طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب http://sitekhoob.com طراحی سایت شرکتی مطابق با آخرین اصول روز دنیا Thu, 21 Mar 2019 20:06:29 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.10 http://sitekhoob.com/wp-content/uploads/2018/12/sitekhoob-favicon.ico طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب http://sitekhoob.com 32 32 7 مورد از تکنیک های بازاریابی برتر برای سال 2019 http://sitekhoob.com/%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c/ http://sitekhoob.com/%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c/#respond Thu, 21 Mar 2019 20:00:05 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24400 هر ساله، فناوری جدید قابلیت های بازاریابی بزرگ تر و بهتری به وجود می آورد که می توان از آنها در پیاده سازی تکنیک های بازاریابی نیز استفاده کرد. در سال 2018 ، ما شاهد افزایش تعداد ربات های چت دارای هوش مصنوعی، تقویت تکنولوژی واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی و مکانیزه سازی های بیشتر در...

نوشته 7 مورد از تکنیک های بازاریابی برتر برای سال 2019 اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
هر ساله، فناوری جدید قابلیت های بازاریابی بزرگ تر و بهتری به وجود می آورد که می توان از آنها در پیاده سازی تکنیک های بازاریابی نیز استفاده کرد. در سال 2018 ، ما شاهد افزایش تعداد ربات های چت دارای هوش مصنوعی، تقویت تکنولوژی واقعیت افزوده ، واقعیت مجازی و مکانیزه سازی های بیشتر در بازاریابی بودیم.

امسال، ما نه تنها همه موارد بالا را داریم، بلکه همه آنها خیلی بهتر، سریع تر و هوشمندتر نیز شده اند. تازه باید چند نوآوری کاملا جدید را که هنوز وارد دنیای بازاریابی نشده اند را نیز به آنها اضافه کنیم.

برای سال جدید آماده اید؟ در مقاله امروز، من 7 مورد از تکنیک های بازاریابی که در سال 2019 باید بدانید تا بتوانید در جهان بازاریابی باقی بمانید و شکوفا شوید را معرفی خواهم کرد.

اجازه دهید شروع کنیم!

1- قیف های بازاریابی عمیق و پیچیده

اگر از کار کردن با بیش از 50 کسب و کار کوچک و فروشگاه های اینترنی یک چیز یاد گرفته باشم، این است:

قیف های اکثر افراد اصلا خوب نیستند.

این افراد یا اصلا نمی دانند قیف چیست (و وقتی به “تبدیلات هدف Google Analytics” اشاره می کنید دستپاچه می شوند)، یا می دانند قیف چیست، اما مهارت یا تجربه لازم برای توسعه و بهبود آن را ندارند.

در سال 2019، باید کاملا بر قیف بازاریابی خود تسلط داشته باشید ( باید بدانید چه موقع افراد وارد قیف می شوند، چه موقع در فرآیند قرار می گیرند و چه موقع تبدیل به مشتری می شوند) و همچنین باید بدانید که چگونه آن را بهبود دهید.

من متوجه هستم. قیف های بازاریابی باید ساده باشند. معمولا اینطور است که شما یک تبلیغ در صفحه فرود یا صفحه اصلی خود قرار می دهید،  یا محتوای خود را ( با هدف خرید ) با یک کلید واژه سئو می کنید و مردم نیز یا جذب تبلیغ و محتوای شما می شوند، یا نمی شوند. به همین سادگی.

اما با پیشرفت های به وجود آمده در زمینه های جمع آوری اطلاعات، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، این فرآیند بیش از پیش پیچیده و شخصی سازی شده است.

در ادامه، مثالی از یک قیف بازاریابی مدرن را برای شما بیان می کنم:

 1. فرض کنید که وبسایت خود را آماده کرده اید: فرآیند هدفگذاری مجدد (retargeting) فیسبوک انجام شده است و گوگل آنالیتیکس با هدف “تبدیل به مشتری” تنظیم شده است.
 2. شخصی در گوگل در مورد روش های خلاص شدن از آکنه (جوش های ریز روی پوست) جستجو می کند و به واسطه رتبه بالای سایت شما در نتایج جستجو یا یکی از تبلیغاتتان وارد سایت شما می شود.نتایج جستجتو برای آکنه
 3. آن شخص شروع به مطالعه مقاله شما می کند یا ویدئویی که قرار داده اید را مشاهده می کند، اما حواسش پرت می شود.
 4. شما یک تبلیغ هدفگذاری مجدد قرار داده اید تا آنها را متقاعد به بازگشتن به سایت و اتمام محتوا می کند.تبلیغات هدفیابی مجدد
 5. این دفعه ، فرد همه مقاله را می خواند/کل ویدئو را تماشا می کند، از چیزهایی که می شنود خوشش می آید و در لیست ایمیل شما ثبت نام می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد آکنه از طریق شما به دست آورد. ( شاید یک مجموعه ویدئو به عنوان به روز رسانی محتوا فراهم کرده باشید ). یا اگر خوش شانس باشید، محصول شما را همان موقع خریداری می کند.
 6. آن فرد یک سری ایمیل دریافت می کند. حالا ، بسته به اینکه فرد کدام ایمیل ها را باز کند و روی کدام لینک ها کلیک کند، جریان ارسال ایمیل برای آن شخص هر لحظه بیشتر شخصی سازی می شود. شاید متوجه شوید که آن فرد به برطرف کردن آکنه برای زنان نوجوان علاقه دارد.سناریوهای ایمیل مارکتینگ
 7. ابزارهای تبلیغاتی شما به صورت خودکار تبلیغاتتان را برای آخر ماه افزایش می دهند، چون شما می دانید که مردم عمدتا چک حقوقی ماه را در آن بازه تاریخی می گیرند و پول لازم برای خرج کردن در اختیار دارند.
 8. بالاخره فرد چک حقوقش را دریافت می کند و در نهایت تصمیم می گیرد پول خود را صرف کرم آکنه شما بکند، چون اعتماد وی را به دست آورده اید و محتوایتان مستقیما به مشکل وی اشاره کرده است.

حالا متوجه شدید که قیف ها چقدر پیچیده و شخصی سازی شده هستند؟

تنظیم قیف بدون پیشرفت در هوش مصنوعی و داده های بزرگ و همچنین بدون بررسی های دقیق و با جزئیات امکان پذیر نیست. قیف های پیچیده ضرورتا چیز جدید و خاصی برای سال 2019 نیستند، اما به کارگیری و پیاده سازی آنها آسان تر از همیشه شده است ( به من اعتماد کنید، رقابت امروزه بر سر استفاده و پیاده سازی آنها است، احتمالا تا الان متوجه شده اید).

2- بهینه سازی وبسایت برای گوشی های همراه

یکی از مهم ترین بخش های قیف بازاریابی، وبسایت است ( جایی که فروش انجام می شود). در چند سال اخیر، چیزهای زیادی در دنیای طراحی وبسایت تغییر کرده اند.

اگر در پنج سال اخیر در جریان تکنیک های بازاریابی بوده اید، پس حتما شنیده اید که بهینه سازی وبسایت برای گوشی های همراه بسیار مهم است. این حرف هنوز هم صادق است. در واقع، از همیشه صادق تر.

می پرسید چرا؟

چون در 26 ام ماه مارس 2018، گوگل ، ایندکس نسخه موبایلی (ریسپانسیو) وب سایت ها را در اولویت قرار داد. یعنی اینکه، گوگل سایت شما را عمدتا بر اساس میزان بهینه سازی شدن آن برای موبایل رتبه بندی می کند.

پس، اگر تا الان سایت خود را برای موبایل بهینه سازی نکرده اید هیچ اشکالی نداشت. مسلما این امر بر تبدیلات مشتری از طریق موبایل تاثیر منفی می گذاشت، اما گوگل رتبه بندی شما را به این خاطر تغییر نمی داد. اما حالا، اگر هنوز سایتتان را برای موبایل بهینه سازی نکرده اید، ولی رقیبان شما این کار را انجام داده اند، پس بدانید که رقبایتان جلو افتاده اند و رتبه شما در نتایج جستجوی گوگل کاهش یافته است.

اما این همه موضوع نیست. مهم تر از آن، موضوعات زیر هستند:

 • از سال 2016 تا 2017، درصد بازدیدها از طریق گوشی های تلفن همراه در ایالات متحده، 57 الی 63 درصد افزایش یافته است.
 • در سال 2017، تقریبا 60% از فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان از طریق موبایل تشکیل شده اند. تخمین زده شده است که این رقم تا سال 2021 به 72.9% افزایش خواهد یافت.

بنابراین بهینه سازی برای موبایل بسیار مهم است. اما بهینه سازی واقعا به چه معنا است؟

خب، فقط گرفتن تاییدیه از تست بهینه سازی موبایل گوگل کافی نیست. شما باید خرید کردن از سایت خودتان از طریق گوشی هوشمند را تست کنید. این خرید باید حس خوب و بدون نقصی داشته باشد، در غیر این صورت مطمئن باشید میزان زیادی از فروش شما کاهش خواهد یافت.

3- سرعت یک ثانیه ای سایت موبایلی

اگر سرعت بالا آمدن سایت شما خیلی کند باشد، آنگاه تجربه کاربری خوب درون سایت اصلا به چشم نمی آید.

آنتونی چاوز (مدیر بخش محصولات Google Ads) ادعا کرده است که اگر سرعت بالا آمدن سایت کند باشد، بیش از نیمی از تمام کاربران گوشی های هوشمند از آن سایت خرید انجام نمی دهند. او زمان دقیقی برای بالا آمدن سایت بیان نکرد، اما در نظر گرفتن کمتر از 1 ثانیه برای بالا آمدن صفحه، معیار خوبی برای طراحی سایت است.

اگر گفته های آنتونی از نظر شما دلیل کافی برای افزایش سرعت بالا آمدن سایتتان در سال 2019 نیست، پس شاید معیار جدید گوگل که از 9 جولای 2018 برای به روز رسانی سرعت بالا آمدن سایت ها منظور شد و شروع به کاهش رتبه سایت های کند کرد، برای شما کافی باشد. معیار جدید آنها به این صورت است: ” محتوایی که سرعت بارگذاری اش خیلی کند باشد، هم برای رایانه های شخصی و هم برای گوشی های همراه عملکرد ضعیفی در پی خواهد داشت”.

آنها زمان دقیقی برای بارگذاری شدن محتوا ارائه ندادند. اما بسیاری از حرفه ای های سئو معتقد هستند که هر زمانی بیش از 2 ثانیه، می تواند بر رتبه بندی سایت شما تاثیر منفی بگذارد.

با این حساب، برای یک کاربر موبایل با درجه صبر متوسط، 2 ثانیه زمان خیلی زیادی است. به همین دلیل من توصیه می کنم که معیار طراحی خود را روی یک ثانیه تنظیم کنید.

4- تبلیغات اینستاگرام، تبلیغات گوگل و تبلیغات فیسبوک

تا الان در مورد آخرین مرحله قیف ها(یعنی وبسایت) و سئو صحبت کردیم. اما تبلیغات نیز مسلما از جمله تکنیک های بازاریابی مهم در سال 2019 هستند.

 • اینستاگرام به لطف استوری هایش با سرعت سرسام آوری در حال رشد است. استوری ها به کاربران اجازه می دهند که مشابه اسنپ چت، قطعات ویدئویی کوتاه با دیگران به اشتراک بگذارتدو به طور دقیق، تعداد کاربران فعال در سال 2017 به میزان 28.9% و در سال 2018 به میزان 13.1% افزایش یافته است. مهمتر اینکه، تبلیغات آنها در حال حاضر بسیار ارزان قیمت است (اما با سرعت زیادی در حال افزایش است). به طور میانگین هزینه پرداخت به ازای هر کلیک 0.7 تا 0.8 دلار است.
 • صرف هزینه تبلیغات در گوگل هر سال افزایش یافته و در سال 2018 تا 40 درصد افزایش داشته است. صرف هزینه تبلیغات در اینستاگرام در همین مدت به میزان سرسام آور 177% افزایش یافته است.
 • برند Google AdWords به Google Ads تغییر یافته است – امروزه Google Ads دارای واسط کاربر پسند تر واستفاده ساده تر بوده و از ویژگی یادگیری ماشینی برخوردار است (یعنی تبلیغات جستجوی واکنشی که به شما اجازه می دهند تبلیغی ایجاد کنید که متناسب با جستجوی کاربر بوده و در نتیجه بتوانید محتوای متنی و پیغام های شخصی سازی شده بیشتری برای مشتریان خود ایجاد کنید) که همه این ویژگی ها باعث بهتر شدن و افزایش نرخ تبدیل به مشتری شده اند.

گوگل ادوردز

چیزی که می خواهم بگویم این است:

اینستاگرام در حال حاضر یک پلتفرم با پتانسیل و فرصت های بزرگ است، به خصوص برای فروشگاه های اینترنتی که اتکای زیادی به تصاویر محصولات خود دارند. Google Ads نیز امروزه به آسانی قابل استفاده است. دیگر بهانه ای برای تست نکردن تبلیغات خود ندارید، البته اگر تا الان آنها را تست نکرده باشید.

5- ویدئوهای محصولات، ویدئوهای دمو و ویدئوهای توضیحی

یکی دیگر از تکنیک های بازاریابی مرسوم در طول چند سال اخیر، افزایش تعداد ویدئوها بوده است. این منطقی است – با توجه به گزارش ارائه شده توسط سیسکو، ترافیک ویدئویی تا سال 2021، 81% از کل ترافیک اینترنت را تشکیل خواهد داد. این میزان در سال 2016 به 73% رسید.

رقم خیلی بزرگی است!

اما چه چیزی باعث شد که در سال 2019 ویدئو را به عنوان یکی از تکنیک های بازاریابی معرفی کنم؟

همانند تبلیغات، پیشرفت های حاصله در فناوری ویدئویی نیز باعث شده اند که کار با ویدئوها آسان تر از همیشه شود. مهم تر اینکه، برخی از شرکت های بزرگ تمام تلاش خود را روی این گذاشته اند که به عنوان بخشی از استراتژی قیف بازاریابی خود، ویدئوهای زیبا و کاربر پسند ایجاد کنند.

 • فیسبوک در ماه آگوست سال 2017 خدمات تقاضای ویدئویی خود با نام Facebook Watch را منتشر کرد. یک سال بعد (در آگوست 2018)، این خدمات در سطح جهانی منتشر شد و فقط در ایالات متحده، میزان استفاده آن به بیش از 50 میلیون کاربر در ماه رسید.
 • یوتیوب نیز در مقابل، پروژه اورجینال خودش را با نام Creator Studio (مکانی که می توانید در آن ویدئوی خود را آپلود، ویرایش و منتشر کنید) را به روز رسانی کرد. مسلما یوتیوب در این به روز رسانی، با بهره گیری از بررسی ها و منابع شخصی سازی پیشنهادی، ایجاد و اشتراک گذاری ویدئو را تسهیل کرده تا شما بتوانید نیازهای کانال خاصی که در آن فعالیت دارید را بهتر درک کنید و محتوای متناسب با آن ایجاد کنید.
 • امروزه در نتایج جستجوی گوگل خیلی بیشتر از قبل ، نتایج ویدئویی نمایش داده می شوند، این بدان معنا است که ویدئو نیز به لیست نکات سئو اضافه شده است.

تازه هنوز به واقعیت مجازی و تاثیر به سزایی که بر بازاریابی ویدئو دارد اشاره نکرده ام. اما هنوز از نظر واقعیت مجازی زیاد پیشرفت نکرده ایم، بنابراین این موضوع را بعدا بررسی می کنیم(مثلا شاید برای تکنیک های بازاریابی در سال 2020).

پس، چگونه قصد دارید بازاریابی ویدئو را در ترکیب بازاریابی خود پیاده سازی کنید؟

بازاریابی ویدئو لازم نیست به صورت روزانه، هفتگی یا حتی ماهانه انجام شود. می توان آن را خیلی ساده به ویدئوهای محصولات، دموها یا ویدئوهای توضیحی تقسیم کرد. در واقع، این سه نوع ویدئو، مرسوم ترین انواعی هستند که کسب و کارها تا اواخر سال 2018 تولید کرده اند(نمودار زیر را بررسی کنید).

رایج ترین ویدیوهای دیجیتال مارکتینگ

6- شخصی سازی ایمیل مارکتینگ و هوش مصنوعی

بازاریابی ایمیلی از زمانی که ایمیل در دهه 90 بسیار محبوب شد، تبدیل به یکی از اجزای جدا ناپذیر تکنیک های بازاریابی آنلاین شده است. ولی هنوز که هنوز است ، ایمیل یکی از بزرگ ترین کانال های بازگشت سرمایه(ROI) می باشد که دارای پتانسیل بازگشت درآمد 3800 درصدی (یعنی بازگشت 38 دلار به ازای هر 1 دلار سرمایه) است.

خب ، در سال 2019 چه چیز جدیدی به بازاریابی ایمیلی اضافه شده است؟

همانطور که در مثال قیف بازاریابی پیچیده ای که در اول مقاله بیان کردم مشاهده کردید، شما می توانید و باید ایمیل های بسیار شخصی سازی شده را (شخصی سازی شده بر اساس ایمیل هایی که مشتریان شما باز می کنند، محصولاتی که خریداری می کنند و لینک هایی که در ایمیل های ارسالی از طرف شما روی آنها کلیک می کنند و غیره)  به لیست ایمیل خود اضافه کنید.

مدتی است که می توانید با بهره گیری از روش های هوش مصنوعی جدید مانند Albert exists ، تست A/B انجام دهید، ایمیل ها را شخصی سازی کنید و با استفاده از نرم افزار وارد فاز چند کانالی شوید. (Albert یک هوش مصنوعی بازاریابی دیجیتال است که چیزهایی مانند هدفیابی مخاطب، بودجه بندی، آزمایش و بهینه سازی تبلیغات و غیره را انجام می دهد).

دیگر لازم نیست که به خودتان زحمت دهید و این کارها را انجام دهید – رایانه ها این کارها را خیلی بهتر و سریع تر انجام می دهند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هنوز در دوران اولیه خود به سر می برند، اما در نهایت برای کسب و کارهای کوچکی مثل من و شما به مرحله بهره برداری خواهند رسید و بسیار مقرون به صرفه خواهند بود.

7- صفحات و گروه های اصلی محتوایی

در انتهای بحث تکنیک های بازاریابی سال 2019 ، توجه شما را به یکی از روش های بازاریابی مورد علاقه خودم جلب می کنم: بازاریابی محتوا.

بازاریابی محتوا فوق العاده است! این بازاریابی باعث میلیون ها بازدید ماهانه در سایت ها و میلیاردها تومان خرید مشتریان آنها و از این قبیل کارهای مهم و حیاتی می باشد. پتانسیل و قابلیت ایجاد وفادارای به برند در این بازاریابی، بیش از هر استراتژی بازاریابی دیگر است – برای اینکه در محتوا بتوانید موفق باشید، باید اصیل باشید و ارزش زیادی در محتوای خود ایجاد کنید.

در واقع، از شما می خواهم که بازاریابی محتوا را به عنوان یک “استراتژی بازاریابی” در نظر نگیرید. بازاریابی محتوا در واقع اصل و جوهره بازاریابی است. این بازاریابی برای ترکیبات و سیستم های بزرگ بازاریابی ضروری است و می توان از آن تقریبا در هر استراتژی بازاریابی ای استفاده کرد (از تبلیغات کلیکی گرفته تا ایمیل، شبکه های اجتماعی یا حتی رویدادهای شخصی).

اما تعریف از سلیقه شخصی من دیگر کافی است. چرا در سال 2019، تکنیک بازاریابی محتوا خیلی با کیفیت تر شده است؟

جدای از سطح همیشه در حال افزایش رقابت (بیش از 2.5 میلیون پست وبلاگی در هر روز فقط در ورد پرس منتشر می شوند)، شما با شرکت هایی مانند گوگل و فیسبوک نیز مواجه هستید. این غول ها نیز در حال تلاش برای تولید محتوای قوی تر و با کیفیت تر هستند.

منظورم این است:

 • از وقتی گوگل به روز رسانی الگوریتم پاندا را در سال 2011 انجام داد (همان به روز رسانی که محتوای بی کیفیت را جریمه می کرد)، آنها در حال تقویت و بهبود الگوریتم خود هستند تا بتوانند کیفیت محتواهای موجود را بیش از پیش افزایش دهند.

به روز رسانی گوگل در آگوست 2018 به نظر می آید که این ایده را بیش از پیش تقویت کرده است. اگرچه هیچکس دقیقا نمی داند چه عناصری در این به روز رسانی اضافه شده اند، اما رابطه مستقیمی بین محتوای بی کیفیت و کاهش رتبه بندی جستجو وجود دارد.

به طور دقیق، آنها در توییتر اعلام کردند که برای کاهش رتبه جستجو و همچنین برای تشخیص محتوای عالی و با کیفیت هیچ قانون خاص و ثابتی وجود ندارد.

 • در دسامبر سال 2017 ، فیسبوک شروع به مبارزه با پست های “دام کلیک” کرد ( این پست ها کاربر را به سمت محتواهای بی کیفیت سوق می دادند). در سال 2018 ، زاکربرگ این اقدام خود در راستای تولید محتوای با کیفیت را بهبود بخشید و اعلام کرد: “یکی از بزرگ ترین اهداف ما برای سال 2018 این است که اطمینان حاصل کنیم زمان هر شخص در فیسبوک به بهترین شکل و مفید سپری شود”.

بنابراین، محتوای با کیفیت نه تنها به شما کمک می کنند که در گوگل رتبه بهتری به دست آورید، بلکه همچنین باعث می شوند پست های شما در سایت های شبکه اجتماعی مانند فیسبوک نیز بیشتر به نمایش در آمده و تعامل بیشتری از طرف کاربران به دست آورید.

در این راستا، یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید ایجاد “صفخات پایه ای” است. صفحات پایه ای، صفحاتی در سایت شما هستند که معمولا تعداد کلمات محتوای درون آنها 2000 کلمه یا بیشتر است و در مورد یک موضوع خاص، هر اطلاعات مفیدی که کاربر ممکن است نیاز داشته باشد را پوشش می دهند و در واقع یکی از ستون های وبسایت شما به حساب می آیند.

علاوه بر این، می توانید از تاکتیکی که من آن را “دسته بندی محتوا” می نامم استفاده کنید. در این تاکتیک، شما مجموعه ای از مقاله های مرتبط با موضوع صفحه پایه ایجاد می کنید.

برای مثال، من یک صفحه پایه با موضوع 10 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب ایجاد کرده ام که اگر روی لینک آن کلیک کنید می توانید آن را مشاهده کنید.

این صفحه تنها یک ماه پس از انتشار ، به خاطر کلید واژه متمرکزش رتبه شماره 1 گوگل را به دست آورد (با عبارت “افزایش بازدید یوتیوب).

دلایل زیادی برای این امر وجود دارند (اعتبار برند سایت من، ارتباط موضوعی و تکنیک های سئو)، اما دو دلیل اصلی عبارتند از:

 • من دسته ای از صفحات فرعی ایجاد کرده ام که در آنها محتوای مرتبط با این موضوع پوشش داده شده اند، مثلا ” 25 ترفند جذب ترافیک بیشتر به سایت” که درون این صفحات فرعی لینکی به سمت صفحه پایه من وجود دارد.
 • این مقاله از همه اعمال مهم و ضروری محتوا نویسی که در طول مدت 3 سال نویسندگی و سئو آموخته ام برخوردار است، از جمله این عوامل می توان به جملات / پاراگراف های کوچک، تصاویر زیاد، اطلاعات موثق، اسکرین شات هاو غیره اشاره کرد.

یک راهنمای رایگان برای استفاده از تکنیک های بازاریابی در سال 2019

حالا از 7 نکته ای که باید در سال جدید روی آنها تمرکز کنید تا بتوانید بازاریابی خود را ارتقاء دهید و باعث رشد کسب و کار خود شوید، آگاهی دارید.

اما آیا واقعا می دانید که چگونه باید آنها را پیاده سازی کنید؟ اگر نه، مقاله هایی که با عنوان راهنمای پیاده سازی تکنیک های بازاریابی در سال 2019 منتشر شده اند را مطالعه کنید. این مقاله ها کمک خوبی در اجرای هرچه بهتر تکنیک های جدید بازاریابی به شما می کنند. نوآوری کلید پیشرفت است. بدون نوآوری، کسب و کار شما نابود خواهد شد.

نوشته 7 مورد از تکنیک های بازاریابی برتر برای سال 2019 اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/%d8%aa%da%a9%d9%86%db%8c%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c/feed/ 0
فاوآیکن و نحوه افزودن آن به وردپرس http://sitekhoob.com/what-is-favicon/ http://sitekhoob.com/what-is-favicon/#respond Sat, 23 Feb 2019 15:55:47 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24382 Favicon که مختصر شده ی عبارت “favorite icon” (آیکن مورد علاقه) می باشد، ممکن است با عنوان آیکن سایت نیز شناخته شود. اگر همین الان به صفحه ی مرورگر خود نگاه کنید، مسلما چندین فاوآیکن را مشاهده خواهید کرد. به هر حال، ممکن است هیچگاه به صورت هوشیار و خودآگاه متوجه فاوآیکن ها نشوید، ممکن...

نوشته فاوآیکن و نحوه افزودن آن به وردپرس اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
Favicon که مختصر شده ی عبارت “favorite icon” (آیکن مورد علاقه) می باشد، ممکن است با عنوان آیکن سایت نیز شناخته شود. اگر همین الان به صفحه ی مرورگر خود نگاه کنید، مسلما چندین فاوآیکن را مشاهده خواهید کرد.

به هر حال، ممکن است هیچگاه به صورت هوشیار و خودآگاه متوجه فاوآیکن ها نشوید، ممکن است اصلا ندانید آنها چه هستند یا چه کاری انجام می دهند. پس یک فاوآیکن چیست و چرا وبسایت وردپرسی شما به آنها نیاز دارد؟

در این مقاله، ما دقیقا توضیح خواهیم داد که favicon چیست و چگونه می تواند برای کسب و کار یا وبسایت شما مفید و سودمند واقع شود. سپس بررسی خواهیم کرد که چگونه می توان خیلی سریع و آسان یک فاوآیکن به وبسایت وردپرسی اضافه کرد.

Favicon چیست؟

فاوآیکن یک آیکن است که در تب مرورگر، در کنار عنوان یک صفحه ی وبسایت نمایش داده می شود. Favicon ها را همچنین می توان در کنار نام یک وبسایت در لیستی از سایت های بوک مارک شده نیز مشاهده کرد. همچنین از آنها به عنوان آیکن های اپلیکیشن نیز استفاده می شود.

فاوآیکن ها معمولا تصویر لوگوی سایتی که مرتبط با آن هستند را نمایش می دهند. به هر حال، همچنین ممکن است دارای تصویری باشند که به برند یا سبک و محصول یک سایت مرتبط باشد، البته اگر آن تصویر از لوگوی سایت یا شرکت مناسب تر باشد. وقتی یک Favicon انتخاب می شود، نباید دیگر تغییر کند، مگراینکه کسب و کار شما در معرض فرآیند تغییر برند قرار بگیرد. در این صورت، بازدید کنندگان از وبسایت شما با فاوآیکن شما آشنا می شوند و وقتی آن را در هر تب مرورگری ببینند، خیلی راحت تشخیصش می دهند.

اهمیت استفاده از فاوآیکن

Favicon3

فاوآیکنها کاملا به مقوله ی بازاریابی بصری و ارتباط با بازدید کنندگان از سایت مربوط می شوند. اضافه کردن یک Favicon، باعث می شود مخاطبان شما بتوانند به طور ناخودآگاه و سریع، وبسایت WordPress شما را در انبوهی از اپلیکیشن ها یا صفحات وب تشخیص دهند.

این آشنایی مخاطب با Favicon شما، به مخاطبانتان کمک می کند خیلی سریع و راحت شما را پیدا کنند. همچنین به کاربران یادآوری می کند که سایت شما وجود دارد، در حال فعالیت و ثمره دادن است و میزان ترافیک و تعداد مخاطبان شما روز به روز در حال افزایش است. در نهایت، یک فاوآیکن به سایت شما کمک می کند در رقابت سنگین کسب و کارها قابل شناسایی بوده و به عنوان یک منبع معتبر شناخته شود.

همانطور که مشاهده می کنید، مزایای استفاده از فاوآیکن بسیار زیاد هستند. بنابراین، حالا اجازه دهید بفهمیم که چگونه می توان یک Favicon ایجاد کرد و آن را به وبسایت WordPress اضافه کرد…

ایجاد یک فاویکن

اولین قدم در فرآیند ایجاد فاوآیکن ، ساختن یک تصویر مناسب است. همانطور که قبلا اشاره شد، حالت ایده آل این است که فاوآیکن باید تصویر مشابه با لوگوی وبسایت شما داشته باشد، تا بازدید کنندگان بتوانند سریعا آن را شناسایی کنند.

به هر حال، گاهی به خاطر وجود لوگوهای پیچیده، این امر می تواند منجر به ایجاد یک فاوآیکن نامشخص و گیج کننده شود. اگر با این چالش رو به رو هستید، باید لوگوی خود را ساده سازی کنید یا از یک تصویر متفاوت استفاده کنید. حتما تصویری انتخاب کنید که نشان دهنده ی کسب و کار شما باشد و مشخصا برند شما را منعکس کند.

طراحی یا ویرایش یک تصویر Favicon

به خاطر وجود WordPress Codex، تصاویر فاویکن باید به شکل مربع و حداقل 512*512 پیکسل باشند. اگرچه می توان تصاویر را در وردپرس ویرایش کرد، اما توصیه می کنیم که تصاویر را قبل از لود کردن در وردپرس و به کمک نرم افزارهای ویرایش تصویر، ویرایش کنید.

اگر قصد دارید یک تصویر جدید را از صفر طراحی کنید، یا لوگوی شما نیاز به تغییرات اساسی دارد، پس بهترین کار استفاده از یک برنامه ی ویرایش حرفه ای است. فتوشاپ یا GIMP گزینه های عالی ای برای این امر می باشند.

استفاده از Canva

Favicon4

به هر حال، برای آن دسته از افرادی که تجربه ی کمتری در زمینه ی طراحی دارند، یک راه حل آسان تر نیز وجود دارد و آن راه حل، استفاده از Canva است. این وبسایت طراحی گرافیک رایگان، به شما این امکان را می دهد که خیلی آسان یک تصویر را ویرایش کرده و آن را برای فاوآیکن بودن آماده کنید. برای ساختن یک Favicon که مناسب سایت شما باشد، می توانید سایز لوگوی خود یا رنگ و وضوح آن را تغییر دهید.

وقتی از تصویری که قرار است برای Favicon استفاده کنید رضایت کامل به دست آوردید، باید آن را با یکی از فرمت های gif، png یا jpeg ذخیره کنید. حالا آماده ی آپلود کردن فاوآیکن در وبسایت وردپرسیتان هستید…

چگونه می توان یک Favicon را به وبسایت وردپرسی اضافه کرد؟

قبلا بهترین کار این بود که اضافه کردن آیکن سایت را به توسعه دهندگان وب و آنهایی که علم کاملی در مورد کد نویسی دارند بسپاریم. اما خوشبختانه، بعد از انتشار وردپرس 4.3 ، افزودن فاوآیکن به شدت ساده و راحت شد.

Favicon5

داشبورد وردپرس خود را باز کنید و در منو این آدرس را دنبال کنید: نمایش > سفارشی سازی. حالا وارد قسمت سفارشی سازی وردپرس شده اید که در آن می توانید پیش نمایشی از صفحه ی اصلی وبسایت خود را مشاهده کنید.

گزینه هویت سایت را انتخاب کنید. حالا می توانید عنوان و آیکن سایت (نمادک سایت) را مشاهده کنید.

Favicon6

در زیر آیکن سایت، می توانید فاوآیکن خود را اضافه کنید، تغییر دهید یا حذف کنید. روی انتخاب تصویر کلیک کنید.

Favicon7

کتابخانه ی رسانه ی وردپرس شما در این صفحه نمایش داده می شود. تب بارگذاری پرونده ها را انتخاب کنید، حالا یا می توانید تصویر Favicon خود را در آن بکشید و رها کنید یا می توانید آن را از داخل حافظه ی سیستم خود انتخاب کنید.

به کتابخانه ی رسانه ی خود بازگردید، ببینید تصویر شما تیک خورده است یا نه و سپس در گوشه ی پایین سمت راست صفحه روی گزینش کلیک کنید. وردپرس حالا از شما می پرسد که دوست دارید تصویر را ویرایش کنید یا خیر. اگر قبلا تصویر را در یک برنامه ی ویرایش ، بهینه سازی کرده اید، کافی است Skip Cropping را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، وارد بخش ویرایش تصویر می شوید.

Favicon8

در بخش سفارشی سازی، زیر نمادک سایت ، تصویر آپلود شده ی خود را مشاهده می کنید. فرآیند را ذخیره کنید و روی گزینه ی انتشار در بالای قسمت سفارشی سازی کلیک کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. حالا باید بتوانید فاوآیکن خود را در تب مرورگر صفحه ی وبسایتتان ببینید.

Favicon9

اگر زمانی خواستید Favicon خود را تغییر دهید، در زیر نمادک سایت کافی است روی گزینه ی تغییر تصویر کلیک کنید. به هر حال، همانطور که قبلا گفته شد، تغییر Favicon توصیه نمی شود، مگر اینکه قصد تغییر برند داشته باشید. اگر به صورت مداوم و مرتب فاوآیکن را تغییر دهید، وقتی مخابان وارد تب مرورگر یا اپلیکیشن های خود می شوند، نمی توانند تشخیص دهند کدام تصویر نشان دهنده ی وبسایت شما است.

روش های دیگر افزودن فاوآیکن به وبسایت وردپرسی

مسلما روش های دیگری هم برای افزودن یک Favicon به وبسایت وردپرسی وجود دارند. اجازه دهید برخی از آنها را بررسی کنیم…

افزونه Favicon by RealFaviconGenerator

Favicon10

بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای اتکا به تم های مختلف ، از افزونه ها برای بهبود کارایی سایتشان استفاده کنند. Favicon by RealFaviconGenerator یک افزونه ی وردپرسی است که گزینه ای عالی برای افزودن فاوآیکن به وبسایت شما است.

افزونه را روی وبسایت وردپرسی خود نصب کنید و سپس خیلی ساده با چند کلیک می توانید یک تصویر را آپلود کرده و آن را به عنوان فاوآیکن به وبسایت اضافه کنید. RealFaviconGenerator می تواند همه ی آیکن های مورد نیاز شما برای مرورگرها و دستگاه های مختلف را تولید کنید. کار با این افزونه بسیار آسان است و دانلود و استفاده از آن رایگان می باشد.

آپلود کردن از طریق صفحه ی تنظیمات قالب

Favicon11

تم های جدید دارای ویژگی ها و کاربردهای خیلی زیادی می باشند و تنظیم و ساخت وبسایت های وردپرسی جدید را برای مردم سریع و آسان می کنند. برخی از این تم ها همچنین دارای گزینه ی اضافه کردن favicon نیز می باشند. صفحه ی آپشن های تم خود را بررسی کنید و ببینید آیا ویژگی ای در این مورد در آن وجود دارد یا خیر. برای مثال، قالب وردپرسی توتال شامل آپشن هایی برای فاوآیکن (و سایزهای مختلف برای دستگاه های مختلف) در پنل تم می باشد.

استفاده از کد

اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید کدنویسی کنید، پس می توانید تصویر favicon خود را درون مسیر هاست سایت خود آپلود کنید. سپس کد مربوطه باید به فایل header.php اضافه شود.

حرف آخر

همانطور که مشاهده می کنید، آپلود کردن یک فاوآیکن به وبسایت وردپرسی یک فرآیند بسیار آسان است. مزایای داشتن favicon بسیار زیاد و تاثیرگذار می باشند، این امر در واقع یک تاکتیک بازاریابی است که به کاربران شما امکان شناسایی سایتتان، آن هم فقط با دیدن یک تصویر کوچک را می دهد. پس این امر را در اولویت قرار دهید و نیم ساعت از وقت خود را صرف طراحی و تنظیم یک Favicon برای سایتتان کنید.

نوشته فاوآیکن و نحوه افزودن آن به وردپرس اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/what-is-favicon/feed/ 0
4 مورد از ترفندهای بازاریابی شبکه های اجتماعی برای ووکامرس http://sitekhoob.com/woocommerce-marketing/ http://sitekhoob.com/woocommerce-marketing/#respond Sun, 17 Feb 2019 16:12:02 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24362 ووکامرس باعث می­شود خرده فروشان آنلاین زندگی راحت تری داشته باشند. ووکامرس در ترکیب با سایت وردپرسی شما، اجازه می­ دهد فروشگاه آنلاین خودتان را با استفاده از وردپرس ایجاد کرده و آن را با سلیقه­ ی خودتان سفارشی سازی کنید. با توجه به این حقیقت، تعجبی ندارد که این افزونه­ ی وردپرسی فروشگاه الکترونیکی ،...

نوشته 4 مورد از ترفندهای بازاریابی شبکه های اجتماعی برای ووکامرس اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
ووکامرس باعث می­شود خرده فروشان آنلاین زندگی راحت تری داشته باشند. ووکامرس در ترکیب با سایت وردپرسی شما، اجازه می­ دهد فروشگاه آنلاین خودتان را با استفاده از وردپرس ایجاد کرده و آن را با سلیقه­ ی خودتان سفارشی سازی کنید.

با توجه به این حقیقت، تعجبی ندارد که این افزونه­ ی وردپرسی فروشگاه الکترونیکی ، از بیش از 20% فروشگاه های آنلاین پشتیبانی می­ کند. تاثیرگذار است، اینطور نیست؟

به هر حال، با اینکه ایجاد یک فروشگاه وردپرس کاملا کارآمد هیچگاه کار ساده ای نیست، ولی جلب کردن توجه مشتریان مناسب نیز می تواند چالش برانگیز باشد. اینجاست که شبکه های اجتماعی پا به میدان می گذارند.

امروز، روش هایی را برای تقویت تاکتیک های بازاریابی شبکه های اجتماعی مورد بررسی قرار می دهیم، که این روش ها بر تعامل مشتریان، ساخت سرنخ های مناسب و افزایش فروش ووکامرس تاثیر به سزایی دارند.

    1- ایجاد و اشتراک گذاری محتوای فوق العاده برای جذب ترافیک (لید)

بازاریابی شبکه های اجتماعی فقط به افزایش حضور و در دیدرس بودن شما مربوط نمی شود. بلکه همچنین به شما کمک می کند با مخاطبان خود در سطح نزدیک ارتباط برقرار کنید، برای آنها اعتماد سازی کنید و خودتان را در موقعیت یک فروشگاه آنلاین بسیار معتبر قرار دهید. دقیقا به همین خاطر، بازاریابی محتوا باید یک جنبه ی فوق العاده ارزشمند از کمپین شبکه های اجتماعی شما باشد.

برای افزایش تعامل مردم با محتوای شما، باید محتوا را به آنها مرتبط کنید. از ابزارهایی مثل BuzzSumo برای یافتن بیشترین عناوین به اشتراک گذاشته شده ی مرتبط با زمینه ی فعالیتتان استفاده کنید و پست های اورجینال، پر معنا و به شدت تعاملی برای آنها ایجاد کنید.

جدای از ساختارهای سنتی مقالات، اینقدر با فرم ها و اشکال محتوای خود بازی کنید تا بالاخره فرمت هایی که برای مخاطبین مورد نظر شما مناسب تر هستند را بیابید. در ادامه چند ایده برای انجام این کار ارائه می دهیم:

محتوای طولانی تولید کنید

برای مثال، با توجه به گفته های نیل پاتل، مقالات 2500 کلمه ای در فیسبوک، بیشتر از مقالات کوتاه تر به اشتراک گذارده می شوند. همین نکته برای ویدئوها نیز صدق می کند. معمولا ویدئوهای بالای 4 دقیقه بیشتر دیده می شوند و بیشتر از ویدئوهای کوتاه به اشتراک گذاشته می شوند.

استفاده از قدرت نمایش زنده

مردم عاشق محتوای ویدئویی هستند. این حقیقت که روزانه 1 بیلیون ساعت ویدئو تماشا می شود، گواه این ادعا است. و، ویدئوهای زنده حتی هیجان انگیز تر نیز هستند، چون آنها بیشتر حس طبیعی بودن را به فرد منتقل می کنند.  این یک فرصت عالی برای درگیر تعامل ساختن مشتریان و افزایش فروش است. همه ی پلتفرم های اصلی مثل یوتیوب، فیسبوک یا اینستاگرام از این نوع محتوا پشتیبانی می کنند.

ساخت استوری های اینستاگرام

قبلا هم در مورد استفاده از اینستاگرام برای فروشگاه اینترنتی صحبت کرده ایم. اما ظهور استوری های اینستاگرام (که اکنون مدت زمان آنها دو برابر اسنپ چت می باشد) به این معنا است که الان بهترین زمان برای دادن شانس دوم به اینستاگرام است. علاوه بر این، استوری ها نقش عمده و به سزایی در تولید سرنخ ها و افزایش تعاملات و مکالمات مشتریان ایفا می کنند. آمارها بیان می کنند که حداقل 20% از استوری های اینستاگرام نتیجه ی ارسال پیام در دایرکت توسط مشتریان را در پی دارند. برای بهره گیری از قدرت استوری ها، می توانید از آنها برای درگیر تعامل ساختن مشتریان بالقوه ی خود با رای گیری های مختصر یا تصاویر و ویدئوهای کوتاه مدت و زودگذر استفاده کنید.

    2- جان تازه ای به استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی خود بدهید

جهان فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش رقابتی شده است و به منظور دوام آوردن در دنیای آنها، باید دائما به بهبود و پیشرفت اعمال بازاریابی خود ادامه دهید. این گفته برای همه ی بخش های استراتژی شما صدق می کند، به خصوص برای بازاریابی شبکه های اجتماعی.

بازخورد فوری فراهم کنید

اکثر مشتریانی که سوال یا شکایتی دارند، انتظار دارند پاسخ شما را در عرض یک ساعت مشاهده کنند. با این حال، بسیاری از کسب و کارها بازخورد مشتریان را جدی نمی گیرند و سوالات آنها را بدون پاسخ باقی می گذارند. این یک اشتباه بزرگ است، چون 88% از این مشتریان بر اساس همین معیارها تصمیم می گیرند که از شما خرید کنند یا خیر.

برای بهبود تجربه ی کاربری، استفاده از یک افزونه ی چت زنده برای پاسخ دهی شبانه روزی به سوالات مشتریان استفاده کنید.

همچنین بد نیست از مزیت ابزارهای کنترل و مدیریت پیغام های شبکه های اجتماعی نیز بهره بگیرید، چون این ابزارها به شما اجازه می دهند پیام های مستقیم و غیر مستقیم برند خود را در پلتفرم های شبکه های اجتماعی مختلف پیگیری کنید. با این روش، می توانید پاسخ های ارزشمندی به مشتریانتان بدهید و به آنها کمک کنید خریدشان را بلافاصله تکمیل کنند.

اشتراک گذاری خودکار محتوا

فالوورهای شما ازتان انتظار دارند دائما پست ها را اشتراک گذاری کنید. مسلما، این کار می تواند به شدت چالش برانگیز و زمان بر باشد، به خصوص اگر بخواهید این کار را دستی انجام دهید. اینجاست که ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی وارد عمل می شوند، چون این ابزارها به شما اجازه می دهند پست های خود را خیلی سریع تر و جلوتر از زمان مدیریت کنید و سپس به صورت خودکار آنها را منتشر کنید. همچنین بد نیست Blog2Social، SNAP یا Social Snap را نیز بررسی کنید.

بهینه سازی استراتژی تلفن همراه در بازاریابی شبکه های اجتماعی

تعداد کاربرانی که با استفاده از تلفن همراه از سایت ووکامرس یا شبکه های اجتماعی شما دیدن می کنند، روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل باید بر ایجاد فرمت های محتوای مناسب برای گوشی های تلفن همراه تمرکز کنید. فیسبوک توصیه می کند که، وقتی ویدئو یا تصاویری را در شبکه های اجتماعی پست می کنید، باید از فرمت های عمودی استفاده کنید. فرمت های “عمودی” خیلی بیشتر از فرمت های “تمام صفحه” کاربر پسند تر و تعاملی تر هستند. با استفاده از افزونه ای مثل Resoc Social Editor می توانید تصاویر بهینه برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید.

   3- از افزونه های ووکامرس برای افزایش تعامل مشتریان در شبکه های اجتماعی استفاده کنید

افزونه های شبکه های اجتماعی و الحاقات(Extentions) ووکامرس بیشماری وجود دارند که می توانید نصب کنید. در زیر چند مورد از مفید ترین آنها را به شما معرفی می کنیم.

Storya فروشگاهی برای فیسبوک

StorYa، فروشگاه ووکامرس شما را به فیسبوک منتقل می کند. فقط کافی است افزونه را نصب کنید، به پروفایل فیسبوک خود متصل شوید و به صورت خودکار فروشگاه شما به فیسبوک منتقل می شود. با این افزونه، مشتریان می توانند لیست های “درخواست” ایجاد کنند، کوپن برنده شوند، به دنبال معاملات گروهی بگردند و غیره. همچنین می توانید تبلیغات “شرکت کنید و برنده شوید” برای افزایش فروش خود ارائه دهید. حتی می توانید از این افزونه ی مفید برای افزودن پست های توییتر، بردهای پینترست و کانال یوتیوب خود به تب های صفحات خود استفاده کنید.

گالری اینستاگرام ووکامرس(WooCommerce Instagram Gallery)

گالری اینستاگرم ووکامرس، فروشگاه شما را با حساب کاربری اینستاگرامتان ترکیب می کند. با استفاده از این افزونه، تصاویر زیبایی از محصولات شما با هشتگ برندتان مستقیما در صفحات محصول فروشگاه ووکامرس ظاهر می شوند. نصب این افزونه فقط چند دقیقه زمان می برد –کافی است به اینستاگرام متصل شوید و هشتگ ها را به محصولاتی که می خواهید در صفحه ی شما نمایش داده شوند، اضافه کنید. این افزونه باعث می شود مشتریان خیلی راحت تر بتوانند محصولات شما را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنند.

WooCommerce Wishlist

WooCommerce Wishlist به مشتریان شما اجازه می دهد لیست نیازهای خودشان را در فروشگاه شما ایجاد کرده و سپس آنها را با فالوورهای خود در فیسبوک، توییتر یا پینترست به اشتراک بگذارند. لیست های نیاز در کنترل و هدایت فروش به مشتریانی که مجددا به برند شما بازگشته اند، مفید است. اما لیست های نیاز با قابلیت اشتراک گذاری، می توانند فروشگاه شما را به موج جدیدی از مشتریان معرفی کنند. کاربران می توانند لیست هایی برای اشتراک گذاری با دوستان و خانواده های خود برای مراسم تولد، عروسی، جشن کودک و غیره ایجاد کنند.

Social Coupon WooCommerce

Social Coupon برای وردپرس می تواند هم حضور و هم فروش شما در شبکه های اجتماعی را افزایش دهد. این روش با یک اصل ساده عمل می کند – مشتری صفحه ی محصول شما را لایک کرده یا اشتراک گذاری می کند و در عوض، برای خریدش تخفیف می گیرد. از این افزونه می توانید برای افزودن کوپن های اجتماعی به صفحات محصول، ارسال و وارسی استفاده کنید. وقتی یک مشتری یکی از اعمال اجتماعی را انجام دهد، کد کوپن به صورت خودکار برای سبد خرید او اعمال می شود.

    4- بر فروش سریع تمرکز نکنید – بر اعتماد سازی تمرکز کنید

تاکتیک های بازاریابی محتوای اشاره شده در بالا عالی هستند چون به مشتریان شما ارزش داده و به آنها انگیزه می دهند تا از سایتتان دیدن کنند و نکات و اطلاعات بیشتری به دست آورند. وقتی آگاهی برند و تعامل بازدید کنندگان خود را افزایش دادید، حالا باید به آنها انگیزه دهید تا از شما خرید کنند.

حالا، استفاده از شبکه های اجتماعی برای فروش، یک تاکتیک قدرتمند است اما به مشتریان مورد نظر شما و پلتفرم هایی که استفاده می کنید بستگی دارد. به هر حال، یک اشتباه وجود دارد که همه ی کسب و کارهای خرده فروشی آنلاین همیشه مرتکب آن می شوند – اینکه، سعی می کنند یک فروش را خیلی سریع انجام دهند. به یاد داشته باشید که مشتریان شما ابتدا می خواهند راجع به شما اطلاعات کسب کنند و وقتی آمادگی لازم را کسب کردند، از شما خرید می کنند.

به همین دلیل باید بر استفاده از استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی برای افزایش و بهبود تعامل مشتریان خود تمرکز کنید. از این شبکه ها به عنوان یک ابزار اعتماد سازی استفاده کنید، تا ثابت شود که شما انتخاب مناسبی برای مشتریان هستید. در زیر چند استراتژی که می توانند به شما کمک کنند را مشاهده می کنید.

روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید

شبکه های اجتماعی بیش از حد شلوغ شده اند. کانال های خبری مشتریان پر از پست های برند دار متفاوت شده اند، و این امر باعث شده که جلب توجه مشتری کار مشکلی باشد. در این وضعیت است که تبلیغات هزینه دار حسابی می درخشند. گزینه های هدفیابی فوق العاده ی این روش، دیدرسی شما را افزایش می دهد، به شما اجازه می دهد محتوای اصلی و مهم خود را تبلیغ کنید و این تبلیغات را به افراد مناسب انتقال می دهد، و همچنین به شما کمک می کند سرنخ های با کیفیت زیادی را به سمت سایت خود روانه کنید. Google Ads یک مکان عالی برای شروع کار با تبلیغات هزینه دار است.

از تبلیغات درون برنامه ای استفاده کنید

همینطور که از نام آنها مشخص است، تبلیغات درون برنامه ای این قابلیت را برای مشتریان شما فراهم می کنند که بدون  ترک پلتفرم شبکه ی اجتماعی خرید خود را انجام دهند. این امر به خصوص برای کاربران تلفن های همراه بسیار مهم است. برای مثال در فیسبوک، یک مشتری می تواند حتی اطلاعات کارت اعتباری خود را ذخیره کرده و خریدهای آینده ی خود را ساده تر انجام دهد. و با کمک یک استراتژی بازاریابی مجدد فیسبوک، شما می توانید افرادی که قبلا از سایت شما دیدن کرده اند را هدف قرار دهید.

کاربران را تشویق به تولید محتوا کنید

کاربران امروزی دیگر به محتواهای برند دار اعتماد نمی کنند. آنها می خواهند از طریق دیگر مشتریان شما، اطلاعات بیشتری راجع به برند شما کسب کنند. و یکی از موثرترین روش های فراهم کردن اطلاعات برای آنها، استفاده از قدرت محتوای تولید شده توسط کاربر(یا UFG) است.

برای ترغیب مردم به اشتراک گذاری UFG و استفاده از هشتگ برند شما، باید به آنها پاداش دهید. برای مثال، برای نوشتن بررسی و نظر در مورد یک محصول تخفیف ارائه دهید(حتی یک افزونه ی راحت Review for Discount وجود دارد که می توانید نصب کنید و از قابلیت های آن استفاده کنید). یا یک جایزه در شبکه های اجتماعی در نظر بگیرید. برای ورود به این رقابت، یک کاربر باید تصویری از محصول شما را به اشتراک بگذارد. فقط اطمینان حاصل کنید که از همه ی راهکارهای FTC و قوانین محلی پیروی می کنید.

با تاثیرگذاران کار کنید

بازاریابی تاثیرگذار سریع ترین تاکتیک جذب مشتری آنلاین در حال رشد است. این تاکتیک برای مشتریان شما اعتماد سازی کرده و محصولات شما را معتبر تر می سازد. وقتی مشتریان بالقوه ی شما ببینند که افراد مشهور در زمینه ی فعالیت شما، از محصولاتتان استفاده می کنند، مسلما آنها هم می خواهند محصولات شما را امتحان کنند. شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که یک تاثیرگذار فعال در زمینه ی فعالیت مشابه خودتان را انتخاب می کنید و چیزی به وی پیشنهاد کنید که ارزش توجهش را داشته باشد.

نوبت شما

بازاریابی شبکه های اجتماعی قطعه ی گم شده ی پازل بازاریابی ووکامرس شما است. این روش برای شما فرصت تعامل با مشتریان، اعتماد سازی برای آنها و هدایت آنها به سمت قیف فروشتان برای انجام خرید فراهم می کند.

نوشته 4 مورد از ترفندهای بازاریابی شبکه های اجتماعی برای ووکامرس اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/woocommerce-marketing/feed/ 0
10 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و به دست آوردن ترافیک زیاد (آپدیت 2019) http://sitekhoob.com/promote-youtube-videos/ http://sitekhoob.com/promote-youtube-videos/#comments Thu, 14 Feb 2019 06:30:18 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23097 آیا شما هم یک کانال یوتیوب دارید و در آن ویدئو منتشر می کنید؟ مهم نیست چقدر زمان صرف ایجاد ویدئو ها کنید! اگر برای ویدئوهای خود بازاریابی نکنید ، کار شما هیچ وقت به دست اکثریت مخاطبانتان نمی رسد. افزایش بازدید یوتیوب ، هنری است که همه می توانند بیاموزند.فقط به کمی نظم نیاز دارد....

نوشته 10 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و به دست آوردن ترافیک زیاد (آپدیت 2019) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
آیا شما هم یک کانال یوتیوب دارید و در آن ویدئو منتشر می کنید؟ مهم نیست چقدر زمان صرف ایجاد ویدئو ها کنید! اگر برای ویدئوهای خود بازاریابی نکنید ، کار شما هیچ وقت به دست اکثریت مخاطبانتان نمی رسد. افزایش بازدید یوتیوب ، هنری است که همه می توانند بیاموزند.فقط به کمی نظم نیاز دارد.

در این راهنما ، من استراتژی ها و تکنیک هایی را بیان کرده ام که می توانید باری بازاریابی و افزایش بازدید یوتیوب خود از آنها استفاده کنید.

این نکات قبلا تست شده اند ، به اثبات رسیده اند و برای ویدئوهایی در تقریبا تمام موضوعات و زمینه ها به خوبی کار کرده اند. این پست را به عنوان چک لیستی در نظر بگیرید که در هنگام تولید یک ویدئو باید موارد آن را انجام دهید.

پس بدون هیچ شک و تأخیری ، اجازه دهید آموزش افزایش بازدید یوتیوب را آغاز کنیم.

چگونه باعث افزایش بازدید یوتیوب شویم و ترافیک بیشتری به دست آوریم؟

من همه تکنیک های اصلی بهینه سازی ویدیو را در ادامه ذکر کرده ام.

توجه: در آینده ، این ترفندها را به صورت دقیق تر توضیح خواهم داد. اگر یک یوتیوبر حرفه ای هستید یا قصد دارید به یک حرفه ای تبدیل شوید ، پس بهتر است بخش آموزش رایگان سایت خوب را تحت نظر داشته باشید تا هرگاه پست های جدید منتشر شدند از آنها استفاده کنید.

1- عنوان ویدئو

بین ویدئوهایی که به صورت گسترده در سراسر اینترنت دیده شده و به اشتراک گذاشته می شوند  یا آنهایی که تعداد بازدید بسیار کمی به دست می آورند ، یکی از تفاوت های اصلی در قسمت عنوان است.

جستجو برای کلید واژه مناسب ایده بسیار خوبی برای یافتن واژه هایی است که مردم آنها را بیشتر جستجو می کنند و بعد از اینکه این کلید واژه را یافتید باید موضوع یا عنوان ویدئوی خود را به نوعی با آن ترکیب کنید.

پیشنهادات یوتیوب هنگام سرچ

 

در زیر چند نکته برای نوشتن عناوین عالی ویدئو در یوتیوب مشاهده می کنید:

 • عناوین را مختصر بیان کنید و مفهوم را سریع برسانید.
 • در صورت امکان سال جاری را به عنوان اضافه کنید(مثلا: بهترین نکات برای سال 2017).
 • کاری کنید جلب نظر کند.
 • کلیدواژه ها را در ابتدای عنوان درج کنید(البته هر موقع امکان داشت).
 • از کلمات قدرتمند (مثلا: بهترین، فوق العاده، باور نکردنی) استفاده کنید.
 • از کلمات تحریک کننده احساسات (مثل احساسی ، به تنهایی ، داغ ، سانسور شده) استفاده کنید.
 • سرتیتر یا عنوان خود را با حروف بزرگ بنویسید. (البته در صورتی که تیتر شما انگلیسی باشد)

2- برچسب های ویدئو

یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که مانع از افزایش بازدید یوتیوب شما می شود استفاده از تگ یا برچسب نا مناسب است.

استفاده از تگ در یوتیوب با پست های وبسایت متفاوت است. اگر تا به حال به تگ های موجود در یوتیوب دقت نکرده اید ، حالا زمان خوبی است که شروع کنید. حتی می توانید به پست های قبلی خود بازگردید و برچسب های آنها را نیز اصلاح کنید.

در زیر چند قانون برای استفاده از تگ های ویدئویی یوتیوب مشاهده می کنید:

 • از یک تگ منحصر به فرد استفاده کنید تا ویدئوهای شما در بخش ویدئوهای مرتبط دیگر ویدئوهایتان نیز به نمایش در آیند. مثال: از نام برندتان در تمام ویدئوها استفاده کنید. (اسکرین شات زیر را مشاهده کنید).
 • از کلید واژه های اصلی به عنوان تگ ویدئو استفاده کنید.
 • از انواع مختلف کلید واژه مد نظرتان در قسمت تگ استفاده کنید. (از قابلیت پیشنهاد خودکار یوتیوب کمک بگیرید).

تگ های استفاده شده توسط ویدئوهای پر بازدید را بیابید و از آنها در ویدئوهای خود استفاده کنید. می توانید از افزونه گوگل کروم به نام TubeBuddy برای یافتن تگ های مورد استفاده توسط دیگران کمک بگیرید.

برچسب ها در یوتیوب

به خاطر داشته باشید که تگ های ویدئویی یوتیوب عامل مهمی برای رتبه بندی ویدئوها هستند.

3- از یک Thumbnail (تصویر کاور ویدئو) سفارشی استفاده کنید

حساب های کاربری معتبر و تایید شده یوتیوب می توانند از ویژگی Thumbnail سفارشی استفاده کنند. یک Thumbnail ویدئویی خوب به شما کمک می کند در بین ویدئوهای مرتبط و بخش ویدئوهای پیشنهادی مورد توجه قرار گیرید.

در زیر چند نکته برای Thumbnailها مشاهده می کنید:

 • رزولوشن 1280×720 داشته باشند (با حداقل عرض 640 پیکسل).
 • آنها را در فرمت های JPG، GIF، BMP یا PNG آپلود کنید.
 • حجم آنها کمتر از 2 مگا بایت باشد.
 • سعی کنید از نسبت تصویر 16:9 استفاده کنید چون اکثر پخش کننده ها در یوتیوب از این نسبت استفاده می کنند.

نمی خواهم شما را با این مسائل تکنیکی سردرگم کنم ، اما این موارد از این حیث مهم هستند که با دانستن آنها می توانید یک Thumbnail ایجاد کنید که هم در کامپیوترهای خانگی و هم در گوشی های تلفن همراه عملکرد خوبی داشته باشد.

تصویر کاور ویدئو در یوتیوب

به منظور طراحی سریع یک Thumbnail برای ویدئوهای یوتیوب آن هم فقط در عرض چند دقیقه ، می توانید از Canva یا YouZign استفاده کنید.

4- بر نشان یا برند گذاری تمرکز کنید

چند نکته در زمینه برندسازی وجود دارد که از حالا به بعد باید انجام دهید و این نکات به شما اطمینان خواهند داد که ویدئوی شما رتبه خوبی خواهد گرفت. یکی از این نکات ، نمایش معرفی ابتدایی و انتهایی برند است.

 • معرفی ابتدایی: یک کلیپ 3 تا 5 ثانیه ای که در ابتدای ویدیوی اصلی ، برای نمایش برند شما اجرا می شود.
 • معرفی انتهایی: این مورد در پایان ویدیو اجرا می شود و می تواند معرفی دیگر ویدیوهای شما یا درخواست لایک کردن یا عضو شدن کاربران در کانال شما باشد.

ساختن معرفی ابتدایی و انتهایی یوتیوب کار ساده ای است و شما می توانید خودتان با استفاده از Camtasia آنها را ایجاد کنید یا می توانید در وب سایت های فریلنسینگ مثل پونیشا ، پروژه ایجاد کنید تا یک فریلنسر انجام این کار را به عهده بگیرد.

اگر هنوز یک لوگو برای کانال خود ندارید، باید آن را نیز طراحی کنید.

5- ویدئوها را در کانال های شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اگر یک تولید کننده محتوا در قالب ویدیو هستید ، پس باید چند کانال در رسانه های اجتماعی برای کانال یوتیوب خود داشته باشید. این موقعیت فرصتی برای شما فراهم می کند تا گروهی خارج از یوتیوب ایجاد کنید و ترافیک را از دیگر کانال های شبکه های اجتماعی محبوب به سمت کانال یوتیوب خود هدایت کنید.

در زیر چند کانال رسانه اجتماعی را مشاهده می کنید که باید ایجاد کنید (البته اگر همین الان ندارید):

 • صفحه فیسبوک
 • پروفایل توییتر
 • صفحه Google Plus
 • پروفایل اینستاگرام
 • پروفایل Pinterest

البته قبلا مطلبی در مورد اینکه کدام شبکه اجتماعی مناسب زمینه فعالیت شما می باشد منتشر کرده ام که توصیه می کنم آن را مطالعه کنید.

می توانید از ابزاری همچون Buffer برای زمان بندی اشتراک گذاری ویدئوها در کانال های رسانه اجتماعی خود کمک بگیرید. همچنین می توانید از مزیت ترکیب IFTT+Buffer برای اشتراک گذاری خودکار ویدئوهای تازه منتشر شده در صفحات رسانه ی اجتماعی خود استفاده کنید.

یک نکته ی مهم:

من معمولا هر ویدئو را به مدت 8 ماه پس از انتشار ، حداقل 10 تا 15 بار اشتراک گذاری می کنم. همچنین ، در هنگام اشتراک گذاری بهتر است از هشتگ ها استفاده کنید تا دیگران هم بتوانند به راحتی آنها را بیابند.

6- برای کانال یوتیوب خود یک وب سایت ایجاد کنید

اگر یک یوتیوبر تمام وقت هستید ، پس حتما باید یک وب سایت برای ویدئوهای یوتیوبی خود ایجاد کنید. این روزها ، قرار دادن ویدئوهای یوتیوب درون یک وب سایت بسیار ساده است و می توانید وبسایت خود را روی هر نوع سیستم مدیریت محتوای رایگان یا پولی ایجاد کنید.

من پیشنهاد می کنم وب سایت خود را با استفاده از وردپرس ایجاد کنید و از یک قالب وردپرسی مخصوص ویدئو استفاده کنید. همچنین بهتر است از هاست وردپرسی مدیریت شده استفاده کنید تا لازم نباشد نگران نگهداری و مراقبت از وبسایت خود باشید. طراحی سایت حرفه ای با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا ، به راحتی امکان پذیر است.

در عین حال، می توانید از افزونه های زیر نیز استفاده کنید:

 • Yoast SEO WordPress plugin – این افزونه مربوط به سئوی سایت است و باعث افزایش رتبه وبسایت شما می شود.
 • YouTube Viral Subscribe plugin – به صورت خودکار پس از هر ویدئو یک تگ “در کانال عضو شوید” ایجاد می کند.

اگر از وردپرس استفاده نمی کنید ، می توانید از پلتفرم های دیگری کمک بگیرید که برخی از آنها عبارتند از:

نکته ارزشمند: همچنین می توانید یک دامنه بخرید و آن را روی کانال یوتیوب خود ریدایرکت کنید. در این صورت وقتی کسی از شما بپرسد “چگونه می توانم شما را در یوتیوب بیابم؟” به راحتی دامنه را به او معرفی می کنید.

7- یک playlist ایجاد کنید یا ویدئوی خود را در یک playlist موجود اضافه کنید

یک playlist یوتیوبی ، روشی عالی برای افزایش بازدید یوتیوب است. وقتی یک ویدئوی جدید را آپلود کردید ، آن را به یک playlist اضافه کنید (خواه آن playlist را خودتان ایجاد کرده باشید خواه از قبل وجود داشته باشد).

اگر قصد دارید یک playlist جدید ایجاد کنید، مراحل زیر را انجام دهید:

 1. یک نام معنادار به playlist بدهید و در عنوان آن playlist کلمه کلیدی مد نظرتان را درج کنید.
 2. توضیح دقیقی از playlist اضافه کنید و کلید واژه های خود را در آن قرار دهید.
 3. همه ویدئوهای مشابه را درون یک playlist قرار دهید.
 4. یک ویدئو می تواند در بیش از یک playlist قرار داشته باشد.

Playlist های یوتیوب در نتایج جستجو نیز نمایش داده می شوند. با انجام این کار ، مردم ویدئوهای بیشتری از شما پیدا خواهند کرد.

playlist در یوتیوب

8- از دعوت به عمل (CTA) استفاده کنید

در سایت های رسانه اجتماعی باید کارهایی که قصد دارید بازدید کنندگان انجام دهند را از آنها طلب کنید.

در پایان ویدئو ، یا حتی در اواسط آن ، از بازدید کننده بخواهید کانال شما را لایک کرده یا در آن عضو شود. در عین حال ، می توانید از آنها بخواهید ویدئو را با افراد دیگری که ممکن است به دیدن آن علاقه داشته باشند به اشتراک بگذارند.

اکثر ستاره های بی چون و چرای یوتیوب با این تکنیک ، از بازدیدکنندگانشان استفاده بهینه می کنند. اگر قبلا هیچگاه این کار را انجام نداده اید ، پس از ویدئوی بعدی خود این کار را آغاز کنید. وقتی متوجه می شوید که با یک درخواست ساده ، چقدر تعداد اشتراک گذاری ها افزایش می یابد شگفت زده خواهید شد.

9- با تأثیرگذاران حوزه کاری خود ، مصاحبه کنید

این مورد یک تکنیک مستقیم برای افزایش بازدید یوتیوب نیست ، اما در استراتژی کلی افزایش بازدید کانال یوتیوب تاثیر مستقیم دارد.

مصاحبه با یک تاثیرگذار برای شما فرصتی فراهم می کند تا به یک جامعه پر رونق در زمینه کاری خود دست یابید. با این کار نه تنها توجه افراد دیگری که آن شخص به خصوص را دنبال می کنند را به دست می آورید ، بلکه همچنین مورد توجه کل دست اندرکاران در صنعت خود نیز قرار خواهید گرفت.

می توانید برترین تأثیرگذاران در رشته فعالیت خود را بیابید و با استفاده از Google Hangouts یا Skype با آنها مصاحبه کنید. همچنین می توانید از ابزارهایی همچون Ecamm call recorder نیز استفاده کنید.

 10- زمانی را صرف یادگیری و آموزش دیدن در آکادمی خلاقیت یوتیوب کنید

آکادمی خلاقیت یوتیوب

یک اشتباه که اکثر بازاریابان در حال رشد یوتیوب مرتکب می شوند این است که فقط بر انتشار ویدئوهای بیشتر تمرکز می کنند و دیگر به سراغ آموزش و یادگیری روش های افزایش بازدید یوتیوب نمی روند.

یوتیوب یکی از پلتفرم هایی است که با سرعت بالایی در حال تغییر است و مهم است که در مورد تمام نکات و ترفندهای موجود و نوظهور آموزش ببینید.

آکادمی خلاقیت یوتیوب

می توانید از آکادمی خلاقیت یوتیوب استفاده کنید تا نکات حرفه ای بیشتری برای بهره گیری بیشتر از ویدئوهای یوتیوبی خود (و نهایتا کانال خود) بیاموزید. وقتی من آموزشم را در اینجا شروع کردم ، از یادگیری این همه نکته و ترفند که فکرش را هم نمی کردم وجود داشته باشند شگفت زده شدم.

ترفندهای افزایش بازدید یوتیوب را شروع کنید و ترافیک بیشتری به دست آورید

خب ، این ها چند استراتژی و تکنیک تبلیغاتی ساده بودند که می توانید از امروز به بعد برای ویدئوهای یوتیوبی خود از آنها استفاده کنید.

این ترفندها و نکات قطعا در به دست آوردن ترافیک بیشتر و در نهایت اعضای بیشتر به شما کمک خواهند کرد.

اکنون نوبت شماست که به ما بگویید پس از اینکه ویدیوی خود را منتشر می کنید ، از چه راه هایی برای افزایش بازدید یوتیوب استفاده می کنید. من دوست دارم راه های شما را نیز در قسمت نظرات ببینم و این مطلب را با بهترین راه هایی که معرفی می کنید آپدیت کنم.

یوتیوب از زمان شروع به کارش در سال 2005، برای محتواهای ویدئویی به یک مقصد آنلاین همیشگی تبدیل شده است. برای کسب و کارهای کوچک، یوتیوب فرصت­های منحصر به فردی فراهم کرده است(از بازاریابی ویدئو برای یک محصول خاص گرفته تا خدمات کسب درآمد از طریق برنامه­ ی همکاری یوتیوب).

وضعیت یوتیوب در سال 2019

در زیر چند آمار و روند را مشاهده می­کنید که ممکن است برای موسسانی که به دنبال قدرت یافتن و افزایش بازدید در یوتیوب هستند، جالب باشند.

محبوبیت یوتیوب

 • یوتیوب دارای بیش از 1.9 بیلیون کاربر ثبت نام شده است که هر ماه به یوتیوب سر می­ زنند.
 • یوتیوب هر ماهه 900000 بازدید منحصر به فرد به جمع بازدیدهایش اضافه می­شود.
 • در سال 2019، انتظار می­ رود که یوتیوب به یکی از محبوب ترین پلتفرم­های آنلاین برای نوجوانان تبدیل شود. 85 درصد از نوجوانان می­ گویند که از این پلتفرم استفاده می‌کنند.
 • علاوه بر این، 32 درصد از نوجوانان می­گویند که از یوتیوب بیش از هر پلتفرم دیگری استفاده می­کنند و این آمار باعث می­شود که یوتیوب پس از اسنپ چت در رده­ی دوم محبوبیت در بین نوجوانان قرار بگیرد.
 • 81 درصد از والدینی که فرزندان 11 ساله یا جوان تر دارند گفته اند که اجازه می­دهند کودکانشان ویدئوهای یوتیوب را مشاهده کنند.
 • و 34 درصد از آن والدین ادعا کرده اند که یوتیوب تبدیل به پلتفرم روزانه و معمول آنها شده است.

انواع  ویدئوهای محبوب در یوتیوب

 • ویدئوهای سرگرمی به طور میانگین 9816 بازدید در هر ماه دارند.
 • ویدئوهای مرتبط با چگونگی انجام یک کار یا روش­های خاص به طور میانگین در ماه 8332 بازدید دارند.
 • ویدئوهای علمی و تکنولوژی به طور میانگین ماهانه 6638 بازدید دارند.
 • ویدئوهای مربوط به حیوانات خانگی و حیات وحش ماهانه حدودا 6542 بازدید دارند.
 • ویدئوهای مرتبط با خودرو و وسایل نقلیه به طور میانگین در هر ماه 5673 بازدید دارند.
 • ویدئوهای آموزشی در ماه حدودا 4872 بازدید دارند.
 • ویدئوهای مرتبط با سفر و رویدادهای مختلف ماهانه حدودا 3070 بازدید دارند.
 • ویدئوهای مرتبط بازی­های ویدئویی به طور میانگین در هر ماه 3050 بازدید دارند.
 • ویدئوهای مرتبط با افراد یا vlogها در هر ماه حدود 2354 بازدید دارند.
 • 35 درصد از بزرگسالان بیشتر برای ویدئوهای چگونگی انجام کار یا آموزشی به سراغ یوتیوب می­آیند.

ویدئوهای ایده ­آل از نظر یوتیوب

 • 70 درصد از کاربران یوتیوب ویدئوها را از طریق دستگاه­های تلفن همراه خود مشاهده می­کنند. بنابراین ویدئوهای متناسب با صفحات تلفن همراه از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار هستند.
 • کاشف به عمل آمد که ویدئوهای کوتاه در یوتیوب بسیار محبوب هستند. تحقیقات نشان داده­اند که مدت زمان ایده­آل ویدئوها بین 1 الی 2 دقیقه است.
 • در واقع، 56 درصد از تمام ویدئوهایی که در سال گذشته به صورت آنلاین پست شده اند، مدت زمان 2 دقیقه یا کمتر داشته­اند.
 • الگوریتم یوتیوب به گونه­ای طراحی شده است که علاقه­ی بیشتری به افرادی که دائما ویدئوهای جدید پست می­کنند، نشان دهد. همچنین آنهایی که از کلیدواژه های مرسوم و مرتبط استفاده می­کنند نیز در مرکز توجه این الگوریتم هستند.
 • Thumbnailهای بهینه برای ویدئوهای یوتیوب باید دارای عرض 1280 پیکسل در ارتفاع 720 پیکسل باشند.

بازاریابی در یوتیوب

 • در هر دقیقه، 700 ویدئو از یوتیوب در توییتر به اشتراک گذاشته می­شوند.
 • روزانه در فیسبوک به اندازه­ی مدت زمان 500 سال، ویدئوهای یوتیوب تماشا می­شوند.
 • و هفتگی 100 میلیون نفر حداقل یک ویدئو از یوتیوب را لایک می­کنند، برای آن نظر می­دهند یا به نوعی با آن تعامل دارند.
 • 19 درصد از کاربران یوتیوب ، ادعا کرده­اند که ویدئوهای یوتیوب تاثیر به سزایی در فرآیند تصمیم گیری آنها برای خرید یک محصول دارند.

درآمد یوتیوب از تبلیغات

 • یوتیوب به صورت هفتگی، حداقل از 3 بیلیون بازدید ویدئو کسب درآمد می­کند.
 • رقم درآمدی که سازندگان ویدئوها از یوتیوب دارند 6 رقمی است، و هر سال 40 درصد به میزان آن افزوده می­شود.
 • سال پیش، حدود 250 برند تبلیغات خود را از یوتیوب حذف کردند، چون پی بردند که تبلیغات آنها همراه با محتوایی که مد نظر آنها نبوده است، منتشر می­شده است.
 • همچنین در یوتیوب تغییراتی انجام شده است که به موجب آنها، سازندگان ویدئوها باید حداقل 1000 مشترک و 4000 بازدید در ساعت(به مدت یک سال) داشته باشند.

سخن آخر

این آمارها نشان می‌دهند که یوتیوب برای کسب و کارهای کوچک چقدر می­ تواند قدرتمند و موثر باشد. هدف شما هرچه که باشد (از بازاریابی یک محصول یا خدمات گرفته تا کسب درآمد از محتوای ویدئویی که پست می­ کنید)، در هر حال حداقل یک مخاطب برای برند شما در این پلتفرم یافت خواهد شد.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

منبع: shoutmeloud.com

نوشته 10 ترفند عالی برای افزایش بازدید یوتیوب و به دست آوردن ترافیک زیاد (آپدیت 2019) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/promote-youtube-videos/feed/ 4
طراحی مجدد وبسایت را با این 6 دلیل جدی بگیرید (آپدیت 2019) http://sitekhoob.com/website-redesign/ http://sitekhoob.com/website-redesign/#respond Mon, 04 Feb 2019 20:19:54 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24332 طراحی مجدد وبسایت می تواند برای کسب و کار یک عامل تعیین کننده و مهم باشد ، اما همچنین ممکن است منابع مالی و زمانی چشمگیری نیز نیاز داشته باشد ، بنابراین این یک تصمیم مهم است که نباید بدون فکر اتخاذ شود. طول عمر متوسط یک وبسایت با طراحی خوب 3 الی 7 سال...

نوشته طراحی مجدد وبسایت را با این 6 دلیل جدی بگیرید (آپدیت 2019) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
طراحی مجدد وبسایت می تواند برای کسب و کار یک عامل تعیین کننده و مهم باشد ، اما همچنین ممکن است منابع مالی و زمانی چشمگیری نیز نیاز داشته باشد ، بنابراین این یک تصمیم مهم است که نباید بدون فکر اتخاذ شود.

طول عمر متوسط یک وبسایت با طراحی خوب 3 الی 7 سال است ، اما فقط زمان نباید دلیل اصلی برای طراحی مجدد وبسایت باشد. این تصمیم باید بستگی کم به تمایلات فرد یا کسب و کار ، و بستگی بیشتری به میزان تعامل موثر مخاطبان شما با سایتتان داشته باشد. در زیر چند دلیل خوب برای در نظر گرفتن طراحی مجدد وبسایت و تشخیص اینکه آیا این کار برای شما ثمر و نتیجه ای دارد یا خیر مشاهده می کنید.

1- می خواهید وبسایتتان یک نمونه ی به روز و مدرن از برند و ارزش های شما باشد

داشتن یک وبسایت به روز ، پیغامی در بر دارد: اینکه شرکت شما سالم ، آینده نگر و آماده برای جذب مشتری های جدید است. شرکت های خوب ، خود را با شرایط سازگار کرده و به مرور زمان رشد می کنند ، وبسایت شما بهترین روش برای نمایش شخصیت کاری شما و کسب و کار شما است. اگر از عناصر طراحی مدرن وبسایت برای بیان داستان خود استفاده کنید ، احتمال اینکه بتوانید مخاطبان خود را درگیر کنید و تاثیر خوب و قوی ای بر آنها بگذارید خیلی بیشتر می شود.

مثال طراحی مجدد وبسایت:

یکی از کارفرمایان طراحی سایت قصد داشت وبسایت محصول محور خود را به یک فرمت مشاوره ای تبدیل کرده و بدینوسیله تخصص خود در مهندسی راه حل های گمرکی را به مخاطبانش نشان دهد. طراحی مجدد وبسایت آنها با یک ظاهر متناسب با هدفشان و پیام های ارزشی خیلی تاثیرگذار تر از این بود که فقط یک صفحه ی “مشاوره” جدید به وبسایت قبلی اضافه کنند. 

2- می خواهید در بازار همچنان رقابتی عمل کنید

صنایع مختلف ، چرخه های عمر مختلفی برای وبسایت های خود دارند. یک وبسایت خرید و فروش باید طراحی خود را با جدیدترین و آخرین تمایلات و اهداف بازار سازگار کند تا بتواند برند خود را همچنان در بورس نگه داشته و با شرایط موجود سازگاری یابد. یک سایت تکنیکی تر ، تولیدی یا اشتراک گذاری اطلاعات ، برای تمایلات جدید می تواندکمی صبر کند ، تغییرات جدید بازار را مشاهده کند و تمرکز بیشتری روی عوامل طراحی مجدد وبسایت بکند.

وبسایت های رقیبان اصلی خود را بررسی کرده و آنها را با سایت خود مقایسه کنید. اگر شما یکی از سردمداران صنعت خود هستید ، اما آخرین شرکتی هستید که قصد کرده است سایت خود را به روز رسانی کند ، پس زمان طراحی مجدد برای شما فرا رسیده است. به مثال های بهتر و قابل اعتماد تری نیاز دارید؟ چندین وبسایت بازطراحی شده را در زیر میبینید:

(قبل و بعد از چپ به راست)

3- می خواهید استفاده و مسیریابی در سایت خود را برای کاربران تسهیل کنید

از دیدگاه یک کاربر به وبسایت خود نگاه کنید: بازه ی زمانی یک وبسایت برای تحت تاثیر قرار دادن کاربران 4 ثانیه است. این بدان معنا است که مسیریابی سایت شما باید به خوبی سازماندهی شده باشد و محتوای شما باید با استفاده از “دعوت به عمل”ها (CTA) به راحتی قابل درک باشند. با پرسیدن سوالات زیر از خود ، یک اسکن سریع از وضعیت سایتتان به عمل آورید:

 • آیا می توانید سریع خدمات اصلی خود را به اطلاع کاربر برسانید؟
 • آیا می توانید اطلاعاتی که به دنبال آن هستید را بیابید؟
 • آیا می توانید به آسانی تشخیص دهید در کدام قسمت از سایت هستید و راحت متوجه شوید که به کجا می خواهید بروید؟
 • وقتی در یک صفحه ی خدمات یا محصولات قرار دارید ، آیا یک “دعوت به عمل” واضح وجود دارد تا شما را به مرحله ی بعدی هدایت کند؟
 • آیا می توانید از طریق تبلت یا گوشی های هوشمند به آسانی از سایت استفاده کنید؟

اگر متوجه شدید که در سایت سرگردان شده اید و فرآیند یافتن اطلاعاتی که به دنبال آنها هستید بیشتر از چند ثانیه طول می کشد ، پس شاید لازم باشد طراحی مجدد وبسایت را در دستور کار خود قرار دهید. امروزه ، مناسب بودن برای موبایل یک امر ضروری است ، بنابراین اگر طراحی سایت شما قدیمی است ، پس سایتتان ممکن است برای کاربرانی که از طریق موبایل به آن دسترسی می یابند ، تجربه ی کاربری خوبی ارائه ندهد. این نیز یکی دیگر از علائم بیان کننده ی نیاز به طراحی مجدد وبسایت است.

4- قرار است یک سرویس یا محصول جدید ارائه دهید

گاهی یک محصول یا سرویس جدید ، در هیچ کدام از دسته بندی های موجود در وبسایت شما نمی گنجد یا نمی توانید آن را به خوبی در معرض دید کاربران قرار دهید. طراحی مجدد وبسایت به شما این فرصت را می دهد تا تمرکز وبسایت خود را اولویت بندی مجدد کنید و سایتی طراحی کنید که با اهداف فروش فعلی شما سازگار باشد.

مثالی از طراحی مجدد وبسایت:

یکی از مشتریان همیشگی و قدیمی ما قصد داشت یک ورژن جدید از محصولات خود توسعه دهد ، اما صفحات محصول موجود آنها نمی توانست به خوبی نرم افزار را بازاریابی کرده و توجهات لازم را به سمت آن سوق دهد. طراحی مجدد وبسایت آنها ، باعث شد تغییرات اعمال شده در محصول جدید آنها به خوبی در چشم بوده و محصولات جدید آنها را به خوبی بازاریابی کند.

5- لازم است به تلاش های بازاریابی خود جان تازه ای ببخشید

زراد خانه ی بازاریابی شما باید پر از تجهیزات و ابزارهای دیجیتال باشد: بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) ، صفحات متمرکز بر تبدیل مشتری ، بازاریابی محتوا ، رسانه ی اجتماعی ، تبلیغات بصری متقاعد کننده و غیره. آیا وبسایت فعلی شما ، تکنولوژی یا طراحی لازم برای انجام بازاریابی به نحو احسن را دارا است؟ برای اینکه استراتژی بازاریابی دیجیتالی شما بتواند تاثیرگذاری خود را حفظ کند(و کار شما را آسان تر کند) ، باید موارد زیر در آن رعایت شده باشد:

 • قالب های صفحه ی فرود برای تبلیغات هزینه دار و کمپین های ایمیل
 • صفحات محصولات یا معرفی سرویس با تمرکز بر تبدیل مشتری
 • قالب های وبلاگ و اخبار برای بازاریابی محتوا
 • استفاده از رسانه های اجتماعی
 • ساختارها و ابزار URL سئو شده برای بهینه سازی کلیدواژه

6- لازم است یک تکنولوژی یا زیرساخت جدید اضافه کنید

قصد دارید فروشگاه اینترنتی ، مطالعات موردی معتبر ، یا یک موتور نظرسنجی سفارشی اضافه کنید؟ گاهی سرمایه گذاری مستقیم روی این ابزار ، معقول تر از به روز رسانی وبسایت است. اضافه کردن یک ابزار نوین به یک وبسایت از رده خارج شده تاثیرگذاری کم و در عین حال هزینه های بیشتری در مقایسه با ایجاد یک وبسایت جدید که زیرساخت لازم برای چنین ابزارهایی را دارا است ، در بر دارد. همچنین ، به روز رسانی محتوا و ابزار با سیستم های مدیریت محتوای جدید خیلی آسان تر است.

اگرچه این دلایل می توانند راهنمایی برای اینکه آیا وبسایت شما برای طراحی مجدد آماده است یا خیر باشند ، اما هر شرکت و سازمانی منحصر به فرد است و ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشند که بر تصمیم گیری شما تاثیر بگذارند.

نوشته طراحی مجدد وبسایت را با این 6 دلیل جدی بگیرید (آپدیت 2019) اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/website-redesign/feed/ 0
شرکت طراحی سایت اصفهان http://sitekhoob.com/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/ http://sitekhoob.com/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/#respond Wed, 30 Jan 2019 11:53:08 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24313 شرکت طراحی سایت اصفهان طراحی سایت در اصفهان از کلمات پر جستجو در بین کاربران در اصفهان می باشد که این امر نشان دهنده اقبال کاربران و همچنین نشان‌دهنده نیاز شرکتها و واحدهای تولیدی در این شهر به موضوع طراحی سایت می باشد. دلیل تقاضای زیاد به مبحث طراحی وب سایت در شهر اصفهان وجود شرکت‌های صنعتی و...

نوشته شرکت طراحی سایت اصفهان اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
شرکت طراحی سایت اصفهان

طراحی سایت در اصفهان از کلمات پر جستجو در بین کاربران در اصفهان می باشد که این امر نشان دهنده اقبال کاربران و همچنین نشان‌دهنده نیاز شرکتها و واحدهای تولیدی در این شهر به موضوع طراحی سایت می باشد.

دلیل تقاضای زیاد به مبحث طراحی وب سایت در شهر اصفهان وجود شرکت‌های صنعتی و واحدهای تولیدی فعال می باشد که اصفهان را تبدیل به یک مرکز صنعتی در ایران کرده است

اصفهان که از لحاظ جمعیتی نیز چهارمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید علاوه بر مباحث صنعتی دارای جاذبه های گردشگری فراوانی نیز میباشد و به عنوان یکی از مناطق گردشگری فعال ایران به حساب می‌آید

داشتن مزیت هایی مانند تراکم جمعیتی بالا ، وجود شهرک های صنعتی فعال و قدرتمند و جاذبه های گردشگری فراوان و زیبا رونق اقتصادی بسیار خوبی را برای این استان خوش آتیه کشور فراهم آورده است

به دلیل این رونق اقتصادی و ایجاد بنگاه‌های اقتصادی فراوان در این استان بازار تبلیغات و علی الخصوص کسب و کارهای اینترنتی در این شهر بسیار رونق گرفته است

شرکت عصر آسیا با ۱۰ سال فعالیت گسترده و مستمر در زمینه طراحی سایت و ارائه خدمات سئو سایت در اصفهان توانسته به عنوان یکی از شرکت های خوش نام در این زمینه شناخته شود این شرکت در امور طراحی و بهینه سازی وب سایت سعی کرده از تکنیک‌های جدید و به روز دنیای تکنولوژی استفاده کند و تا کنون توانسته به بیش از ۷۰۰ شرکت فعال در کشور خدمات طراحی سایت و سئو و تبلیغات اینترنتی ارائه دهند

وجود تیم توسعه بسیار قوی و همچنین گروه پشتیبانی صبور در این شرکت از نکات مثبت گروه طراحی سایت عصرآسیا به حساب می آید

گروه عصر آسیا با ارائه مشاوره و راهکارهای جدید از دنیای اینترنت توانسته به رونق کسب و کارهای زیادی در این شهر کمک کند.

داشتن دید سنتی در این شهر در بین مدیران شرکت‌های صنعتی یکی از معضلاتی است که این شرکت ها برای استفاده از روش های نوین تبلیغات دارند.

شرکت عصر آسیا توانسته است با پشتکار و صبوری و ارائه مشاوره های دقیق و راهکارهای نوین به شرکت های صنعتی در استان اصفهان شرکت های زیادی را در دنیای اینترنت مطرح کرده و باعث رونق کسب و کار آنها شود

علاوه بر مباحث طراحی سایت مباحثی مانند تبلیغات اینترنتی بهینه سازی وب سایت ها قرار دادن وب سایت ها در صفحه اول گوگل از جمله فعالیت‌هایی است که جزء اصول کاری شرکت عصر آسیا به حساب می‌آید

طراحی سایت در شرکت عصر آسیا به دو شکل انجام میگیرد روش اول استفاده از cms های آماده مانند وردپرس جوملا اپن کارت یا پرستاشاپ می باشد

عموماً cms رایجی که اکثر مشتریان تقاضای طراحی سایت با آن را دارند وردپرس می باشد و طراحی سایت وردپرس اصفهان با توجه به نیاز مشتری و تمایل وی به یک cms استاندارد برای ایشان انتخاب شده و وبسایت مورد نظرشان بر روی آن طراحی می شود

در طراحی این نوع از وب سایت ها کلیه نیازها و درخواست های مشتری مورد بررسی قرار می گیرد و پس از صحبت‌های نهایی با مشتری وب سایت مورد نظر وی با گرافیک دلخواهشان طراحی می‌شود

پس از طراحی وب سایت نمای اولیه از سایت به مشتری نشان داده می شود و در صورتی که مشتری نیازمند اصلاحاتی باشد آنها را به واحد فنی ارجاع می دهد این اصلاحات انجام می شود و پس از تایید نهایی وب سایت بر روی دنیای اینترنت قرار می گیرد

پس از طراحی وب سایت و تحویل به مشتری ، محیط مدیریتی وب سایت به طور کامل به ایشان آموزش داده می شود تا بتواند خودش مطالب مورد نیاز را در وب سایت اضافه یا کم کند محیط مدیریتی سی ام اس های استفاده شده بسیار ساده می باشد و با یک آموزش نهایتا یک ساعته مشتری به طور کامل می تواند با این محیط مدیریت کار کند.

روش دوم طراحی سایت در شرکت عصر آسیا برنامه نویسی می باشد

در این روش وب سایت با زبان برنامه نویسی php طراحی می‌شود وبسایت کاملا متناسب با نیاز مشتری پیاده‌سازی می‌شود طراحی وب سایت ها از بیس و با زبان برنامه نویسی زمان بیشتری می‌برد و به تبع دارای هزینه بیشتری نیز می باشد که این مدل طراحی ها صرفاً برای پروژه‌های استفاده می شود که نیازمند یکسری نیازهای خاص می باشند.

در این روش نیز پس از طراحی وب سایت تاییدیه اول از مشتری گرفته می شود اصلاحات ایشان انجام میشود  وبسایت نهایی بر روی دامنه اصلی قرار می گیرد و پس از تحویل به مشتری نیز آموزش‌های کامل جهت کار با محیط مدیریت به ایشان داده می شود

طراحی سایت املاک از دیگر خدمات شرکت طراحی سایت عصر آسیا میباشد.

نوشته شرکت طراحی سایت اصفهان اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/feed/ 0
استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/ http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/#respond Sat, 26 Jan 2019 19:59:39 +0000 http://sitekhoob.com/?p=23945 آیا تولید محتوای طولانی در استراتژی سئو سایت شما جایی دارد؟ تا به حال یک قطعه محتوا یا یک کتاب الکترونیکی طولانی دارای 4000 کلمه یا بیشتر نوشته اید؟ اگر اینطور نیست ، پس مسلما از مزایای این نوع محتواها آگاهی ندارید و در حال از دست دادن این پتانسیل هستید. اما اگر تا به...

نوشته استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
آیا تولید محتوای طولانی در استراتژی سئو سایت شما جایی دارد؟ تا به حال یک قطعه محتوا یا یک کتاب الکترونیکی طولانی دارای 4000 کلمه یا بیشتر نوشته اید؟ اگر اینطور نیست ، پس مسلما از مزایای این نوع محتواها آگاهی ندارید و در حال از دست دادن این پتانسیل هستید.

اما اگر تا به حال چنین محتوایی نوشته باشید ، می دانید که اگرچه زحمت زیادی دارد ، اما نتیجه ی آن می تواند تفاوت بزرگ و عمده ای در به دست آوردن رتبه در موتورهای جستجو ایجاد کند. تا کنون نکات مهمی در زمینه استراتژی سئو سایت گفته ایم که باعث می شوند وبسایت شما رتبه خوبی به دست آورد در این مطلب نیز 11 نکته کلیدی در مورد سئوی محتواهای طولانی برای شما خواهم گفت.

حالا ، فرض کنیم که شما قصد دارید کسب و کار مخصوص به خودتان را تشکیل بدهید. هر شب با این ترس که کسب و کارتان ممکن است در نهایت شکست بخورد به خواب می روید.

سپس ، یک روز ، یک راهنمای گام به گام برای آغاز کسب و کار به تورتان می خورد و خوشبختانه ، این راهنما همه ی شک و شبهات شما رو برطرف کرده و به شما کمک می کند کار را آغاز کنید. این راهنما حاوی تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید می باشد و بعد از اینکه آن را مطالعه کردید ، به افرادی که آن را نوشته اند اعتماد خواهید کرد.

بنابراین ، دفعه ی بعد که برای کسب و کارتان به چیزی نیاز داشتید ، مثلا یک نرم افزار مدیریت پروژه یا مشاوره ای در مورد چگونگی مدیریت تعادل بین زندگی و کار ، یک منبع موثق و قابل اعتماد دارید که می توانید به آن کاملا اعتماد کنید.

این مزیت ایجاد محتوای کامل ، دقیق و طولانی است.

به زبان ساده ، محتوای بلند و طولانی باعث می شود ثمر و نتیجه هایی که از کسب و کارتان انتظار دارید بیشتر شوند ، یعنی وضوح بیشتر ، افزایش تعامل مشتری و اشتراک گذاری های اجتماعی ، بک لینک های (لینک های بازگشتی) بیشتر (که به معنی رتبه ی بهتر در نتایج جستجو است) و مهم تر از همه ، اینطور محتوا ها باعث می شود مخاطبتان ، شما را به عنوان یک مرجع معتبر و مهم در صنعتی که در آن فعالیت دارید در نظر بگیرد.

به هر حال ، این مقاله در مورد اهمیت محتواهای بلند و طولانی نیست. در واقع ، این مطلب را نوشتم تا نکات مهمی را معرفی کنم که میتوانید در استراتژی سئو سایت از آنها استفاده کنید.

11 تکنیک در استراتژی سئو سایت برای کسب رتبه محتواهای طولانی

1- کار را با تحقیق در مورد کلمات کلیدی آغاز کنید

قبل از اینکه پست بلند و طولانی خود را بنویسید ، زمانی را صرف جستجو برای بهترین کلمه کلیدی در آن موضوع کنید و همچنین بد نیست کلید واژه ای را انتخاب کنید که رقابت کمتری داشته باشد.

فقط مراقب باشید که این مرحله را خیلی با دقت و دقیق انجام دهید ، چون در نهایت این مرحله باعث موفقیت محتوای شما در موتورهای جستجو می شود.

در اینترنت ابزارهای بسیار خوب زیادی وجود دارند که می توانند زحمت انجام جستجوی کلمه کلیدی را برای شما کاهش دهند.

دو مورد از این ابزارها که مورد علاقه ی من هستند عبارتند از:

در مورد کلمات کلیدی همچنین توصیه میکنم این مطالب را مطالعه کنید:

 1. 11 ابزار برتر برای پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب
 2. بهترین ابزار جستجوی کلمات کلیدی (2019)
 3. پیدا کردن کلمات کلیدی برای فروش بیشتر

2- کلید واژه های طولانی را هدف قرار دهید

حالا می دانید که برای پست مطلب در وبسایت خود باید یک کلید واژه ی کانونی (کلمه کلیدی) داشته باشید. اما چیزی که افراد زیادی آن را در استراتژی سئو سایت رعایت نمی کنند این است که آنها باید کلید واژه های طولانی را هدف قرار دهند.

این نوع کلید واژه ها هستند که در موضوعات مختلف بسیار به چشم می آیند. کلید واژه های بلند و طولانی معمولا خیلی راحت تر رتبه می گیرند و ترافیک هدفمند و زیادی را به سمت سایت شما روانه می کنند.

در زیر یک نمونه از این کلید واژه ها را که از ابزار محبوب keywordtool.io به دست آورده ام را مشاهده می کنید:

ابزار keywordtool.io

برای به دست آوردن هر تعداد کلید واژه ی بلند و طولانی که می خواهید ، می توانید از همین ابزار استفاده کنید. اما ، اگر در به دست آوردن تعداد بیشتر اینگونه کلید واژه ها با مشکل مواجهید ، یک مکان خوب دیگر که در آن می توانید به جستجوی اینگونه کلید واژه ها بپردازید بخش “related searches” در گوگل است:

      نمایش جستجوهای مرتبط در گوگل     

3- بهینه سازی و کوتاه کردن URL

ثابت شده که URLهای مرتب و کوتاه تر به موتورهای جستجو کمک می کنند تا بهتر موضوع مورد بحث در مقاله یا پست شما را درک کنند و همچنین تجربه ی کاربری بهتری نیز فراهم می کنند.

همچنین ، باید اطمینان حاصل کنید که URL شما حاوی کلید واژه ی مورد نظرتان نیز می باشد. این کار باعث می شود مقاله ی شما رتبه ی بهتری به دست آورد.

هر چه کوتاه و مختصر تر ، بهتر.

4- از یک تگ H1 مناسب استفاده کنید

تگ H1 شما همیشه اولین چیزی است که مردم وقتی وارد مطالب سایتتان می شوند ، آن را مشاهده می کنند.

معمولا ، تگ H1 شما همان عنوان پست شما است.

تگ H1

یک تگ H1 خوب می تواند تاثیر چشمگیری بر رتبه بندی شما در موتورهای جستجو داشته باشد و آنها را قادر می سازد تا محتوای شما را بهتر ایندکس کنند.

به طور ایده آل ، تگ های H1 شما باید:

 • مختصر و مفید باشند
 • به طور واضح بیان کنند موضوع پست درباره چیست.
 • یک کلید واژه ی بلند و طولانی داشته باشند (کلید واژه ی مورد نظر شما)

وقتی سرتیترهای شما این کیفیت ها را داشته باشند ، کارتان را درست انجام داده اید.

5- تیترهای فرعی خوب اضافه کنید

در یک مقاله که در لینکدین پست شده بود ، میخواندم که “سرتیترهای شما ممکن است خوب و چشمگیر باشند. قلم شما ممکن است فوق العاده باشد. ممکن است خوب کلمات را کنار یکدیگر گذاشته باشید ، جملات خوبی درست کرده باشید و به خوبی توانسته باشید خواسته ی خوانندگان خود را برآورده کنید. اما اگر پست وبسایت شما بیشتر از 150 کلمه باشد ، باید تیترهای فرعی به آن اضافه کنید!”

استفاده از تیترهای فرعی خوب ، یکی از نکات مهمی است که در استراتژی سئو سایت به کار می رود و این بدان دلیل است که”خواندن پاراگراف های بزرگ و طولانی خیلی مشکل است”.

اگر اطلاع ندارید ، باید بیان کنم که تیترهای فرعی h2 ، h3 و تگ های h4 معمولا در پست های وبسایت درج می شوند.

از تیترهای فرعی برای شکستن و تجزیه ی محتوای خود به قطعات کوتاه تر و راحت تر استفاده کنید. این کار به خوانندگان شما کمک می کند بهتر بتوانند مباحث مختلف در محتوای شما را جستجو و مطالعه کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تیترهای فرعی ، مقاله ی زیر را بررسی کنید:

6- لینک های داخلی اضافه کنید

لینک های داخلی به لینک هایی گفته می شوند که در یک وبسایت به صفحه ی دیگری از همان وبسایت اشاره می کنند. این یکی از روش هایی است که مدیران سایت و بازاریابان محتوای باهوش در استراتژی سئو سایت خود برای نمایش محتوای مرتبط به گوگل و خوانندگان وبسایت از آن استفاده می کنند.

در مورد لینک های داخلی مزایای زیادی وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از:

 • به بهبود رتبه بندی برای کلید واژه های خاص کمک می کند.
 • به موتورهای جستجو کمک می کند تا خیلی آسان تر در سایت شما جستجو کنند.
 • می تواند راهی باشد که از آن کسب درآمد کنید (از طریق عضویت در سایت و دسترسی به مطالب خاص).
 • برای مخاطبان شما ، موضوعات بیشتری برای مطالعه فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لینک های داخلی ، مقالات زیر را مطالعه نمایید:

 1. 3 مورد از بهترین روش ها برای لینک سازی داخلی پست های وردپرسی
 2. ساختار لینک سازی داخلی سایت را چگونه بهبود ببخشیم؟

7- لینک های خارجی اضافه کنید

درست همانند لینک های داخلی ، ایجاد لینک خارجی به سمت صفحات مرتبط با موضوع و رشته ی شما به گوگل اعلام می کند که صفحه ی شما از آن صفحات با کیفیت و استاندارد بالا است. این کار همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا موضوع دقیق شما را بیابند. پس حتما این مورد را در استراتژی سئو سایت خود داشته باشید.

برایان دین مدیر وبسایت Backlinko می گوید “عدم ایجاد لینک های خارجی احتمالا اشتباه شماره یک در سئوی صفحاتی است که غالبا مردم مرتکب آن می شوند. من به شخصه سعی می کنم به ازای هر 1000 کلمه متن از 2 الی 4 لینک خارجی استفاده کنم. این قانون خوبی است که بد نیست اکثر سایت ها از آن پیروی کنند.”

8- تگ عنوان خود را بهینه سازی کنید

تگ های عنوان بسیار ضروری و مهم هستند. یک تگ عنوان که به خوبی بهینه شده باشد به میزان زیادی شانس دیده شدن مطلب شما را در نتایج جستجو را افزایش می دهد. تگ های عنوان معمولا اولین چیزی هستند که مخاطبان در هنگام مشاهده ی محتوای شما در نتایج جستجو با آنها رو به رو می شوند و اگر به شکل جذابی نوشته شده باشند باعث جلب نظر کاربران و دریافت کلیک بیشتر می شوند. به همین دلیل است که این مورد را جزء استراتژی سئو سایت بیان کردم.

به زبان ساده تر ، یک تگ عنوان در واقع عنوان هر نتیجه ای است که در صفحه جستجو نمایش داده می شود.

یک نمونه از این موضوع به شکل زیر است:

تگ عنوان

وقتی در حال نوشتن تگ عنوان صفحه ی خود هستید ، مراقب باشید که این عناوین شامل کلید واژه ی متمرکز شما و همچنین توضیحاتی در مورد مزایای مطالعه ی مطلبتان باشند.

9- توضیح متا را برای سئو بهینه سازی کنید

یک توضیح متا یک قطعه متن 160 حرفی است که محتوای صفحه را به صورت خلاصه بیان می کند.

توضیحات متا

درست مانند تگ عنوان ، توضیح متای صفحه ی شما نیز باعث می شود پست شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو بیشتر به چشم آید.

یک توضیح متای بهینه سازی شده باید:

 • شامل یک کلمه کلیدی باشد.
 • مختصر باشد(حدود 160 حرف)
 • واضح و دقیق باشد.
 • دارای قابلیت دعوت به عمل باشد(CTA)
 • تحریک کننده باشد و بازدید کننده را قانع به خواندن کل صفحه کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی توضیحات متا ، مقالات زیر را بررسی کنید:

 1. آموزش ایجاد مطالب سئو شده در وردپرس
 2. چگونه مقدمات سئوی وردپرس را فراهم کنیم؟

10- از تصاویر ، ویدئو و … استفاده کنید

مسلما از قبل می دانید که بازاریابی محتوا فقط به متن محدود نمی شود. متن به تنهایی می تواند فقط تا حد مشخصی شما را پیش ببرد. اما اگر بخواهید بقیه ی مسیر موفقیت را طی کنید باید استفاده از ویدئو ، تصاویر ، اسکرین شات ، دیاگرام و چارت های مختلف را در استراتژی سئو سایت خود داشته باشید.

به این ترتیب ، فایل های چند رسانه ای:

 • زمانی که هر خواننده در سایت شما سپری می کند را افزایش می دهند.
 • نرخ خروج (Bounce Rate) وبسایت شما را کاهش می دهند.

نکات بالا دو عامل رتبه بندی مهم تجربه کاربری هستند که اخیرا گوگل از آنها برای قضاوت در مورد کیفیت صفحات وبسایت شما استفاده می کند.

حتما متوجه شده اید که من معمولا از تصاویر ، چارت ها و اسکرین شات های زیادی در پست های وبسایتم استفاده می کنم. این کار به این دلیل است که من از مزایای افزوده شدن آنها به محتوا آگاهم. جدای از افزایش زمانی که خواننده در سایت سپری می کند و کاهش نرخ خروج سایت ، اضافه کردن این موارد همچنین ارزش هر صفحه را افزایش می دهد ، که به طبع احتمال ایجاد لینک به سمت محتوای ما توسط خوانندگان نیز افزایش می یابد.

از این رو ، وقتی در حال نوشتن محتوای خود هستید ، سعی کنید تا جای ممکن فایل های چند رسانه ای به آن اضافه کنید.

برای استفاده ی بهتر از موارد چند رسانه ای در محتوا ، مقالات زیر را مطالعه نمایید:

 1. آپلود فایل PDF در وردپرس چگونه انجام می شود؟
 2. چگونه اینفوگرافیک جذاب بسازیم؟

11- کلید واژه ی مورد نظر و کلید واژه های مرتبط را اضافه کنید

درج کلمه کلیدی در بدنه ی پست بسیار حائز اهمیت است. به هر حال ، نباید در انجام کارها زیاده روی کنید – فقط دقت کنید که چندین بار از کلمه کلیدی در متن استفاده کنید.

این کار باعث می شود  وقتی گوگل در حال پرسه زدن در محتوای شماست ، متوجه شود که کلمه کلیدی مد نظر شما مهم است.

همچنین ، بد نیست از چند کلید واژه ی مرتبط و کم رقابت در محتوای خود استفاده کنید تا بهتر بتوانید در استفاده از کلید واژه های بلند و طولانی رتبه به دست آورید.

در نهایت ، توصیه می شود که در پاراگراف آخر مقاله ی خود ، دوباره به کلید واژه ی خود اشاره کنید. همچنین بد نیست در برخی از تیترهای فرعی نیز این کار را انجام دهید. به هر حال ، همیشه به یاد داشته باشید که در هر کاری تعادل داشته باشید و زیاده روی نکنید.

استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی

محتوای بلند و طولانی واقعا در رسیدن شما به موقعیت یک مرجع معتبر در رشته ی خودتان مهم و موثر است و همچنین برای بهبود رتبه بندی شما در موتورهای جستجو نیز تاثیر زیادی دارد. به هر حال ، این امر تنها با به کار بردن اعمال مهم سئو امکان پذیر است – اعمالی مانند 11 نکته ای که بیان شد.

به خاطر داشته باشید که این لیست کامل نیست و شامل تمام نکات لازم برای داشتن یک سئوی عالی نیست. این موضوعات صرفا موارد بنیادی و اولیه ای هستند که به شما کمک می کنند بهترین محتوای بلند و طولانی را در هر موضوعی بنویسید.

همانطور که می دانید ، بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بلند مدت است و چیزی نیست که بتوان انتظار داشت سریع در نتایج نهایی تاثیر بگذارد.

برای اینکه بهترین تاثیرات ممکنه از این استراتژی سئو سایت را مشاهده کنید ، باید صبور باشید.

این تکنیک ها را به کار بگیرید و سپس صبر کنید و مشاهده کنید که رتبه ی شما چگونه سر به فلک می کشد.

نوشته استراتژی سئو سایت برای محتوای طولانی: 11 نکته کلیدی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%aa%da%98%db%8c-%d8%b3%d8%a6%d9%88-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/feed/ 0
آموزش تولید ویدئو از پست های وبسایت http://sitekhoob.com/create-video-from-posts/ http://sitekhoob.com/create-video-from-posts/#respond Sat, 19 Jan 2019 16:03:29 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24291 اگر شما هم به فکر برند سازی برای کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی هستید ، تولید ویدئو یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید انجام دهید. در این مطلب یک ابزار بسیار مفید و در عین حال آسان برای تبدیل پست های وبسایت به ویدئو معرفی کرده ام. وبلاگ نویسان و تولید...

نوشته آموزش تولید ویدئو از پست های وبسایت اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
اگر شما هم به فکر برند سازی برای کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی هستید ، تولید ویدئو یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید انجام دهید. در این مطلب یک ابزار بسیار مفید و در عین حال آسان برای تبدیل پست های وبسایت به ویدئو معرفی کرده ام.

وبلاگ نویسان و تولید کنندگان محتوا در مواجهه با سوالات زیر معمولا دچار مشکلات فراوانی می شوند:

 • چگونه می توانم محتوای ویدئویی بیشتری تولید کنم؟
 • از کجا می توانم ایده های ساخت ویدئوی جدید به دست آورم؟

خب ، جواب دقیقا پیش روی شما است.

مقاله های موجود خود را به ویدئو تبدیل کنید

این کار را می توان به اشکال مختلفی انجام داد ، اما روشی که قصد دارم آن را برای شما بیان کنم یکی از سریع ترین و دقیق ترین روش های تبدیل مقاله های موجود به ویدئو است. می توانید از این ویدئوها در شبکه های اجتماعی خود ، یوتیوب یا دیگر وبسایت های پخش ویدیو استفاده کنید تا بتوانید لینک های بیشتری به سمت سایت خود به دست آورید و در نتیجه ترافیک سایت خودتان را افزایش دهید.

این روش را با استفاده از ابزار Lumen5 انجام می شود که این نرم افزار ، با فاصله ی زیاد ، محبوب ترین و سریع ترین روش تبدیل مقاله های وبسایت به ویدئو است. البته نرم افزارهای دیگری نیز برای تبدیل مقاله به ویدئو وجود دارند ، اما تجربه ی بنده و راحتی و سادگی فرآیند این نرم افزار ، باعث شده است که Lumen5 انتخاب بلامنازع من برای این امر باشد.

با استفاده از این ابزار:

 1. می توانید به صورت دستی از هر پست وبلاگی ، ویدئو بسازید.
 2. Lumen5 به صورت خودکار با استفاده از کانال RSS ، پست وبلاگی شما را به ویدئو تبدیل می کند.

من معمولا ترجیح می دهم ویدئوها را دستی ایجاد کنم ، چون این کار باعث می شود ویدئوها بیشتر معنا داشته باشند. RSS خودکار ، سرعت فرآیند ساخت ویدئو را افزایش می دهد ، اما کیفیتش به هیچ عنوان به پای حالت دستی نمی رسد.

بنابراین در ادامه به شما نشان خواهم د که چگونه می توان با استفاده از مقاله های موجود ، خیلی سریع یک ویدئو ساخت.

راهنمای گام به گام برای تبدیل متن به ویدئو

 • یک حساب کاربری در Lumen5 ایجا کنید.
 • روی لینک create a video کلیک کنید.
 • می توانید یکی از سه گزینه ی زیر را انختاب کنید.

در این مورد ، من اولین گزینه را که به معنی استفاده از پست های وبسایت می باشد انتخاب کردم و یکی از پست وبسایت را به نرم افزار دادم تا فرآیند تبدیل آن به ویدئو آغاز شود. اگر روی Go کلیک کنید به داشبورد اصلی ایجاد ویدئو هدایت می شوید ، اتفاقات اصلی در این قسمت خواهند افتاد.

اولین باری که از این نرم افزار برای تبدیل یکی از مقاله هایم به ویدئو استفاده کردم ، از سادگی فرآیند تبدیل خیلی تعجب کردم.

کار را با ویرایش اولین اسلاید در سمت راست آغاز می کنید. بعد از آن ، می توانید سریع یک متن انتخاب کنید تا به اسلاید بعدی اضافه شود. Lumen5 محتوای اسلاید را اسکن می کند و به صورت خودکار یک تصویر به آن اضافه می کند.

به هر حال ، همچنین می توانید در بین میلیون ها تصویر جذاب و ویدئوهای موجود در داشبورد Lumen5 جستجو کنید و هر کدام را که خواستید با یک کلیک به اسلاید اضافه کنید. همچنین می توانید تصویر اختصاصی خودتان را در نرم افزار آپلود کنید که من نیز بیشتر اوقات همین کار را می کنم. به هر حال ، این کاملا بستگی به موضوع اسلاید شما دارد.

فایل های رسانه ای که آپلود می شوند را می توانید برای ویدئوهای بعدی خود نیز به کار ببرید. توصیه می کنم تصاویری را آپلود کنید که احتمال می دهید دفعات بعد هم از آنها استفاده می کنید و همچنین حتما از مزیت کاتالوگ تصاویر رایگان Lumen5 نیز استفاده کنید تا ویدئوهای خود را منحصر به فرد و خاص کنید.

تنظیمات خاص بیشتری در Lumen5 وجود دارند که می توانید از آنها به خوبی بهره ببرید.

یکی از دوستانم با استفاده از همین ابزار بیش از 50 پست وبلاگی را به ویدئو تبدیل کرده است و آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته (با استفاده از تنظیم خود نرم افزار). این روش برای تبلیغ برند و حتی ایجاد تعامل با مخاطبان از طریق به دست آوردن لایک و اشتراک گذاری بسیار موثر و عالی است. به هر حال ، پی بردم که ویدئوهای اینچنینی در یوتیوب زیاد طرفدار ندارند و بنابراین در یوتیوب به موفقیت نرسیدم. فکر می کنم دلیل این امر آن است که ویدئوها بیش از حد کوتاه هستند (کمتر از 60 ثانیه) و به خوبی برای یوتیوب بهینه سازی نشده اند. البته هنوز هم راغب هستم که چنین ویدئوهایی را در پلتفرم های دیگری مانند یوتیوب نیز تست کنم.

هزینه این سرویس:

ویژگی های ساده ی lumen5 رایگان هستند و اگر به ویژگی های پیشرفته (مانند عدم وجود برند lumen5 در ویدئوها ، ویدئوی 720P یا حتی 1080P) نیاز دارید ، باید یکی از ورژن های هزینه دار نرم افزار را خریداری کنید.

پیشنهادات بیشتر

من به شدت توسط این ابزار شگفت زده شدم و در آینده نرم افزارهای دیگری از نوع lumen5 را به اشتراک خواهم گذاشت. فعلا ، به نظر می آید lumen5 چیزی است که هر شخص یا شرکتی می تواند از آن برای سرعت بخشیدن به فرآیند ساخت ویدئو استفاده کند. چند نمونه ابزار مشابه lumen5 را در زیر مشاهده می کنید که بد نیست آنها را نیز امتحان کنید:

نوشته آموزش تولید ویدئو از پست های وبسایت اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/create-video-from-posts/feed/ 0
نحوه ی صحیح انتخاب افزونه های وردپرسی http://sitekhoob.com/how-to-choose-wordpress-plugin/ http://sitekhoob.com/how-to-choose-wordpress-plugin/#respond Sun, 06 Jan 2019 20:50:20 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24253 افزونه های وردپرسی خیلی مفید هستند. اما همچنین می توانند سرعت سایت را کاهش دهند ، کار هکرها را آسان تر کنند و حتی باعث جریمه شدن شما توسط گوگل شوند. 5 توصیه ی برتر من در هنگام انتخاب افزونه ی وردپرسی به شرح زیر هستند. 5 توصیه راجع به انتخاب افزونه های وردپرسی افزونه...

نوشته نحوه ی صحیح انتخاب افزونه های وردپرسی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
افزونه های وردپرسی خیلی مفید هستند. اما همچنین می توانند سرعت سایت را کاهش دهند ، کار هکرها را آسان تر کنند و حتی باعث جریمه شدن شما توسط گوگل شوند. 5 توصیه ی برتر من در هنگام انتخاب افزونه ی وردپرسی به شرح زیر هستند.

5 توصیه راجع به انتخاب افزونه های وردپرسی

 1. افزونه باید تست شده و مطمئن باشد
 2. محبوب و مشهور باشد
 3. تاریخچه ی تغییرات افزونه نشان دهنده ی به روز رسانی های منظم و مرتب باشد
 4. بازخوردهای پشتیبانی نشان دهنده ی یک افزونه ی سالم باشند
 5. با افزونه های نصب شده ی دیگر تداخل و مشکل نصب نداشته باشد

افزونه باید تست شده و مطمئن باشد

یک افزونه ی رایگان باید به صورت صحیح و ایده آل توسط وردپرس تست شده باشد. وردپرس دارای یک کتابخانه و منبع افزونه ی رسمی می باشد که می توانید افزونه های رایگان مطمئن و تست شده را از آنجا دانلود کنید.

اگر مشکلی در یکی از افزونه های موجود در کتابخانه یافت شود ، وردپرس آن افزونه را کلا حذف می کند. مشکلاتی که معمولا در افزونه ها وجود دارند از طریق کد نویسی حاصل شده اند ، در نتیجه این کد مشکل زا باعث می شود افزونه آسیب پذیر شود.

متاسفانه هنوز سیستم کامل و بی نقصی وجود ندارد که به واسطه ی آن بتوان مطمئن بود یک افزونه کاملا ایمن و بدون مشکل است. اما به هر حال ، دانلود یک افزونه از کتابخانه ی رسمی افزونه ی وردپرس خیلی ایمن تر و بدون مشکل تر از بقیه ی گزینه ها است.

استثناهایی که این قانون را نقض می کنند افزونه های تجاری (غیر رایگان) توسعه داده شده توسط شرکت های معتبر و مشهور هستند. در کل ، افزونه های هزینه دار دارای یک ورژن رایگان و یک ورژن هزینه دار می باشند. این نکته که ورژن رایگان از یک افزونه ، توسط وردپرس تست شده است باعث احساس آرامش و اطمینان می شود(لااقل برای من) ، چون این حقیقت بیانگر این است که نوعی کنترل کیفیت برای آن افزونه انجام شده است.

افزونه های هزینه داری وجود دارند که تست های خاص شرکت توسعه دهنده را پشت سر گذارده اند. در کل ، خرید این نوع افزونه ها نیز ایمن و بدون مشکل است. به هر حال بد نیست قبل از خرید یا دانلود یک افزونه ، تحقیقات مختصری راجع به تست های انجام شده روی آن در اینترنت انجام دهید.

افزونه باید محبوب و مشهور باشد

من به شخصه معتقد نیستم کاری که همه انجام می دهند الزاما درست است. اما به هر حال ، وقتی بدانم یک افزونه ی وردپرسی محبوب و مشهور است احساس امنیت بیشتری می کنم.

شهرت و محبوبیت به خودی خود تضمینی برای بدون مشکل بودن افزونه نیستند. برخی از محبوب ترین افزونه ها منبع مشکلات مصیبت وار یا صرفا وسیله ای برای اتصال کاربر به سایت های تبلیغاتی اعصاب خورد کن هستند.

با این حال ، محبوبیت و شهرت یک افزونه در کنار عوامل مهم دیگر ، باعث ایجاد حس اطمینان در کاربر می شود و در اکثر مواقع این محبوبیت و شهرت بی علت هم نیست.

تاریخچه ی تغییرات افزونه ، نشان دهنده ی به روز رسانی های منظم و مرتب باشد

برخی افزونه ها ممکن است متروک باشند. در صفحه مخصوص هر افزونه وردپرسی (در کتابخانه وردپرس) ، قسمتی وجود دارد که نشان می دهد افزونه آخرین بار کی به روز رسانی شده است. ممکن است دلیل اینکه یک افزونه به روز رسانی نمی شود این باشد که عملکرد آن بسیار ساده است و نیازی به به روز رسانی ندارد. اما در کل ، عدم وجود به روز رسانی منظم یکی از نشانه های متروکه بودن افزونه ها است.

در اکثر موارد بهتر است از افزونه های متروکه پرهیز شود. وردپرس دائما در حال تکامل است. نصب یک افزونه که به روز رسانی نشده باشد ممکن است باعث بروز تضاد و مشکلاتی در ورژن فعلی وردپرسی یا ورژن PHP که وبسایت شما از آن استفاده می کند ، شود.

بازخورد های پشتیبانی

همه ی افزونه های موجود در کتابخانه ی افزونه ی وردپرس دارای یک صفحه ی پشتیبانی هستند. صفحه ی پشتیبانی شامل مدارکی دال بر وجود مشکلات حل نشده و حل شده ی افزونه می باشد. مشکلات معمول اکثرا مربوط به وجود کدهای متضاد با افزونه های دیگر می باشند. گاهی برای اینکه افزونه عملکرد خوبی داشته باشد ، لازم است قالب وردپرس تغییر یابد.

قبل از اینکه کاربر از راه سخت به وجود مشکل پی ببرد ، صفحه ی پشتیبانی وجود هر مشکل بالقوه ای که ممکن است کاربر با آن مواجه شود را بر ملا می کند.

افزونه نباید با افزونه های نصب شده ی دیگر مشکل داشته باشد

یک مشکل معمول که من متوجه آن شدم ، زمانی است که 2 یا تعداد بیشتری افزونه طراحی شده اند تا عملکرد یکسانی داشته باشند و در نتیجه با هم در هنگام نصب تداخل می یابند. این مشکل معمولا برای افزونه های بهینه ساز سرعت اتفاق می افتد.

نتیجه ی معمول ، این است که شما بیش از نیازتان افزونه دارید. نکته ی مهم این است که تا جای ممکن ، از افزونه های اندک و آنهایی که حتما نیاز دارید استفاده کنید. اشباع کردن سایت با افزونه های فراوان باعث کند شدن سرعت سرور می شود. اگر به صورت همزمان از افزونه های زیادی استفاده کنید ، حتی افزونه ای هم که برای افزایش سرعت سایت طراحی شده است نیز ممکن است باعث کندی سرعت شود.

قبل از انتخاب افزونه و نصب آن ، در مورد اینکه این افزونه چگونه مشکل شما را حل می کند خوب فکر کنید. اگر این افزونه نتوانست همه ی مشکلات شما را حل کند ، آیا نصب یک یا دو افزونه ی کمکی دیگر مشکلی در عملکرد این افزونه ایجاد می کند یا خیر؟

نحوه ی انتخاب یک افزونه ی وردپرسی

این 5 نکته لیست کاملی از نکات ایمنی در انتخاب افزونه نیستند. عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توان به این لیست افزود. عواملی مانند نظر کاربران ، شهرت شرکت توسعه دهنده ی افزونه ، اینکه آیا افزونه به اندازه کافی مهندسی شده است یا خیر ، آیا سرعت سایت را کاهش می دهد یا خیر و غیره.

دانلود افزونه ها مانند بازی جا به جایی لیوان ها است ، همان بازی ای که یک نخود زیر یک فنجان می گذارند و بعد لیوان ها را با سرعت جا به جا می کنند. آیا انتخابی که می کنید هوشمندانه است یا شانسی انتخاب کرده اید؟ اینها نکاتی هستند که به نظر من عوامل مهمی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک افزونه ی وردپرسی قابل اعتماد است یا خیرمی باشند. این نکات همچنین باعث آسان شدن فرآیند انتخاب افزونه ی وردپرسی می شوند.

نوشته نحوه ی صحیح انتخاب افزونه های وردپرسی اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/how-to-choose-wordpress-plugin/feed/ 0
کمپین فروش مناسبتی را با این 6 نکته جذاب تر کنید http://sitekhoob.com/holiday-marketing-campaign/ http://sitekhoob.com/holiday-marketing-campaign/#respond Tue, 25 Dec 2018 21:21:36 +0000 http://sitekhoob.com/?p=24238 یکی از بررسی های اخیر نشان داده است که آمریکایی های دارای سطح اقتصادی متوسط ، در سال 2018 تقریبا 885 دلار صرف خرید هدایای تعطیلات کرده اند و 33 درصد مردم قصد دارند حداقل 1000 دلار در فصل تعطیلات هزینه کنند. پس کمپین فروش مناسبتی نتایج خوبی خواهد داشت. بنابراین ، مشتریان خیلی زود...

نوشته کمپین فروش مناسبتی را با این 6 نکته جذاب تر کنید اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
یکی از بررسی های اخیر نشان داده است که آمریکایی های دارای سطح اقتصادی متوسط ، در سال 2018 تقریبا 885 دلار صرف خرید هدایای تعطیلات کرده اند و 33 درصد مردم قصد دارند حداقل 1000 دلار در فصل تعطیلات هزینه کنند. پس کمپین فروش مناسبتی نتایج خوبی خواهد داشت.

بنابراین ، مشتریان خیلی زود آماده می شوند تا خرید تعطیلات را آغاز کنند.

کسب و کار شما چه؟ آماده است؟

اجازه دهید کمپین فروش را دوباره بررسی کنیم ، موافقید؟

1- وبسایت خود را با حال و هوای تعطیلات وفق دهید

در پایان سال ، طراحی وبسایت متناسب با حال و هوای عید و استفاده از عناصر متناسب با تعطیلات امری کاملا ضروری است.

اگر بازدید کنندگان حال و هوای تعطیلات و عید را در هر صفحه از سایت شما احساس کنند ، مدت زمان بیشتری در سایتتان می مانند.

کمپین فروش تعطیلات شما باید خاطره انگیز باشد. این ویژگی نه تنها در تبلیغات محصولاتتان ، بلکه باید در بخش های “پیشنهاد ویژه” هم رعایت شود.

برای تمام عناصر مختلف وبسایتتان ، محتوای احساسی فراهم کنید: منظور فوتر ، هدر ، CTAها و غیره است.

این روش ، ارتباطی که کاربران از قبل با شما داشته اند را تقویت و صمیمی تر می کند.

 

 

اول از همه تخفیف هایی را به مناسبت تعطیلات ارائه دهید

اگر قصد دارید یک تخفیف ارائه دهید ، حتما آن را در جایی از سایت قرار دهید که اولین چیزی باشد که بازدید کنندگان در هنگام ورود به سایت شما آن را می بینند.

به خاطر داشته باشید که بازدید کنندگان معمولا تدارکات زیادی برای تعطیلاتشان در ذهن دارند و برای انجام آنها وقت بسیار کمی هم در اختیار دارند.

بنابراین ، خیلی سریع چیزی که برای ایجاد تعامل مشتری با سایت و محصولات شما لازم است را در دیدرس آنها قرار دهید.

2- کمپین ایمیل

ایمیل مطابق با مناسبت ها برای هر کمپین فروش یک عامل ضروری و مهم است.

مشتریان مشتاقانه منتظر دریافت ایمیل های مخصوص و صرفه جویی در هزینه ها (با کمک تخفیف های مناسبتی از سمت شما) هستند.

مشتریان شما منتظر مشاهده ی طراحی های رنگی ، تصاویر زیبا و اعدادی که کنار آنها علامت “% تخفیف” وجود دارد ، هستند.

هیچکس دوست ندارد که یک متن طولانی مطالعه کند.

وفادارترین مشتریان خود را بیش از پیش به خودتان وفادار و نزدیک کنید

احتمالا قصد دارید تخفیف های خاص به مناسبت تعطیلات یا حتی جوایز و برخی محصولات را به صورت رایگان ارائه دهید که فکر خیلی خوبی هم هست. اما پیشنهادتان را کمی گسترده تر کنید و یک ایمیل مخصوص هم برای مشتریان فعلیتان ارسال کنید.

به مشتریان وفادارتان پاداش دهید تا آنها حس کنند خاص هستند. در این صورت مشتریان فعلی بیش از پیش ترغیب می شوند تا به وبسایت شما سر بزنند.

خوش رفتار باشید و به مشتریان کمک کنید

زیاد سعی نکنید مشتری را تحت فشار قرار دهید ، چون در این صورت خیلی راحت مشتری از دستتان می پرد.

به یاد داشته باشید ، شما تنها کسب و کار موجود با شبکه های اجتماعی جذاب و کمپین های رنگارنگ نیستید.

صدها شرکت دیگر وجود دارند که چشم امیدشان به فصل تعطیلات است و بعضی از آنها قصد دارند هفته ای 4 بار پیشنهاد های خاص به مشتریان ارائه دهند.

به هر حال ، اگر استراتژی شما به خوبی طراحی شده باشد و محتوای شما به اندازه ی کافی درگیر کننده باشند ، ارائه ی پیشنهاد های خاص دو بار در هفته هم کافی است.

5 ایده برای ارسال ایمیل قبل از شروع تعطیلات

در زیر 5 ایده برای کمپین ایمیل شما ارائه می دهیم. اگرچه ممکن است این ایده ها کلیشه ای به نظر برسند ، اما به خاطر داشته باشیدکه برخی از افراد منتظر دریافت ایمیل های اختصاصی ای هستند که به آنها پیشنهاد خرید با تخفیف ویژه دهند.

 • تخفیف های زود هنگام: مردم را به خرید زود هنگام هدایای تعطیلات تشویق کنید. تخفیف های جذاب را برای مدت زمان محدود ارائه دهید.
 • قیمت های خاص فقط برای سفارش خرید آنلاین: با پیشنهاد وسوسه انگیز یک تخفیف بیشتر در صورت خرید آنلاین ، توجه مشتریان را جلب کنید.
 • ارسال کد تخفیف اختصاصی: با پیشنهاد یک تخفیف اختصاصی توجه مشتریان را جلب کنید.
 • آخرین فرصت برای سفارش آنلاین: در مشتریان یک حس ضرورت و اضطرار ایجاد کنید و به آنها بگویید قبل از اینکه دیر شود برای سفارش اقدام کنند. آخرین تاریخی که مشتریان فرصت دارند سفارش خود را ثبت کنند و سر وقت آن را تحویل بگیرند را بیان کنید.
 • تبریکات عید: آخرین ایمیل خود را در شب عید ارسال کنید. در این ایمیل صرفا یک پیغام تبریک با طراحی زیبا قرار دهید.
  ارسال آخرین ایمیل قبل از شروع تعطیلات دو هدف دارد:
  – ایجاد یک ارتباط مداوم با مشتریان.
  – تشویق مشتریان لحظه آخری برای خرید از شما.

3- از قدرت Pinterest استفاده کنید

Pinterest در فصل تعطیلات خیلی مورد توجه واقع می شود.

در Pinterest مردم به دنبال هدایای دست ساز ، الهام گرفتن دکوراسیون ، ایده های غذا ، کارت های تبریک و از این قبیل موضوعات می گردند.

در این موقع از سال ، در دید بودن خیلی ضروری و مهم است.

وظیفه ی شما این است که یک پیشنهاد خوب و دلپذیر ارائه دهید و یک فضای گرم متناسب با تعطیلات ایجاد کنید تا مردم تشویق و ترغیب به خرید از شما شوند.

صرفا سعی نکنید هر طور که شده محصولات خود را به فروش برسانید.

سعی کنید در محصولات خود تغییرات طراحی متناسب با تعطیلات عید ایجاد کنید.

Pinterest به همین درد می خورد:

و فراموش نکنید یک لینک به سمت وبسایت خودتان در پست Pinterest قرار دهید!

4- مسابقه برگزار کنید

مسابقه ها ابزارهای عالی برای استفاده در رسانه های اجتماعی هستند و تعطیلات یک فرصت خیلی خیلی خاص و خوبی برای سرگرم کردن مشتریان فراهم می کنند.

در این موقع از سال ، همه از برنده شدن یک جایزه خوشحال می شوند.

اگر قصد دارید یک رقابت عکاسی را در وبسایت خودتان برگزار کنید ، این رقابت را صرفا به یک یا دو نفر محدود نکنید. از بهترین تصاویر ارسالی برای ایجاد یک پست وبلاگی خاص یا ایجاد یک صفحه ی جدید در وبسایت خودتان استفاده کنید.

در این مورد واقعا می توانید خلاقانه عمل کنید و مطمئن باشید مردم از دیدن عکس هایشان به صورت آنلاین خیلی خوشحال می شوند ، حتی اگر برنده ی مسابقه نشوند.

رقابت های نزدیک عید باعث می شوند ترافیک و تعامل بیشتر مشتریان برای شما به ارمغان آیند و مشترکان جدیدی هم پیدا می کنید.

این روش هم برای برندهای بزرگ و هم شرکت های محلی و کوچک به خوبی عمل می کند.

5- پست هایی با ایده ی هدایای لحظه آخری

خرید هدیه برای دوستان و اعضای خانواده برای خیلی ها یک کار مشکل و طاقت فرسا است ، حتی وقتی یک ماه کامل برای خرید وقت داشته باشند.

آنهایی که خرید تعطیلات را می گذارند دقیقه ی 90 بیشتر از همه برای خرید هدیه زجر می کشند.

سعی کنید به این دسته از آدم های دقیقه نودی که یکی دو روز مانده به شروع تعطیلات تازه به فکر خرید هدیه می افتند ، دسترسی پیدا کنید.

با ارائه ی پیشنهاد هدیه های لحظه آخری ، می توانید خدمات خیلی خوبی به مشتریان خود ارائه دهید و آنها را از شر استرس و خجالت پیدا نکردن هدیه ی مناسب رها کنید.

از عباراتی مثل “ایده های خرید هدیه های لحظه آخری” در پست های خودتان استفاده کنید. این عبارات چاشنی های خوبی برای جلب توجه مخاطبان هستند.

6- تبلیغات کلیکی (PPC) مخصوص تعطیلات راه اندازی کنید

کمپین را فقط به مخاطبان فعلی محدود نکنید. اجازه دهید بقیه ی مردم هم کسب و کار شما را کشف کنند و از شما خرید کنند.

برند خود را برای افراد مناسبی که در طول فصل تعطیلات به خدمات شما نیاز دارند ، تبلیغ کنید.

مخاطبان مورد نظر خود را در Google Ads بیابید ، از عبارات جذاب استفاده کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

وقتی کمپین تبلیغات کلیکی خود را آغاز کنید هیچ محدودیتی وجود ندارد.

این کمپین را قبل از تعطیلات هر موقع دوست داشتید آغاز کنید. یا می توانید از تم تبلیغاتی کلاسیک برای ارائه ی روزانه ی آیتم های جدید استفاده کنید.

حتی می توانید کل کمپین تبلیغات تعطیلات خود را به صورت روزانه یا چند روز یک بار تغییر دهید.

 

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

پیشنهاد می کنم بروید و کمپین فروش فعلی خود را با توجه به نکات گفته شده دوباره بررسی کنید و شروع به ارسال پیام های تبریک مناسبتی (با برند کسب و کارتان) کنید.

نوشته کمپین فروش مناسبتی را با این 6 نکته جذاب تر کنید اولین بار در طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت حرفه ای | سایت خوب پدیدار شد.

]]>
http://sitekhoob.com/holiday-marketing-campaign/feed/ 0