمیل از بازدیدکنندگان را برای شما آسان کرده است . ابزاری وجود دارند که می‌توانند فرم ثبت نام را در سایدبار سایتتان قرار دهند ، حتی میتوانید به مخاطبینی که برای بار اول به سایتتان مراجعه می‌کنند پنجره ای به صورت پاپ آپ نمایش دهید.

6- وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید

 یکی از بهترین راه ها برای جلب توجه ، موتورهای جستجو هستند. اکثر مردم این روزها وقتی می‌خواهند چیزی را پیدا کنند به آنها مراجعه می‌کنند. مهم نیست  زمینه فعالیت وبسایتتان چیست ، شما باید پاسخ سوال یک نفر باشید.

برای جلب توجه بیشتر لازم است با کلمات و عبارات مرتبط با موضوع سایتتان در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید. راه رسیدن به این هدف سئو و بهینه سازی سایت است و وردپرس آن را برای شما آسان کرده است.  ما نیز در سایت خوب اطلاعات مفیدی در زمینه سئو برایتان فراهم کرده ایم. 

7- از دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی استفاده کنید

 در نهایت ، شما باید به اشتراک گذاشتن مطالب یا محصولاتتان را برای کاربران راحت کنید. بهترین راه برای رسیدن به این هدف اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری در تمام صفحات سایتتان است.

دکمه های اشتراک گذاری این امکان را به بازدیدکننده می‌دهند که آن مطلب را با تمام فالوورهایش به اشتراک بگذارد آن هم تنها با یک کلیک. این کار برای کاربران وردپرس فوق العاده آسان است.

 با استفاده از این دکمه ها شما می توانید به راحتی ترافیک جدیدی جذب کنید. مطالب و محتوای با کیفیت شما در شبکه های اجتماعی پخش خواهند شد و به دست کسانی خواهند رسید که تا قبل از این چیزی در مورد شما نشنیده بودند.

8- مراقب از دست دادن توجه باشید و مشتریانتان را حفظ کنید

جلب توجه می تواند تا حدودی فرایند سختی باشد در حالی که از دست دادن آن اصلا سخت نیست. و زمانی که شما تلاش و وقت زیادی را صرف این کار کرده اید به هیچ قیمتی حاضر نیستید آن را از دست بدهید.

راه های زیادی برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری وجود دارد. اما یکی از موثرترین روش‌ها استفاده از نمایش پاپ آپ هنگام خروج است. یک پاپ آپ زیبا و جذاب نه تنها چشم انداز شما را خراب نمی کند بلکه تجربه کاربری را بهبود می بخشد ، باعث ثبت نام های بیشتر در وب سایتتان می شود ، لیست ایمیلتان را بزرگتر میکند ،  و در نهایت مانع از دست دادن جاذبه وبسایتتان می شود. 

تمام نکات ایجاد جاذبه را در سایت وردپرسی خود انجام دهید

یکی از مهمترین مزیت های وردپرس به ایجاد تغییرات سریع در آن برمی‌گردد. برای ایجاد برخی از نکاتی که در بالا گفته شد در یک وب سایت معمولی شما مجبورید فایل های اچ تی ام ال ،  پی اچ پی و یا جاوا اسکریپت را ویرایش کنید اما در وردپرس کافیست فقط چند دکمه را فشار دهید و یا از بین بهترین پلاگین های موجود یکی را انتخاب کنید.

بنابراین سایت وردپرسی خود را برای جلب توجه ، بهینه کنید. در پایان شما وبسایتی خواهید داشت که عالی به نظر می رسد ، خوب عمل می کند ، افراد بیشتری را جذب می کند و نرخ تبدیل بالاتری دارد همه اینها با صرف کمی وقت به دست می آیند.

نوشته بهینه سازی وب سایت های وردپرسی برای جلب توجه (Lead) بیشتر اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/optimizing-wordpress-lead-generation/feed/ 0
10 ایده عالی برای افزایش عضویت در خبرنامه و بهبود فروش اینترنتی http://sitekhoob.com/10-awesome-newsletter-ideas/ http://sitekhoob.com/10-awesome-newsletter-ideas/#respond Wed, 14 Nov 2018 18:07:30 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23927 وجود خبرنامه در وبسایت باعث شناسایی مشتریان بالقوه می شود. به همین دلیل است که ایمیل مارکتینگ اهمیت پیدا می کند. در این مطلب 10 ایده عالی را معرفی می کنم که با استفاده از آنها می توانید میزان عضویت در خبرنامه وبسایتتان را افزایش دهید. فروش بیشتر. تکرار کسب و کار. یک برنامه ی...

نوشته 10 ایده عالی برای افزایش عضویت در خبرنامه و بهبود فروش اینترنتی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
وجود خبرنامه در وبسایت باعث شناسایی مشتریان بالقوه می شود. به همین دلیل است که ایمیل مارکتینگ اهمیت پیدا می کند. در این مطلب 10 ایده عالی را معرفی می کنم که با استفاده از آنها می توانید میزان عضویت در خبرنامه وبسایتتان را افزایش دهید.

فروش بیشتر. تکرار کسب و کار. یک برنامه ی کاری شلوغ به همراه مشتریانی که مشتاق رویا رویی با شما هستند.

با کمک یک استراتژی خوب بازاریابی ایمیلی ، می توانید همه ی این گزینه های عالی را داشته باشید.

ما معتقدیم که مالکان کسب و کارهای خدماتی (مثل خدمات طراحی سایت) باید از ایمیل های ساده استفاده کنند. به همین دلیل باید از ابزاری برای بازاریابی ایمیلی استفاده کنید که شما را قادر سازد فقط در عرض چند دقیقه ، کمپین ایجاد کنید.

ولی به یک سوال بزرگ می رسیم: برای اینکه مشتریان را متقاعد کنید که باز هم به سراغ شما بیایند ، چه نوع ایمیل هایی باید ارسال کنید؟

اگر شما هم مانند اکثر مالکان کسب و کارهای کوچک باشید ، احتمالا کار کردن با مشتری برایتان خیلی راحت تر از نوشتن ایمیل است ، اینطور نیست؟

متوجهم! به جای اینکه مغزتان را با مشکل جستجو و یافتن ایده های کمپین ایمیل پر کنید ، ما کار سخت را برایتان انجام دادیم.

10 ایده ی ایمیل فوق العاده که می توانید برای افزایش عضویت در خبرنامه خود از آنها بهره ببرید

یک خبر خوب: برای پیدا کردن ایده های ایمیلی فوق العاده لازم نیست حتما یک نخبه باشید.

در واقع ، هزاران نمونه ی تست و آزمایش شده وجود دارند که مالکان کسب و کارهای خدماتی می توانند بارها و بارها از آنها استفاده کنند.

حتی اگر بخواهید کسب و کارتان را دوباره تکرار کنید یا مشتریان قبلی را دوباره جذب کنید ، من 10 ایده ی ایمیل نویسی فوق العاده برای شما لیست کرده ام که می توانید از آنها کمک بگیرید. خیلی راحت می توانید از این ایده ها ، پیشنهادها و قالب ها استفاده کنید و آنها را با استراتژی بازاریابی ایمیلی خود تطبیق دهید.

1- پیشنهادهای دارای محدودیت زمانی

با موارد آسان شروع کنید!

هر نوع تخفیفی که می توانید ارائه دهید برای شروع کار خوب است. مهم نیست یک تخفیف 20 یا 25 درصدی ارائه دهید ، گاهی یک کاهش قیمت جزئی همه ی چیزی است که یک مشتری برای بازگشتن به سمت شما نیاز دارد.
به هر حال ، یک پیشنهاد دارای محدودیت زمانی واقعا می تواند معامله را شیرین کند. چرا؟ چون چنین پیشنهاداتی حس نیاز و اضطرار را در مشتری هایتان بر می انگیزند. به طور خلاصه ، وقتی زمان پیشنهاد شما هر لحظه به پایانش نزدیک تر شود ، مشتریان بیشتر بی قرار و تحریک می شوند. ایجاد یک فرصت زمانی 24 الی 48 ساعته باعث می شود که مشتریان فقط زمان کافی برای تصمیم گیری و خرید داشته باشند نه اینکه با تخفیف شما مثل یک خرید خیابانی رفتار کنند.

مثال: “فروش فوری: اگر تا 24 ساعت آینده دوباره به سراغ ما بیایید یک تخفیف 25 درصدی دریافت خواهید کرد”

2- تخفیف های مناسبتی

اگر برای ارسال یک تخفیف قدردانی به مشتریان فعال خود دنبال بهانه هستید ، فقط کافی است از یکی از مناسبت های تقویمی استفاده کنید.

مناسبت هایی مثل سالروز تاسیس کسب و کارتان یا یک برهه ی مهم زمانی – تاریخی می تواند برای این کار عالی باشد. این باعث می شود بتوانید اعمال خود را بیشتر به عنوان قدرشناسی از مشتری نشان دهید ، نه صرفا یک سیاست کسب و کار. این نوع ایمیل ها همچنین به صورت هوشمند باعث می شوند مجبور نشوید بهترین پیشنهاد های خود را زود به زود ارائه دهید ، چون همانطور که می دانید اینطور پیشنهادات چندان به صرفه نیستند.

مثال: ” پنجمین سالگرد تاسیس ما را با تخفیف 20 درصدی جشن بگیرید”

3- تذکرات مفید

روی این جمله خوب فکر کنید: لازم نیست همه ی ایمیل های پیشنهادی که ارسال می کنید حتما برای “فروش” باشند.

برای مثال ، می توانید از ایمیل های مقاله ای خود برای آموزش نکات مهم و اطلاعات مفید به خوانندگان استفاده کنید ، آن هم کاملا رایگان. یک کسب و کار خوراکی ممکن است نکات مرسوم برای کافش وزن به شما ارسال کند یا یک پیمان کار ممکن است نکاتی در مورد آماده سازی منزلتان برای وقایع ناگوار به شما ارسال کند. سایت خوب نیز می تواند نکاتی برای طراحی سایت حرفه ای را آموزش دهد. این نوع نکات و تذکرات باید به مشکل خاصی اشاره داشته باشند که برای برطرف کردن آن مشکل به محصول یا خدمات شما نیاز باشد.

حالا اینکه این نکات کاربر را به سمت مغازه یا سایت فروش شما هدایت کند ، به خودتان بستگی دارد: فقط هر کاری می کنید ، هیچگاه قدرت آموزش دادن به مشتریان خود را دست کم نگیرید.

مثال: “5 عاملی که شما را از رسیدن به اهدافتان باز می دارد(و چگونگی غلبه بر آنها)”

4- تخفیف های “معرفی به دیگران”

نکته ی مهم: معرفی ها هنوز هم برای مالکان کسب و کارهای کوچک بسیار حائز اهمیتند. برای انجام کارهای معرفی لازم نیست حتما یک برنامه ی کامل جذب وفاداری داشته باشید. پیشنهاد های “معرفی به دیگران” دو برابر پیشنهاد های دیگر باعث جذب مشتری های بالقوه ی جدید می شوند و در عین حال ، مشتریان فعلی را نیز راضی نگه می دارند. اینکه به مشتریان ارجاعی خود امتیاز دهید فوق العاده مهم و با ارزش است ، البته اگر این کار را با آینده نگری و برنامه انجام دهید.

مثال: “درمان دقیق و رایگان ، اگر ما را به یکی از دوستانتان معرفی کنید!”

5- داستان های خاص در مورد موفقیت

وقتی پای محصول یا خدمات جدید به میان می آید مشتریان به شک و شبهه می افتند و حق هم دارند ، مخصوصا اگر این امر به معنی خرج کردن پول زیادی باشد.

بنابراین گاهی برای به دست آوردن اعتماد مشتری باید دلایل اجتماعی و عمومی بیاورید. برای مثال ، آیا یک داستان موفقیت عالی از یک مشتری برای گفتن دارید؟ آیا کسی را دارید که اخیرا یک رضایت نامه یا تقدیرنامه به شما داده باشد؟ چنین داستان هایی منبع قدرت اصلی شما برای بازاریابی هستند و می توانند مشتری را جذب کنند ، چون مشتریان را تشویق می کنند که با استفاده از خدمات شما ، آنها نیز همین تجربه های فوق العاده را به دست آورند.

مثال: “ما به آقای یوسفی کمک کردیم که در طول 6 ماه فروشش را سه برابر کند ، دوست دارید نفر بعدی شما باشید؟”

6- دعوت نامه های اختصاصی

اگر جزو آن دسته از افراد خوش شانسی هستید که یک کسب و کار محلی دارند ، باید بدانید که گرد هم آوردن مشتریان یک روش عالی برای ایجاد یک اجتماع و اتحاد است.

سازماندهی یک دور همی کمی زحمت دارد ، اما برای ایجاد تاثیر مثبت بر کسب و کار شما بسیار مفید و مهم است. برای مثال ، می توانید یک جلسه ی پرسش و پاسخ برگزار کنید که در آن مردم بتوانند از دانسته های شما استفاده کنند و شما نیز می توانید یک تخفیف حضوری عالی برای آنهایی که می آیند ارائه دهید.

مثال: “شما به جلسه ی هم فکری این ماه دعوت شده اید!”

7- تقدیمی ها

قبلا گفتم ، دوباره هم میگویم: هیچکس نمی تواند در برابرقدرت واژه ی “رایگان” مقاومت کند. تقدیمی ها باعث می شوند کسب و کار شما بخشنده به نظر برسد و در عین حال توجه خوانندگان را به شما جلب می کنند. یکی از این تاکتیک ها این است که در یک برهه ی زمانی مشخص ، نوعی خدمات اضافی رایگان به مشتریان خود ارائه دهید. همچنین می توانید همه ی مشتریان را در یک ماه گرد هم آورید تا برای به دست آوردن یک جایزه ی بزرگ تر رایگان با هم رقابت کنند. به هر حال ، از هر کدام از این روش ها و تاکتیک ها که استفاده می کنید ، مطمئن باشید نفعش را خواهید برد.

مثال: “ما قصد داریم یک جلسه ی رایگان رویارویی تک به تک برگزار کنیم ، دوست دارید شرکت کنید؟”

8- ارائه ی خدمات خاص و جدید

اگر زمانی لازم شد خدمات جدیدی را تبلیغ کنید ، باید همچنین بدانید که ارائه و تبلیغ آن به عنوان خدماتی که به شدت مورد نیازمشتری است ، بسیار مهم و تعیین کننده است.

بازاریابی ایمیلی یک بخش حیاتی برای ایجاد آن حس نیاز و اضطرار است. ارائه ی تخفیف های افتتاحیه یا تشویق مردم برای آزمایش آن دقیقا تاثیر لازم را برای شما فراهم می کنند. یک ایده ی خوب دیگر این است که چند ایمیل به مشتریان بفرستید و در آن ایمیل ها مشتری را به سمت افتتاحیه ی بزرگ خود هدایت کنید ، در این صورت باعث می شوید خواننده مشتاق و منتظر یک روز بزرگ باشد.

مثال: “اولین نفری باشید که از بسته ی خدماتی جدید ما استفاده می کنید و از تخفیف بزرگی برخوردار شوید”

9- مناسبت های فصلی

همه می دانیم که مردم در روز های تعطیل (نسبت به روزهای عادی) تمایل بیشتری به پول خرج کردن دارند.

اما به جای اینکه تخفیف های مخصوص تعطیلاتتان را به ایمیل های یک روزه محدود کنید ، این مورد را در نظر بگیرید که می توانید این پیشنهادات را به صورت فصلی ارائه دهید و توجهات بیشتری را به خودتان جلب کنید. این نوع مناسبت ها علاوه بر جذب آن دسته از افرادی که به دنبال تخفیف هستند ، باعث جذب افراد مرفه نیز می شوند.

مثال: “دوست دارید شبیه قهرمانان اسکی کنید؟ پکیج آموزشی مخصوص ما می تواند کمکتان کند!”

10- پیشنهادات دسترسی زود هنگام

دوست دارید حس VIP بودن را به مشتریانتان انتقال دهید؟

فراهم کردن دسترسی زود هنگام به یک خدمات خاص یا جدید این کار را برای شما انجام می دهد. این نوع ایمیل ها را برای وفادارترین و فعال ترین مشتریان خود ارسال کنید. همچنین ، فراهم کردن دسترسی زود هنگام به یک خدمات برای یک گروه کوچک از مشتریان به شما کمک می کند بازخوردها و نظرات مشتریان را پیش از ارائه ی انبوه محصول یا خدمات به دست آورید و روی نقاط ضعف آن کار کنید.

مثال: “دوست دارید یک بازدید از ظاهر جدید سایتمان که قرار است به زودی ارائه شود داشته باشید؟”

آماده اید تا استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را مشخص کنید؟

علی رغم باور کلی مردم ، بازاریابی ایمیلی لزوما استرس زا و زمان بر نیست.

به جای اینکه خودتان یک راه جدید پیدا کنید ، ببینید چگونه می توانید این ایده ها و قالب های تست شده را با وضعیت خودتان تطبیق دهید.

هر چه زودتر این کار را بکنید ، زودتر می توانید حس قوی وفاداری را در مشتریانتان ایجاد کنید.

و با کمک ابزارهایی مثل vCita ، کمپین ایمیل بعدی شما فقط به چند کلیک ساده نیاز دارد.

نوشته 10 ایده عالی برای افزایش عضویت در خبرنامه و بهبود فروش اینترنتی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/10-awesome-newsletter-ideas/feed/ 0
برای مشتریان ، ارسال رایگان مهم تر است یا ارسال سریع؟ http://sitekhoob.com/free-shipping-is-better-than-fast/ http://sitekhoob.com/free-shipping-is-better-than-fast/#respond Sat, 10 Nov 2018 19:35:03 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23920 شاید شما هم جزء آن دسته از صاحبان فروشگاه های اینترنتی هستید که برای ارسال رایگان محصول تردید دارند. خوب است در مورد مشتریانی که آنلاین خرید می کنند بدانید ویژگی ارسال رایگان محصول برای آنها به شدت حائز اهمیت است. ارسال رایگان بهتر از ارسال سریع است با توجه به مقاله ی تحقیقاتی سالانه...

نوشته برای مشتریان ، ارسال رایگان مهم تر است یا ارسال سریع؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
شاید شما هم جزء آن دسته از صاحبان فروشگاه های اینترنتی هستید که برای ارسال رایگان محصول تردید دارند. خوب است در مورد مشتریانی که آنلاین خرید می کنند بدانید ویژگی ارسال رایگان محصول برای آنها به شدت حائز اهمیت است.

ارسال رایگان بهتر از ارسال سریع است

با توجه به مقاله ی تحقیقاتی سالانه ی تجارت الکترونیک سال 2018 که چندی پیش منتشر شده ، بیش از 90% از افراد مورد مطالعه ، ارزش زیادی برای ارسال رایگان محصولاتی که به صورت آنلاین خریداری می کنند قائل شده اند. تعداد قابل توجهی (91%) نیز بیان کرده اند که خرید آینده ی آنها بستگی زیادی به ویژگی ارسال رایگان دارد.

با توجه به اینکه از هر 10 نفر مورد مطالعه ، 9 نفر گفته اند خرید آینده ی آنها به ویژگی ارسال رایگان بستگی دارد ، کسب و کارهای کوچک باید شدیدا به کارگیری این ویژگی را مد نظر قرار دهند. حتی اگر کسب و کار شما ویژگی تحویل سریع و قیمت های رقابتی را ارائه دهد ، باز هم ممکن است زیاد موفق نباشید.

این امر به خاطر نرخ بالای مرجوع کردن خرید است. فصل تعطیلات سال 2017 شاهد این بودیم که 28% از مردمی که هدایای خود را به صورت آنلاین خریداری کردند آنها را مرجوع کردند و این رقم مرجوعی به 90بیلیون دلار می رسد.

همانطور که مقاله بیان می کند ، انتظارات مشتریان برای خرید آنلاین در حال تغییر و تکامل است و کسب و کارها نیز باید با این رفتار جدید خود را تطبیق دهند.

این رفتار با چیزی که این مقاله آن را “تاثیر آمازون” نامیده است به وجود آمده. این تاثیر همان ارسال رایگان و حتی بازگشت محصول رایگانی است که خورده فروش آنلاین به مشتریانش ارائه می دهد.

ماریا هاگرتی مدیر عامل Doctom Distribution در مطبوعات در مورد تغییرات انجام شده و اینکه برندها برای حفظ مشتریانشان باید چه کاری انجام دهند، توضیح داد.

هاگرتی بیان کرد: “دو سال پیش ، راه موفقیت این بود که بسته بندی و محصول با کیفیت و سریع تحویل بدهید. در سال 2018 ، اگرچه این عوامل هنوز مهم و با ارزش هستند ، اما برای اینکه کسب و کارها بتوانند مشتریان را به صورت بلند مدت حفظ کنند باید خواسته ی مشتری را در زمان و به نحوی که خود مشتری می خواهد تامین کنند”

این مقاله ی تحقیقاتی که در طول ماه می 2018 با شرکت 1420 خریدار آنلاین انجام شد ، از آنها در مورد عادات ، ترجیحات و انتظاراتشان در خرید آنلاین ، بسته بندی ، ارسال ، مرجوع کالا و واضح بودن تراکنش ها سوال کرد.

شرکت کنندگان از 41.55% مرد و 57.11% زن با سن 18 به بالا تشکیل شده بود.

نتایج بیشتر مقاله ی تحقیقاتی

56% از مشتریان بیان کردند که مرجوع رایگان بسیار مهم است. در عین حال 35% بیان کردند که خودشان مهم هستند. و نزدیک به دو سوم یا 62% از افراد بیان کردند که حاضرند از کسب و کارهایی که ارسال و مرجوع رایگان دارند دوباره خرید کنند.

در مورد موضوع ارسال ، 67% بیان کردند که حاضرند برای به دست آوردن ویژگی ارسال رایگان ، اقلام بیشتری را به سبد خریدشان اضافه کنند. اما اگر اقلامی که سفارش داده اند با تاخیر تحویل داده شوند، 77% بیان کردند که این امر بر تصمیم گیری خرید آینده ی آنها از آن برند تاثیر خواهد گذاشت.

در مورد اقلام مرجوعی ، 74% بیان کردند که اگر یک شرکت ویژگی بازگشت محصول و تعویض رایگان را ارائه دهد ، دوست دارند از آن برند خرید کنند. برای 31% از این مشتریان ، این آپشن باعث می شود در آینده نیز دوباره از آن شرکت خرید کنند.

کیفیت محصول نیز در تصمیم گیری خرید مشتری از یک برند نقش مهمی ایفا می کند ، 75% از افراد بیان کردند که این عنصر مهم ترین محرک آنها برای خرید مجدد است. 37% دیگر بیان کردند که انگیزه ها و مشوق های شرکت دلیل آنها برای پیشنهاد آن برند هستند ، 23% نیز بیان کردند که پیشنهادات رایگان بر تصمیم گیری آنها تاثیر می گذارد.

نتیجه

با توجه به این ارزش ها و اهمیت هایی که مشتریان در مورد ارسال محصول قائل شده اند ، کسب و کارها باید تلاش بیشتری برای کاهش یا از بین بردن هزینه های ارسال انجام دهند.

در گزارش مذکور بیان شده که یک کسب و کار باید راهی برای به حداقل رساندن هزینه های ارسالش داشته باشد تا مشتریان خیالشان بابت ارسال رایگان راحت باشد. این امر ذهنیت مردم نسبت به برند شما را بهبود می بخشد و وفاداری مشتریان شما را به صورت بلند مدت حفظ می کند.

نوشته برای مشتریان ، ارسال رایگان مهم تر است یا ارسال سریع؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/free-shipping-is-better-than-fast/feed/ 0
نحوه استفاده از هشتگ ها به بهترین شکل (ابزار ، ترفند ها و نکات مهم) http://sitekhoob.com/how-to-use-hashtags/ http://sitekhoob.com/how-to-use-hashtags/#respond Tue, 06 Nov 2018 18:57:16 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23915 هشتگ ها باعث شدند همه چیز امکان پذیر شود. از گفتگوهای روزانه ی ما تا پوشش تحرکات ملی و بین المللی ، همه و همه با استفاده از هشتگ ها بیشتر دیده می شوند و مورد توجه قرار میگیرند. اما استفاده از هشتگ ها هم اصول خاص خود را دارد. سازماندهی هشتگ هایی مثل #ایرن...

نوشته نحوه استفاده از هشتگ ها به بهترین شکل (ابزار ، ترفند ها و نکات مهم) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
هشتگ ها باعث شدند همه چیز امکان پذیر شود. از گفتگوهای روزانه ی ما تا پوشش تحرکات ملی و بین المللی ، همه و همه با استفاده از هشتگ ها بیشتر دیده می شوند و مورد توجه قرار میگیرند. اما استفاده از هشتگ ها هم اصول خاص خود را دارد.

سازماندهی هشتگ هایی مثل #ایرن ، #عشق ، #لاکچری تنها برخی از نمونه های تاپ و داغی هستند که در سال های اخیر شاهد آنها بوده ایم. اما نحوه استفاده از هشتگ ها چگونه است و چطور می توانیم بیشترین بهره را در کسب و کار ببریم؟ یک هشتگ خوب در رسانه های اجتماعی چگونه است؟ آیا هشتگ ها در فیسبوک و لینکدین یک معنی می دهند؟

در این مقاله برخی از ابزارها ، ترفند ها و نکات مهم که می توانید برای استفاده ی بهتر از هشتگ از آنها کمک بگیرید و کاری کنید که به بهترین نحو از هشتگ ها سود ببرید را مشاهده خواهید کرد.

نحوه استفاده از هشتگ ها: تفاوت در کانال های اجتماعی

احتمالا توییتر محل تولد و پیدایش هشتگ است ، اما این موضوع دیگر اهمیت ندارد.

امروزه تقریبا همه ی پلتفرم های رسانه ی اجتماعی به نوعی از هشتگ ها استفاده می کنند – اما هر کدام راه و روش خاص خودشان برای استفاده از هشتگ را دارند…

در زیر نمونه ای از تفاوت هشتگ در کانال های اجتماعی مطرح دنیا و نحوه ی عملکرد هشتگ در آنها را مشاهده می کنید:

هشتگ ها در توییتر

هشتگ ها در توییتر برای ایندکس شدن کلید واژه ها یا تیتر ها مورد استفاده قرار می گیرند. مرسوم ترین هشتگ ها در توییتر آنهایی هستند که با عنوان “trending topics” در سمت چپ صفحه لیست شده اند.

 • توییتر توصیه می کند که در هر توییت بیش از 2 هشتگ وجود نداشته باشد ، اما در کل هیچ محدودیتی برای تعداد هشتگ وجود ندارد(به جز محدودیت تعداد 280 کاراکتر).
 • کلیک یا لمس کردن یک هشتگ باعث می شود بقیه ی توییت هایی که دارای این هشتگ هستند نیز نمایش داده شوند.

هشتگ ها در فیسبوک

فیسبوک در سال 2013 به دنیای هشتگ ها پیوست – هنوز خیلی در زمینه ی هشتگ ها پیشرفت نکرده ، اما روز به روز در این زمینه پیشرفت می کند.

 • تنظیمات حریم خصوصی همیشه در مورد هشتگها اهمیت دارد بنابراین اگر می خواهید هشتگ تان توسط همه دیده شود مطمئن شوید که تنظیمات حریم خصوصی اکانت تان را روی عمومی (public) تنظیم کرده اید
 • هر هشتگ را که در پلتفرم های دیگر به صفحه فیسبوک تان متصل کرده باشید در صفحه فیس بوک نیز قابل کلیک کردن است
 • در مورد هشتگ هایی که در دنیای فیسبوک قرار دارند سوال دارید؟ کافی است آنها را در قسمت جستجوی فیسبوک تایپ کنید تا نتایج مربوط به آنها نمایش داده شوند.

هشتگ ها در اینستاگرام

اینستاگرام ، امسال خود را آپدیت کرد – اگر می خواهید مردم محتوای هشتگ شده ی شما را ببینند ، حتما تنظیمات اکانت خود را روی public قرار دهید.

 • می توانید هشتگ ها را به کپشن ها یا کامنت های درون پست خود اضافه کنید. در واقع ، برخی از بازاریابان رسانه های اجتماعی توصیه می کنند که در کامنت هایی که در زیر پست ها درج می شوند ، هشتگی که در کامنت اول قرار می گیرد بیشترین تاثیر را خواهد داشت.
 • می توانید لیست های هشتگ ایجاد کنید و آنها را تحت عنوان “saved captions” ذخیره کنید. هشدار: اگر بارها و بارها از یک هشتگ یکسان استفاده می کنید ، ممکن است الگوریتم اینستاگرام شما را به عنوان اسپم تشخیص دهد.

هشتگ ها در پینترست

می توانید برای درج توضیحات در پینترست ، به آنها هشتگ های مربوطه را اضافه کنید.

 • جستجو ها به طور خودکار بر اساس هشتگ ها تنظیم و انجام می شوند ، بنابراین جدید ترین پست یا پین که هشتگ یکسانی با دیگر پست های قدیمی داشته باشد ، در اول لیست نمایش داده می شود.
 • پین های تبلیغاتی و برجسته می توانند بیشتر محتوای شما را در دید قرار دهند.

هشتگ ها در لینکدین

لینکدین کمی دیر به دنیای هشتگ ها پیوست و هشتگ ها در این پلتفرم هنوز در حال رشد هستند.

 • متخصصان بازاریابی می گویند که در لینکدین زیاد نباید از هشتگ استفاده کنید. کاربران لینکدین بر خلاف کاربران رسانه های اجتماعی دیگر به دیدن هشتگ ها زیاد عادت ندارند و پلفترم هم به خوبی برای عملکرد هشتگ ها برنامه ریزی و تنظیم نشده است (البته این شرایط به مرور زمان تغییر خواهد کرد).
 • استفاده از هشتگ ها در محتوای لینکدین باعث می شود محتوای شما برای افراد خارج از لینکدین بیشتر در دسترس و در دید باشد – هر از گاهی یک هشتگ مرتبط در محتوای خود درج کنید.

ابزارهایی که در بهره مندی بهتر از هشتگ ها کمک می کنند

باید قبول کنیم که همه ی کسب و کارها ، زمان یا نیروی انسانی کافی برای فکر کردن و تمرکز کردن روی طراحی هشتگ ها به منظور بهبود وضعیت آگاهی عمومی نسبت به محصولات و خدمات خود را ندارند. خبر خوب این است که ابزارهایی برای کار با هشتگ وجود دارند که می توانند عملا همه ی کارهای لازم را برای شما انجام دهند.

 • hashtagify.me یک ابزار جستجو است که به شما اجازه می دهد محبوبیت و فراوانی یک هشتگ را مشاهده کنید ، همچنین یک مجموعه از پیشنهاد های مرتبط را نیز ایجاد می کند. ورژن رایگان فقط قابلیت جستجوی هشتگ ها را در اختیار کاربر قرار می دهد. اما ورژن کامل و هزینه دار آن ویژگی های دیگری همچون پیشنهاد های مخصوص هر پلتفرم را نیز در اختیار کاربر قرار می دهد.
 • All Hashtag یک ابزار رایگان است که کارهای زیادی می تواند انجام دهد: این ابزار دارای قابلیت های ایجاد هشتگ ، بررسی آماری هشتگ و نمایش چارت هایی از 100 هشتگ برتر می باشد.

ترفندها و نکاتی برای استفاده از هشتگ ها به بهترین شکل

بازارها از کسب و کارهای تشنه ی توجه پر شده اند. البته این حرف به میزان زیادی به محصول یا خدماتی که ارائه می دهید نیز بستگی دارد.

چیزی که نیاز دارید چند ترفند و نکته است تا کمک کنند پیغام شما در این شلوغی به گوش مخاطبین برسد:

 • پلتفرم خود را بشناسید. با توجه به متخصصان بازاریابی ، توییت هایی که دارای دو هشتگ هستند بیشترین میزان جذب را دارند ، در حالی که در اینستاگرام ، پست هایی که بیش از 11 هشتگ داشته باشند موفق ترند.
 • در پلتفرم هایی مانند توییتر و اینستاگرام که زمان بندی از اهمیت زیادی برخوردار است ، از درخواست توییت مجدد یا فراهم کردن یک لینک مستقیم پیغام که مشتری را به یک محیط گفتگوی خصوصی هدایت کند هراس نداشته باشید.
 • محبوبیت و فراوانی هشتگ ها در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی را بررسی کنید. فقط به هشتگ های مرتبط با برند خودتان قناعت نکنید ، حتما به سراغ موضوعات مرتبط دیگر هم بروید.
 • Sprout Social و Hootsuit دو ابزار بررسی رسانه های اجتماعی هستند که به شما کمک می کنند هشتگ های خود را مدیریت کنید.

نکات مهم برای استفاده ی حرفه ای از هشتگ ها

در زیر چند نکته ی حرفه ای در مورد هشتگ ها وجود دارند که به شما کمک خواهند کرد استراتژی خود را مشخص کنید:

 • از هشتگ های محلی برای کسب و کارهایی که به جوامع خاص وابسته هستند استفاده کنید. برای مثال ، یک طراح سایت که در تهران فعالیت می کند می تواند از فراوانی و محبوبیت هشتگی مثل #طراحی_سایت_در_تهران به خوبی بهره ببرد. یا اگر برای مثال یک کسب و کار کوچک در شیراز هستید ، می توانید از هشتگی مثل #شیراز استفاده کنید – یا حتی بهتر – می توانید از هشتگ های اختصاصی تری مانند #(نام کسب و کار شما)_در_شیراز استفاده کنید.
 • در مورد مثال های بالا این دقت را داشته باشید که نباید هشتگ خود را به قدری تخصصی و کوچک کنید که طیف مشتریانتان بیش از حد کاهش یابد.
 • برای پرهیز از استفاده از کلمات و هشتگ های تکراری حتما هشتگ های مرتبط با هشتگ مورد نظرتان را بررسی کنید چون این کار ممکن است ناخوشایند باشد. داستان های زیاد و ناخوشایندی در مورد برندهایی که این اشتباه را مرتکب شده اند وجود دارد…
 • ویدئو دارید؟ یوتیوب هم از هشتگ ها استفاده می کند. در توضیحات ویدئوی خود از سه هشتگ استفاده کنید. مشاهده خواهید کرد که آن هشتگ ها به صورت لینک های قابل جستجو در بالای عنوان ویدئو ظاهر می شوند.
 • از هشتگ ها برای برگزاری سوال و جواب از مشتری یا طرفداران خود استفاده کنید. هشتگ را ساده طراحی کنید تا مشتریان بتوانند آن را به خاطر بسپارند.
 • اگر برای شما امکان پذیر است به هشتگ های محبوب شبکه های اجتماعی بپیوندید ، اما زیاد خودتان را اذیت نکنید.

به یاد داشته باشید ، همانند هر تلاش بازاریابی دیگری ، کلید تاثیرگذاری و موفقیت هشتگ ها در مداومت است ، به خصوص اگر سعی دارید هشتگی ایجاد کنید که باعث شود مردم با محصولات یا خدمات شما درگیر شوند.

نتیجه

استفاده از هشتگ ها باعث می شود بیشتر در دید باشید ، بنابراین اجازه ندهید عدم آشنایی با دنیای هشتگ ها باعث شود از این زمینه ی عالی دور بمانید. هشتگ ها بخشی از فرهنگ ما هستند و حالا حالاها ماندگارند. آنها ابزاری هستند که همه ی کسب و کارها در بازاریابی از آنها استفاده می کنند. بنابراین لطفا شما هم شروع کنید.

منبع: disruptiveadvertising.com

نوشته نحوه استفاده از هشتگ ها به بهترین شکل (ابزار ، ترفند ها و نکات مهم) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/how-to-use-hashtags/feed/ 0
25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما http://sitekhoob.com/get-more-traffic/ http://sitekhoob.com/get-more-traffic/#respond Sat, 03 Nov 2018 19:05:52 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23912 جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت ، یکی از وظیفه های اصلی مدیر سایت است چرا که این کار باعث بیشتر دیده شدن سایت و در نتیجه ، فروش بیشتر می شود. در این مطلب 25 تکنیک را معرفی کرده ام که اجرای آنها می توانند ترافیک سایتتان را به شکل قابل توجهی افزایش دهند....

نوشته 25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت ، یکی از وظیفه های اصلی مدیر سایت است چرا که این کار باعث بیشتر دیده شدن سایت و در نتیجه ، فروش بیشتر می شود. در این مطلب 25 تکنیک را معرفی کرده ام که اجرای آنها می توانند ترافیک سایتتان را به شکل قابل توجهی افزایش دهند.

در سال 2016 ، رقم سرسام آور 209.6 میلیون نفر در ایالات متحده به صورت آنلاین محصولات را جستجو ، قیمت هایشان را با هم مقایسه و آنها را خریداری کرده اند. در قرن 21ام برای اینکه در این بازار شلوغ بتوانیم رقابت کنیم ، حیاتی است که محصولات و خدماتمان را از طریق یک وبسایت معرفی کنیم. با این حال ، اگر هیچکس از وبسایت شما دیدن نکند و محصولات را جستجو و مقایسه نکند ، مثل این است که اصلا سایتتان وجود ندارد.

چه کارهایی باعث جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت می شوند؟

کافی است به 25 روش زیر برای جذب ترافیک بیشتر به سمت وبسایت ، نگاهی داشته باشید.

1- برای جذب ترافیک به سایت از رسانه ی اجتماعی کمک بگیرید

برای تبلیغ وبسایت و جذب بازدید کننده از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. در رسانه های اجتماعی محتوای جالب و درگیر کننده پست کنید و در آنها لینکی به سمت وبسایت قرار دهید تا مردم ترغیب شوند به سایت شما سر بزنند.

 

2- اطمینان حاصل کنید که سایتتان برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد

سایتتان را با استفاده از کلید واژه های صحیح و به روز رسانی مرتب آن با محتوای تازه بهینه سازی کنید. با این کار می توانید رتبه ی سایت را در موتورهای جستجو بالا ببرید و جذب ترافیک به سایت را افزایش دهید.

 

3- در وبسایتتان بخش وبلاگ بسازید و مرتب آن را به روز رسانی کنید

داشتن بخش وبلاگ در وبسایت یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد تعامل مردم با برند و ترغیب آنها برای بازدید از سایت شماست. به روز رسانی مرتب وبلاگ با محتوای جالب و آگاهی دهنده نیزمی تواند بازدید کنندگان را ترغیب کند تا دوباره به سایت شما سر بزنند.

 

4- از کمپین های “تبلیغات کلیکی” استفاده کنید

همانطور که پیشگام هنر بازاریابی آنلاین نیل پاتل بیان می کند ، یکی از اساسی ترین روش ها برای جذب ترافیک بیشتر به سمت یک وبسایت کسب و کار ، استفاده از کمپین های پولی است. PPC (هزینه به ازای هر کلیک) روشی است که در آن بر روی انواع مختلف کلید واژه ها سرمایه گذاری می کنید و یک روش آسان تبلیغ وبسایت برای یک مخاطب (که ممکن بود به صورت طبیعی و از راه جستجو شما را پیدا نکند) است.

 

5- برای تبلیغات آفلاین از کارت های ویزیت استفاده کنید

کارت های ویزیت خوب و قدیمی به هیچ وجه از دور خارج نشده اند. همراه داشتن کارت های ویزیت که جزئیاتی در مورد آدرس سایت شما روی آنها نوشته شده است ، می توانند در هر موقعی برای شما فرصت تبلیغ سایت را فراهم کنند و یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازریابی آفلاین است.

 

6- در برنامه های تجاری شرکت کنید

برنامه های تجاری روشی عالی برای تبلیغ برند شما ، ساختن شبکه و جذب مشتری است. از برنامه های تجاری به عنوان وسیله ای برای ارائه و نمایش تبلیغات متنی و کارت های ویزیت استفاده کنید. روی این تبلیغات باید جزئیات کاملی از وبسایتتان نوشته باشید.

 

7- برای جذب ترافیک بیشتر ، از یک تاثیرگذار بازاریابی (اینفلوِنسِر) استفاده کنید

استفاده از یک تاثیرگذار بازاریابی (فردی که در زمینه ی کسب و کار شما تعداد زیادی فالوور دارد و می تواند به صورت بسیار موثر برند ، تبلیغات و خدمات شما را تبلیغ کند) یک روش مطمئن برای جذب افراد و جذب ترافیک بیشتر به سمت وبسایت های تجاری است.

 

8- آدرس وبسایت خود را روی یونیفرم های کاری و در زیر نام برندتان درج کنید

اگر کسب و کار شما از آن دسته کارهایی است که لباس کار یا یونیفرم دارد ، از یونیفرم های کارمندان حداکثر استفاده ی تبلیغاتی را بکنید و روی آنها نام برند و آدرس وبسایتتان را هک کنید یا حتی تی شرت ها و ژاکت هایی با آرم برند و آدرس وبسایت تولید کنید.

 

9- وبسایت خود را برای نمایش در دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی کنید

امروزه میزان بسیار زیاد و قابل توجهی از ترافیک دیجیتال از طریق دستگاه های موبایل ایجاد می شوند. حتما اطمینان حاصل کنید که وبسایت شما برای نمایش در گوشی های هوشمند و تبلت ها بهینه سازی شده باشد.

 

10- پست مهمان در سایت های دیگر

به جای اینکه وبلاگ های جدید را فقط به سایت خودتان محدود کنید ، مطالب این وبلاگ ها را به صورت پست افتخاری یا مهمان در وبلاگ های دیگر سایت ها منتشر کنید. قرار دادن لینک برای هدایت مردم به وبسایت شما در سایت های معتبر (که قدرت دامنه ی بالایی دارند) ، روشی عالی برای بهبود سئو و جذب ترافیک بیشتر به سمت سایت شماست.

 

11- از افراد دیگر دعوت کنید تا به صورت افتخاری در وبلاگ سایت شما پست بگذارند

دعوت از دیگران برای پست کردن مقاله های با کیفیت و درگیر کننده (که حاوی لینک های اسپم نباشند) در سایت شما ، روشی عالی برای افزایش ترافیک سایت است. در این روش ، نویسنده پست باید محتوا و گزارش کارهایش را با برند و کسب و کار شما به اشتراک بگذارد.

 

12- در لینکدین محتوا منتشر کنید

همانطور که موسس WrodStream و مدیر عامل MobileMonkey لری کیم بیان کرده: ” لینکدین یک روش فوق العاده برای انتشار بهترین محتوای خود برای تعداد زیادی مخاطب است”. با انتشار محتوای منحصر به فرد و درگیر کننده در لینکدین می توانید ترافیک قابل توجهی را به سمت وبسایتتان هدایت کنید.

 

13- جزئیات وبسایتتان را در دفتر کاری و یا فروشگاه خود نمایش دهید

با نمایش دادن آدرس سایتتان روی پنجره ی دفتر یا فروشگاه خود می توانید برند و سایت خود را برای کسانی که از جلوی آن عبور می کنند تبلیغ کنید. این یک تاکتیک فوق العاده مقرون به صرفه و ساده است.

 

14- از نوارهای تبلیغاتی مخصوص خودروها برای تبلیغ آدرس سایتتان استفاده کنید

حتما از خودروی خود به عنوان یک تبلیغ متحرک استفاده کنید تا هر جای شهر می روید همه بتوانند لوگو و نام برند و جزئیات سایت شما را مشاهده کنند.

 

15- در رسانه های نوشتاری تبلیغات کنید

هنوز حدود 17% از کسب و کار های کوچک به طور منظم در روزنامه ها تبلیغات می کنند ، پس تبلیغات در رسانه های نوشتاری هنوز از میدان به در نشده است. از روزنامه ها و مجله ها برای تبلیغ کسب و کارتان استفاده کنید ، جزئیات سایتتان را در آنها درج کنید تا مخاطبان و خوانندگان آنها را ترغیب به بازدید از وبسایتتان کنید.

 

16- از کمپین های نامه نگاری مستقیم استفاده کنید

قرار دادن تبلیغات کاغذی روی میزهای تریا ها و کافی شاپ ها و اتاق های انتظار و انداختن تبلیغات برند و وبسایت در خانه ها یا جعبه های نامه نیز یک روش بسیار موفقیت آمیز برای آگاهی رساندن به مخاطبان است.

 

17- با بزرگان کسب و کارتان مصاحبه کنید و آن را در وبسایتتان قرار دهید

انتشار مصاحبه ها با بزرگان نام آشنای بازار و کسب و کار نیز می تواند روشی عالی برای جذب ترافیک بیشتر به سایت و افزایش اعتبار شما باشد.

 

18- برای سایت های دیگر مصاحبه شونده باشید

در راستای روش قبلی ، بد نیست خودتان هم به عنوان یک نمونه موفق کسب  و کار و صنعت با سایت های دیگر مصاحبه کنید تا به صورت آنلاین اعتبار و حضورتان در عرصه را افزایش داده و افراد بیشتری را به سمت وبسایتتان روانه کنید.

 

19- در رویدادهای شبکه سازی شرکت کنید

شبکه سازی یا نتوورکینگ مزایای بسیار زیادی برای کسب و کارهای کوچک دارد. از جمله ی این مزیت ها می توان به فرصت تبلیغ وبسایت به مخاطبان مناسب اشاره کرد.

 

20- در سایتتان لینک های داخلی قرار دهید

هنگام انتشار محتوا در وبسایت ، از لینک های داخلی مرتبط با محتوا استفاده کنید تا سئوی خود را بهبود دهید و باعث شوید محتوای شما تجربه ی کاربری خوبی برای مخاطب ایجاد کند – این یک ویژگی کلیدی در افزایش ترافیک وبسایت است.

 

21- تحقیقات اورجینال در سایتتان منتشر کنید

تحقیقات اورجینال کمک می کنند ترافیک بیشتری به سمت وبسایتتان هدایت شود ، بنابراین سعی کنید تحقیقات اورجینالی را بیابید که در سایت های دیگر وجود ندارند. مثلا آنهایی که در وبینارها ، مقاله های منتشر نشده یا روش های انجام کار بیان شده توسط بزرگان کسب و کار است را پیدا کنید.

 

22- محتوای موجود در وبسایتتان را بهینه سازی و کاربر پسند کنید

آیا محتوای موجود در سایت شما از نظر خوانا بودن و ایجاد تعامل با بازدید کنندگان ، خوب بهینه سازی شده اند؟ کمی محتوای سایتتان را دست کاری کنید تا جذاب تر و تبلیغاتی تر (اما نه اسپم) شوند و در آنها کلید واژه های مرتبط قرار گرفته باشد. این یک روش موثر برای جذب ترافیک بیشتر به سایت است.

 

23- تبلیغات در کانال رادیویی محلی

تبلیغات در کانال های رادیویی محلی یک روش بسیار موثر تبلیغ وبسایت برای مخاطبان محلی است.

 

24- پست های وبلاگی قدیمی را به روز رسانی کنید

جان تازه بخشیدن به پست های وبلاگی قدیمی از طریق مرتبط ساختن آنها با مطالب و موضوعات امروزی و مناسب سازی آنها برای مخاطبان مورد نظر نیز یک روش ساده و مقرون به صرفه برای بهبود سئو و افزایش ترافیک سایت است.

 

25- برای تبلیغ سایتتان از یوتیوب و آپارات استفاده کنید

یوتیوب و آپارات به عنوان کانال های تبلیغاتی اجتماعی برای کسب و کارهای کوچک عمل می کنند. برای ترغیب افراد به اشتراک در کانالتان می توانید ویدئوهای خلاق و سازنده در آنها قرار دهید. فراموش نکنید که حتما آدرس سایتتان را در کانال های یوتیوب و آپارات خود قرار دهید.

منبع: smallbiztrends.com

نوشته 25 روش برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/get-more-traffic/feed/ 0
چگونه در 2 ماه به صفحه اول گوگل برسیم؟ http://sitekhoob.com/google-first-page/ http://sitekhoob.com/google-first-page/#respond Tue, 30 Oct 2018 12:55:10 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23904 نمایش در صفحه اول گوگل هدف تقریبا همه کسب و کارها است چرا که گوگل مشتریان واقعی را به آنها می رساند. به همین دلیل است که برای رسیدن به این هدف رقابت شدیدی وجود دارد. در این مطلب چند نکته مهم برای نمایش سریع در صفحه اول گوگل را به شما خواهم گفت.  اگر...

نوشته چگونه در 2 ماه به صفحه اول گوگل برسیم؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
نمایش در صفحه اول گوگل هدف تقریبا همه کسب و کارها است چرا که گوگل مشتریان واقعی را به آنها می رساند. به همین دلیل است که برای رسیدن به این هدف رقابت شدیدی وجود دارد. در این مطلب چند نکته مهم برای نمایش سریع در صفحه اول گوگل را به شما خواهم گفت. 

اگر عبارت “کفش های کتانی” را در گوگل جستجو کنید ، برندهایی مثل نایک و آدیداس همیشه اولین صفحاتی هستند که گوگل به شما نمایش می دهد. و اگر جستجویی برای طراحی سایت شرکتی انجام دهید ، برند های بزرگ بر وبسایت های کوچک و محلی که گاها طراحی های خوبی هم انجام می دهند در موتورهای جستجو برتری پیدا می کنند. (نا گفته نماند که سایت خوب را نیز در صفحه اول گوگل مشاهده خواهید کرد).  بدون شک ، برای شرکت های بزرگ و معروف ظاهر شدن در بالای صفحه اول گوگل کار ساده تری است.  ولی با همه ی این اوصاف ، هنوز هم برای برندهای کوچک و جدید فرصت جای گرفتن در صفحه ی اول گوگل وجود دارد. حتی گاهی این شرکت ها ، می توانند رقبای بزرگ تر و قدرتمند تر از خود را نیز در این زمینه شکست دهند.

در این مقاله ، ما در مورد همه ی اطلاعاتی که لازم است در مورد صفحه اول گوگل بدانید صحبت می کنیم. از جمله نکاتی که بیان خواهد شد می توان به عوامل تاثیرگذار بر نحوه نمایش نتایج گوگل (Google SERP) و اینکه چگونه می توانیم سایتمان را در صفحه ی اول نتایج جستجو قرار دهیم اشاره کرد.

SERP به چه معناست؟

Google SERP مخفف “Google Search Engine Result Page” به معنی “صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل” است و همانطور که می دانید و بارها مشاهده کرده اید ، منظور از این عبارت همان صفحه ی نتایجی است که موتورهای جستجو مانند گوگل بر اساس کلمات نوشته شده توسط کاربر نمایش می دهند. این صفحات شامل نتایج ارگانیک (وبسایت های سئو شده) و نتایج تبلیغات کلیکی گوگل ادرودز می باشد که معمولا در بالای صفحه نمایش داده می شوند.

الگوریتم های گوگل جستجوی یک کاربر را بررسی کرده و سریعا نتایج مورد نظر آنها را نمایش می دهند. ترتیب نتایج جستجو کاملا بر اساس میزان ارتباط نتایج با عبارت جستجو شده است – اگر محتوای شما بتواند برای جستجوی کاربر مفید واقع شود و خواسته ی وی را به طور کامل فراهم کند ، مسلما در بالا و راس صفحه اول گوگل قرار می گیرد.

قطعا قرار گرفتن وبسایت و نمایش محتوا در صفحه اول گوگل یا همان Google SERP ، هدف اکثر کسب و کارها است. چون هر چه باشد ، سهم جستجوی ارگانیک از کل ترافیک آنلاین به تنهایی 51% است.

عوامل موثر بر نمایش در صفحه اول گوگل

چند عامل مختلف وجود دارند که بر ترتیب نمایش محتوا و لیست شدن آنها در صفحه اول گوگل موثر هستند. مهم ترین عوامل به شرح زیر هستند:

 • میزان مرتبط بودن کلیدواژه. مسلما ، هر چه کلیدواژه های صفحه ی سایت شما بیشتر با عبارت جستجوی کاربر مرتبط باشند ، احتمال اینکه محتوای شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد افزایش می یابد.
 • اعتبار دامنه. به همین خاطر است که برخی از آن شرکت های عظیم در جایگاه بالا قرار می گیرند. سایت هایی که اعتبار دامنه ی بیشتری دارند در الگوریتم ها اولویت بالاتری کسب می کنند ، چون موتورهای جستجو می دانند که می توان به این سایت ها اعتماد کرد. عواملی مانند لینک های هدایت کننده به سمت سایت (بک لینک) و مدت زمانی که سایت تاسیس شده است همه بر این اولویت بندی تاثیر می گذارند.
 • موقعیت جغرافیایی کاربر. کاربرانی که به دنبال مغازه ی کفش فروشی در تهران می گردند ، مسلما نمی خواهند نتایج مربوط به مغازه های کفش فروشی اصفهان را تماشا کنند ، بنابراین گوگل به صورت خودکار موقعیت کاربر را نیز در نظر می گیرد. این امر برای محصولات غیر فیزیکی نیز صدق می کند. اگر برای مثال دفاتر ثبت ازدواج در شیراز را جستجو کنیم ، مسلما نتایج مربوط به دفاتر ثبت ازدواج در یزد نمایش داده نخواهند شد.
 • سابقه ی وبگردی کاربر. عباراتی که کاربر در زمان های مختلف جستجو می کند بر نتایج جستجویی که به وی نمایش داده می شوند تاثیر می گذارند ، به طوری که نتایج جستجوی دو کاربر مختلف تحت یک عبارت مشابه ، ممکن است متفاوت باشند.

واضح است که ما به هیچ وجه کنترل کاملی بر رتبه بندی های خود در صفحه اول گوگل (Google SERP) نداریم ، این امر دقیقا به همان دلیلی است که هیچوقت نمی توانیم همه ی جوانب کسب و کارمان را کنترل کنیم. اما می توانیم بر برخی از جوانب تاثیر بگذاریم. از جمله ی این جوانب می توان به انتخاب کلید واژه های مناسب و استفاده از بهترین اعمال سئو به منظور بهینه سازی سایت برای جستجو و ایجاد دامنه ی معتبر اشاره کرد.

انواع مختلف جستجو چگونه بر SERP تاثیر می گذارند؟

اگر می خواهید کسب و کارتان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ، باید متوجه باشید که برخی از انواع جستجوها نسبت به دیگر انواع آنها ، راحت تر رتبه می گیرند.

سه نوع اصلی جستجو وجود دارند که کاربران معمولا از آنها استفاده می کنند. آنها عبارتند از:

 • جستجوهای اطلاعاتی. در این نوع جستجو کاربران خواهان اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص هستند. از جمله نمونه های این جستجوها می توان به “چگونه بدون سرمایه درآمد کسب کنم” یا “طراحی سایت وردپرسی چه ویژگی هایی دارد“اشاره کرد. این جستجو ها یک فرصت عالی برای افزایش رتبه ی شرکت های کوچک فراهم می کنند ، چون کلیدواژه ها و موضوعات زیاد و مختلفی وجود دارند که می توانید آنها را پوشش دهید. همچنین برای این جستجوها کسی زیاد اقدام به تبلیغات کلیکی نمی کند ، چون احتمال کمی وجود دارد که فرد با تایپ چنین عباراتی قصد خرید داشته باشد.

 • جستجوهای راهنما. در این نوع ، کاربران سعی دارند یک سایت یا برند خاص را بیابند. شاید آدرس URL دقیق آن برند یا سایت را فراموش کرده اند ، یا شاید سعی دارند نام برندی که فراموش کرده اند را بیابند. هر از گاهی اگر یک شرکت این مخاطبان را نیز هدف قرار داده باشد ، کمپین های تبلیغات کلیکی نیز نمایش داده می شوند اما استفاده از این قابلیت در مورد چنین کاربرانی معمولا نتیجه ی خاصی برای رتبه بندی در بر ندارد. مگر اینکه مخاطب شما هوس خرید به سرش بزند.

 • جستجوهای تراکنشی. در این مورد کاربران ، دنبال چیزی برای خرید می گردند. نمونه هایی از این نوع عبارتند از “بهترین کفش فروشی های تهران” یا ” تخفیف خرید لایسنس نرم افزارها”. چنین جستجو هایی نشان دهنده ی احتمال قوی خرید هستند (کاربر احتمال دارد سریع خرید کند). تبلیغات PPC(هزینه در ازای هر کلیک) بیشتر در این نوع جستجو ها ظاهر می شوند و مسلما بر سر این SERPها رقابت سنگینی در می گیرد.

چگونه وضعیت Google SERP را بهبود بخشیم؟

بهبود رتبه در تبلیغات ادوردز (Adwords) می تواند وضعیت Google SERP را نیز سریع بهبود بخشد. بهبود وضعیت ارگانیک در صفحه اول گوگل زمان زیادی نمی برد. در نتیجه با داشتن استراتژی های مناسب و صحیح می توانید در این مورد خیلی راحت موفق شوید.

اگر در حال حاضر رتبه بندی خوبی در Google SERP مورد نظرتان ندارید ، یا اگر می خواهید وضعیتتان را بهبود ببخشید ، چند نکته وجود دارند که اگر آنها را رعایت کنید و به خوبی انجام دهید می توانید بر رتبه بندی سایتتان در صفحه اول گوگل تاثیر مثبتی بگذارید:

1- سئوی داخلی سایتتان را بهینه کنید

بهبود سئوی کلی سایت طبیعتا باعث بهبود رتبه بندی های SERP می شود. با به کارگیری استراتژی هایی مانند بهبود سرعت بارگذاری سایت و استفاده از متاداده ها در صفحه ، می توانید سئوی سایتتان را بهبود ببخشید.

2- از قابلیت لینک سازی استفاده کنید

لینک سازی نه تنها به سئو و اعتبار دامنه ی سایت شما کمک می کند ، بلکه باعث بهبود جایگاه سایت در نتایج جستجو نیز می شود ، چون گوگل از محتواهایی که اشتراک گذاری و لینک های زیادی دارند خیلی خوشش می آید. برای این منظور ، پست های مهمان برای همکارانتان بنویسید و لینک هایی به سمت محتواهای ارزشمند که در سایت هایی با اعتبار بالا هستند ایجاد کنید. هر دوی این استراتژی ها کمک زیادی به نمایش شما در صفحه اول گوگل می کنند.

3- بیشتر در مورد کلیدواژه های مناسب جستجو کنید

جستجو در مورد کلیدواژه از آن اعمالی است که تاثیرش را سریعا مشاهده می کنید. در مورد کلید واژه ها باید تعادلی بین حجم جستجوی زیاد ، رقابت کم و ارتابط آنها با محتوا ایجاد شود.

می توانید از ابزارهایی مانند YoastSEO برای کمک به انتخاب و بهینه سازی کلیدواژه ها استفاده کنید.

4- بر ایجاد محتوا برای جستجوهای اطلاعاتی تمرکز کنید

این توصیه به خصوص برای تحقیق در مورد کلید واژه فوق العاده مفید خواهد بود. جستجوهای اطلاعاتی نسبت به دو نوع دیگر جستجو ، معمولا راحت تر رتبه می گیرند ، اما با این حال این نوع جستجو موقعیت خوبی برای شما فراهم می کند تا با مخاطب مورد نظرتان ارتباط برقرار کنید. محتوایی تولید کنید که باور دارید کاربران خواهان آن هستند و راحت می توانید آنها را به بالای صفحه اول گوگل برسانید.

5- برای جستجوی های تراکنشی از کمپین های PPC (تبلیغات کلیکی) استفاده کنید

اگر تغییرات ذکر شده در بالا را اعمال کرده اید و هنوز نتوانسته اید برای جستجوی های تراکنشی ارگانیک به صفحه اول گوگل دست یابید ، وقت آن است که PPC را امتحان کنید.

در خیلی از موارد ، نمی توانید خطر قرار نگرفتن در راس هرم Google SERP را بپذیرید ، چون اگر این ریسک را بپذیرید رقبایتان نسبت به شما برتری می یابند.

 گاهی اوقات همه نتایجی که قبل از اسکرول صفحه نمایش داده می شوند ، تبلیغات کلیکی هستند. برای با ارزش ترین کلیدواژه های تراکنشی می توانید از کمپین های AdWords یا Bing Ads کمک بگیرید.

نتیجه

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل یک کار بسیار رقابتی است. وقتی روزانه 2 میلیون پست نوشته می شوند ، پس فرصت موفق شدن برای همه وجود دارد.

درک اینکه چه عواملی بر نتایج جستجو تاثیر می گذارند ، می تواند در بهینه سازی سایت و محتوا به شما کمک کند. با استفاده از استراتژی هایی که در بالا ذکر شدند ، می توانید سایتتان را (هم با محتوای ارگانیک و هم تبلیغات کلیکی) در بالای صفحه اول گوگل قرار دهید و ترافیک بیشتری به سمت سایت خود روانه کنید.

منبع: disruptiveadvertising.com

نوشته چگونه در 2 ماه به صفحه اول گوگل برسیم؟ اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/google-first-page/feed/ 0
7 نمونه از بهترین ابزار طراحی اینفوگرافیک های جذاب http://sitekhoob.com/infographics-design/ http://sitekhoob.com/infographics-design/#respond Sat, 27 Oct 2018 06:30:35 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23891 یکی از بهترین روش ها برای افزایش محبوبیت کسب و کار ، استفاده از ابزار طراحی اینفوگرافیک است. طراحی اینفوگرافیک سالهاست که در روش های بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار می گیرد و هنوز هم از جمله ی محبوب ترین طراحی ها محسوب می شود. این طراحی ها خلاقانه بوده و روش بسیارخوبی برای نمایش...

نوشته 7 نمونه از بهترین ابزار طراحی اینفوگرافیک های جذاب اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
یکی از بهترین روش ها برای افزایش محبوبیت کسب و کار ، استفاده از ابزار طراحی اینفوگرافیک است. طراحی اینفوگرافیک سالهاست که در روش های بازاریابی محتوا مورد استفاده قرار می گیرد و هنوز هم از جمله ی محبوب ترین طراحی ها محسوب می شود.

این طراحی ها خلاقانه بوده و روش بسیارخوبی برای نمایش فلسفه و هدف کسب و کار هستند و اگر می خواهید پیشرفت چشمگیری را تجربه کنید ، بهتر است یاد بگیرید از آنها استفاده کنید. استفاده از این روش ها مثل این است که هزاران کلمه را در داخل یک تصویر جای دهید و یک جا بیان کنید.

طراح اینفوگرافیک می داند که 90% اطلاعاتی که مغز دریافت می کند از طریق قوه ی بینایی است. بنابراین درک اینفوگرافیک ها بسیار آسان بوده و همچنین روش کوتاه و مختصری برای برقراری ارتباط هستند.

همه ی عناصر دخیل در اینفوگرافیک به شما کمک می کنند به شکلی در مورد کسب و کار خود صحبت کنید ، که مردم بهتر بتوانند شما و کسب و کارتان را درک کنند. برای اینکه نقش اینفوگرافیک ها در طرح بازاریابی خود را بهتر درک کنید ، این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

چگونه می توان اینفوگرافیک طراحی کرد؟

برای طراحی اینفوگرافیک باید از تصاویر ، آمار ، آیکن ها ، نقاشی و همه ی انواع رنگ ها استفاده کنید. جدای از آنها ، باید از متن های کوتاه و مختصر در مورد کسب و کار بهره ببرید.

در طراحی اینفوگرافیک ها ، عناصر و متون باید به نحوی ارائه شوند که منظور و مفهوم را دقیق برسانند. در این مورد هدف این است که پیام و آمار به صورت تصویری ارائه و درک شوند.

چند سایت وجود دارند (مانند Designhill) که ایجاد طرح های اینفوگرافیک را بسیار تسهیل می کنند. در این سایت ها حتی شاید بتوانید از افراد حرفه ای هم کمک بگیرید.

در ادامه چند دلیل موجه را مشاهده می کنید که می توانند شرکای تجاری شما را برای استفاده از اینفوگرفیک متقاعد کنند.

چرا باید از طراحی اینفوگرافیک استفاده کنیم؟

 1. اینفوگرافیک ها بیشتر به خاطر ظاهر زیبا و مجذوب کننده معروفند: اکثر مطالعات نشان داده اند که حدود 8% از اطلاعاتی که به مغز ارسال می شوند ، به صورت دیداری هستند. مدت زمان توجهی که مردم به محتوای شما اختصاص می دهند ، خیلی طولانی نیست ، بنابراین باید بهترین استفاده را از این زمان کم ببرید.
 2. مردم دوست دارند اینفوگرافیک ها را به اشتراک بگذارند هر چه اینفوگرافیک ها خلاقانه تر باشند ، بیشتر اشتراک گذاری می شوند: طراحی اینفوگرافیک ها نیز فرآیند بسیار جالب و آسانی هستند که می توانید با به کارگیری آن میزان موفقیت بازاریابی محتوای خود را افزایش دهید. اگر در یک مقاله یا پست به جای استفاده از مقالات و مطالعات موردی که طولانی هستند ، از اینفوگرافیک ها استفاده کنید آنگاه مشاهده خواهید کرد که مردم بیشتر مقالات و پست های شما را به اشتراک خواهند گذاشت.

نکته: به طور متوسط ، شرکت هایی که شروع به استفاده از اینفوگرافیک ها کرده اند ، 12% رشد سریع تری نسبت به قبل داشته اند. همچنین متخصصان به این نتیجه رسیده اند نرخ کلیک وبسایتی که از اینفوگرافیک ها استفاده می کند نیز  45% بیشتر از بقیه ی وبسایت ها است.

 1. اینفوگرافیک ها در اذهان مردم آگاهی بیشتری نسبت به برند شما ایجاد می کنند: در مورد ایجاد آگاهی نسبت به برند نیز ، اینفوگرافیک ها می توانند ابزار بازاریابی بسیار موثر و مفیدی باشند. این بدان خاطر است که می توان محتوا را در قالب تصویر قرار داد و تصاویر نیز خیلی آسان تر و راحت تر پیام را به مخاطب منتقل می کنند. مغز انسان اطلاعات بصری را 60000 برابر سریع تر از اطلاعات متنی پردازش می کنند.
  خلاصه اینکه اینفوگرافیک ها به اندازه ای موفق عمل کرده اند ، که الان هیچ برندی حاضر نیست اطلاعاتش را به سبک دیگری ارائه دهد.

لیست بهترین ابزار طراحی اینفوگرافیک

1- Canva Infographic Maker

در ابتدا این ابزار برای کمک به دانش آموزان در درک بهتر موضوع استفاده می شد ، اما در نهایت تبدیل به یکی از قدرتمند تری و آسان ترین ابزار طراحی اینفوگرافیک شد.

استفاده از آن تقریبا رایگان است و فقط چند مورد آیکن و تصاویر هستند که هزینه دارند. این اپلیکیشن دارای دیتابیس بزرگی از قالب های اینفوگرافیک رایگان بوده که می توانید از بین آنها انتخاب به عمل آورید.

2- Visme

Visme یک ابزار طراحی اینفوگرافیک فوق العاده جالب است و به شما قابلیت ساختن چیزی بیش از اینفوگرافیک ها را اعطا می کند. نسخه پایه آن رایگان است ، اما اگر می خواهید از نسخه ی آپدیت شده ی آن استفاده کنید باید 7 دلار حق اشتراک بپردازید. روش طراحی و ایجاد اینفوگرافیک ها در Visme می تواند خیلی جالب باشد.

3- Vizualize

این نرم افزار سطح متفاوتی از اینفوگرافیک ها را ارائه می دهد ، می توانید از آن برای ایجاد یک “رزومه ی اینفوگرافیکی” استفاده کنید. این نرم افزار با پلتفرم هایی مانند لینکدین ارتباط برقرار می کند تا بتواند به صورت خودکار برای رزومه ی شما اطلاعات تولید کند. شما می توانید متناسب با نیاز رزومه ی خود ، از بین تم های مختلف آن انتخاب به عمل آورید. استفاده از تمامی سطوح خدماتی این نرم افزار رایگان است. همچنین استفاده از آن هم بسیار آسان است.

4- Pichtichart ارائه دهنده و اینفوگرافیک ساز

این مورد یکی از بهترین انتخاب ها و بهترین جایگزین برای ابزار طراحی اینفوگرافیک است. پلن پایه این نرم افزار رایگان است اما اگر می خواهید از نسخه سفارشی و کامل آن استفاده کنید ، باید اشتراک های ماهانه با قیمت حدود 15 دلار خریداری کنید. نسخه ی سفارشی و کامل مسلما قالب های بهتر و همچنین تکنیک های بهتری برای طراحی اینفوگرافیک در اختیار شما قرار می دهد.

در این نرم افزار می توانید فرمت های مختلف انتخاب کنید (به عنوان مثال سایز اینفوگرافیک بزرگ یا کوچک ، پیش زمینه های اسلاید برای فایل های پاورپوینت ، نمایشگرها و گزارشات).

وقتی قالب مطلوب خود را انتخاب کردید ، فقط کافی است عناصر گرافیکی را بکشید و رها کنید و متون را در کادرهای مخصوصشان قرار دهید. به همین راحتی اینفوگرافیک شما آماده است.

5- Infogr – تعامل ایجاد کنید

Infogr.am قالب های اینفوگرافیک با استفاده ی آسان تر ارائه می دهد. وقتی قالب مطلوب خود را انتخاب کردید ، خیلی راحت می توانید محتوای صفحه را ویرایش کنید. یکی دیگر از نکات خاص و مثبت این ابزار طراحی اینفوگرافیک ، راحتی کار با داده های آماری در آن است.

نسخه ی ساده و اولیه ی آن رایگان است ، اما برای استفاده از نسخه ی به روز رسانی شده و مدرن باید حق اشتراک 15 دلار بپردازید. ولی از طرفی ، Infogr نسبت به گزینه های دیگری که بیان شدند ، سطح بالاتر و بهتری از نظر راحتی استفاده ارائه می دهد و قابلیت های بیشتری دارد.

6- easel.ly

Easel.ly یک ابزار بسیار کاربر پسند است و در وبسایت های مختلفی نیز به کار رفته است. حتی یک بچه هم می تواند با آن کار کند. استفاده از آن تقریبا رایگان است ، ولی نسخه ی حرفه ای و پیشرفته ی آن را می توانید با پرداخت حق اشتراک ماهانه 3 دلار دریافت کنید.

وقتی به صفحه ی اصلی نرم افزار می رسید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از بین قالب های فراوان و مختلف آن انتخاب کنید یا به سادگی روی کلید start fresh کلیک کنید. این نرم افزار کتابخانه ای از قالب های مختلف دارد و می توانید برای هر موضوع قالب مناسبی بیابید.

وقتی قالب مطلوب را یافتید ، به قسمت سفارشی سازی و تنظیم طراحی اینفوگرافیک هدایت خواهید شد و در آنجا هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید. نرم افزار مجموعه ی کاملی از ابزارهای اینفوگرافیک (مانند جداول ، چارت ها ، پیش زمینه ها و غیره) در اختیار شما قرار می دهد.

7- Venngage

Venngage نرم افزاری شبیه به Canva است. این ابزار طراحی اینفوگرافیک ، قالب های بسیار متفاوتی ارائه می دهد که متناسب با موضوعتان می توانید از بین آنها قالب مناسب را انتخاب کنید. در این نرم افزار ، برای آپشن هایی مثل گزارشات ، اینفوگرافیک ها ، تبلیغات ، نمایش و غیره ، می توانید قالب های مختلفی را مشاهده و انتخاب کنید. استفاده از Venngage رایگان است اما اگر می خواهید از نسخه آپدیت شده ی آن استفاده کنید (که ابزارهای بیشتری دارد) ، باید حق اشتراک ماهانه ی 15 دلاری بپردازید.

وقتی قالب مطلوب را انتخاب کردید ، نرم افزار به شما اجازه می دهد ابزارها (همچون چارت ها و ساختارهای مورد نیاز برای اینفوگرافیک ها) را اضافه کنید.

اگر بخش اینفوگرافیک ها را بیشتر مرور کنیم ، می توانیم گزینه های بیشتری را پیدا کنیم که به ما در تامین نیازهای دقیق مرتبط با اطلاعات کمک می کنند.. برخی از این گزینه ها عبارتند از: analytical (تحلیل داده) ، informational (اطلاعات) ، method (روش انجام کار) ، difference (تفاوت و مقایسه) ، knowledge (دانش) ، geographical (جغرافی)

 

سایر ابزار طراحی اینفوگرافیک عبارتند از:

نتیجه گیری در مورد نقش اینفوگرافیک ها در بازاریابی محتوا

مهم ترین و بزرگ ترین امتیاز ارائه ی داده ها به صورت بصری این است که اطلاعات به شکلی سازمان یافته و شکیل نمایش داده می شوند. ذات و طبیعت انسان تمایل به راحتی و آسایش و تنبلی دارد و در مورد اطلاعات نیز ، مسلما انسان ترجیح می دهد آنها را ببیند نه اینکه بخواند. با استفاده ی صحیح از ابزار طراحی اینفوگرافیک ، احتمال اینکه مردم حقایق و پیام شما را اشتباه درک کنند بسیار کاهش می یابد.

همچنین با به کار بردن گزینه ی بررسی و آنالیز داده ها در اینفوگرافیک ها ، می توانید داده ها را به صورت لذت بخش تر و ساده تری ارائه دهید. جدیدا ، طراحان تصمیم می گیرند برای ایجاد اینفوگرافیک های جدید از عناصری که ساده هستند (و کار با آنها نیز ساده تر است) ، استفاده کنند.

برای زیبا سازی بیشتر داده ها ، می توانید هر رنگ و شکلی که می خواهید را انتخاب کنید. اینفوگرافیک ها حتی می توانند به کاربران آموزش دهند. طراحان باید اینفوگرافیک های بسیار موثر و کارایی ایجاد کنند که بتوان در آنها مهارت و خلاقیت را احساس کرد.

منبع: stuffonix.com

نوشته 7 نمونه از بهترین ابزار طراحی اینفوگرافیک های جذاب اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/infographics-design/feed/ 0
موفقیت با استفاده از گوگل ادوردز: داستان موفقیت شرکت Ariest http://sitekhoob.com/success-by-adwords/ http://sitekhoob.com/success-by-adwords/#respond Tue, 23 Oct 2018 21:00:31 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23887 Ariest یک استارتاپ نوپا در زمینه تولید دستگاه های قهوه خانگی هوشمند است. استارتاپ های نوپا تمایل دارند که در زمان بسیار کوتاهی از ایده های خاص و منحصر به فرد خود رونمایی کنند و آن را فراگیر سازند تا بدین شکل از سرقت ایده شان توسط رقبای با سرمایه های هنگفت جلوگیری کنند. در...

نوشته موفقیت با استفاده از گوگل ادوردز: داستان موفقیت شرکت Ariest اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
Ariest یک استارتاپ نوپا در زمینه تولید دستگاه های قهوه خانگی هوشمند است. استارتاپ های نوپا تمایل دارند که در زمان بسیار کوتاهی از ایده های خاص و منحصر به فرد خود رونمایی کنند و آن را فراگیر سازند تا بدین شکل از سرقت ایده شان توسط رقبای با سرمایه های هنگفت جلوگیری کنند.

در دنیای استارتاپ زمان حرف اول را میزند. بارها شده که دو ایده بسیار خوب در مدت زمان بسیار کوتاهی از هم پیاده سازی شده اند اما ایده ای که توانسته در مدت زمان کوتاهتری مراحل معرفی خدمات خود را به درستی انجام دهد به استارتاپی موفق تبدیل شده و دیگری از گردونه رقابت حذف شده است.

Ariest هم درست در این موقعیت قرار داشت. شرکتی نوپا با ایده ای بکر. مشتریان هدف این استارتاپ را ساکنین خانه های مدرن ، افراد پرمشغله و اغلب جوانان تشکیل می‌دادند. قاعدتا برای این قشر به روز که هر لحظه در جریان خبرهای مهم هستند بهترین روش آگاه سازی ، جلوی چشم قرار گرفتن و زیاد دیده شدن است.

 امروزه پرفروش ترین و معتبر ترین شرکت تولید دستگاه های قهوه ساز هوشمند در دنیا Ariest است. این شرکت در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته نبض بازار را به دست بگیرد اما موفقیت این شرکت چگونه رقم خورد؟

گروه استارتاپی Ariest  زمان را به هزینه ترجیح دادند

گروه استارتاپی Ariest  برای افزایش سهم بازار خود شروع به تحقیقات میدانی بسیاری کردند. آن ها تصمیم داشتند که سریع ترین روش تبلیغاتی را به منظور آشنا سازی جامعه هدف با محصول خود انتخاب کنند. آن ها با آنکه می‌دانستند روش های سریع احتمال دارد هزینه های بیشتری به همراه داشته باشند، پذیرفته بودند که این هزینه را برای موفقیت و نمایش محصول خود بپردازند.

محصولات این شرکت دارای مزایای رقابتی بیشماری بود که مطمئنا با معرفی صحیح میتوانست خیلی سریع جایگزین دستگاه های قهوه ساز قدیمی شود. این گروه مطمئن بود که اگر بتواند روش تبلیغاتی سریع و پربازده خود را برگزیند سرمایه گذاران متعددی تمایل به سرمایه گذاری بر روی محصول آنها پیدا خواهند کرد. لذا شروع به بررسی دقیق تر روش های تبلیغاتی کردند.

گوگل ادوردز انتخاب اول گروه Ariest 

گروه Ariest  به دلیل ماهیت استارتاپی بودنش اعضای پیگیر و مطالعه گری داشت. اعضای این تیم با بررسی های فراوان دریافتند که عمده مخاطبین این محصولات روزانه حداقل 5 دقیقه الی سه ساعت با جستجوگر گوگل در ارتباط هستد. در یکی از جلسات طوفان فکری این تیم  جرقه ای در ذهن سارا السون ، مدیر محصول این شرکت خورد.

او به تیم گفت که اگر همه مخاطبین ما نقطه مشترکی به نام گوگل دارند چرا ما در گوگل به سراغ آنها نرویم؟

این جرقه زمینه ساز انتخاب تبلیغات گوگل ادوردز ، سریع ترین و تضمینی ترین روش برای مشاهده شدن وب سایت گروه Ariest  به مشتریانش شد. در کمتر از یک هفته اعضای تیمAriest  توانستند مجموعه ای از کلمات پر جستجویی که توسط مخاطبین‌شان هر روزه جستجو می‌شده را پیدا کنند. آن ها این کلمات را در کمپین تبلیغاتی گوگل خود ثبت کردند و سایت حرفه ای آنها در عرض 24 ساعت به صفحه اول گوگل آمد!

رشد 320 درصدی فروش در تنها دو ماه با استفاده از گوگل ادوردز

با شروع کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز داستان موفقیت Ariest  هم آغاز شد. هر روز ترافیک وب سایت بیشتر از گذشته شد و در کمتر از دو ماه نمودار فروش رشدی 320 درصدی را نمایش می‌داد. اما این پایان ماجرای موفقیت نبود.

درست چهار ماه بعد از شروع تبلیغات گوگل ادوردز  ، یک سرمایه گذار حاضر به سرمایه گذاری بر روی محصولات جدید این شرکت با مبلغ شگفت انگیز 10 میلیارد دلار شد!

و این یعنی داستان موفقیت تنها با یک انتخاب درست.

هم اکنون تنها 8 ماه از آغاز تبلیغات گوگلی این شرکت میگذرد . این شرکت در این مدت نه تنها دست از تبلیغات گوگل برنداشته بلکه برای همه محصولات خود کمپینی جداگانه راه اندازی کرده است و سعی میکند هر روز دامنه مشتریان خود و سهم بازارش را با این روش تبلیغاتی افزایش دهد. منتظر شنیده شدن نام این شرکت و محصولاتش در آسیا و حتی کشورمان ایران هم باشید.

یکی از شرکت‌های معتبری که در ایران به ارایه خدمات گوگل ادوردز (تبلیغات در گوگل) برای کسب و کارهای نو و استارت آپ ها می‌پردازد، سایت پارس ادوردز است که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات گوگل فعالیت می‌کند. همچنین برای آموزش تبلیغات در گوگل ادز نیز می‌توانید به وبلاگ پارس ادوردز مراجعه کنید و از مقالات و فیلم‌های آموزشی این سایت به صورت رایگان بهره مند شوید.

نوشته موفقیت با استفاده از گوگل ادوردز: داستان موفقیت شرکت Ariest اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/success-by-adwords/feed/ 0